Aku reflektor Makita DEAML009G 18V i 40V 10000lm
BREND
GARANCIJA
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Ovaj proizvod ima izuzetnu funkciju pamćenja svjetline koja zadržava zadnju postavku.
Ovaj proizvod ima izuzetnu funkciju pamćenja svjetline koja zadržava zadnju postavku. S IP65 zaštitom od prašine i vodenih mlazova, prilagodljivim uglom od -30° do 210° te tri postavke svjetline, nudi svestranu upotrebu. Dva priključka akumulatora osiguravaju pouzdanu energiju. Praktičan izbor za prilagodbu rasvjete s lakoćom.
Makita
MAKITA je najveći svjetski proizvođač aku - akumulatorskog alata. Kućišta i unutrašnje komponente proizvode se od kvalitetnih materijala te nadilaze očekivanja i najzahtjevnijih korisnika. Kako bi se zadovoljio vrhunski standard kvalitete, naši proizvodi prolaze kroz ispitivanja tokom postupka proizvodnje i montaže. Prije nego što proizvod napusti fabriku, prolazi završnu kontrolu u skladu sa standardom ISO 9001:2000. MAKITA garantuje vrhunsku kvalitetu svojih proizvoda. PROX doo je ovlašteni distributer Makita proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. MAKITA u svojoj ponudi ima preko 1000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: MAKITA aku - akumulatorska bušilica odvijač; MAKITA aku - akumulatorska ugaona brusilica; MAKITA kružna pila - cirkular; MAKITA aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;MAKITA udarni čekić, MAKITA električni alati; MAKITA blanjalice; MAKITA setovi alata, MAKITA ručni alat, MAKITA potrošni materijal i dodaci. #Makita_Sarajevo #Makita_BiH #Makita_Bosna_i _Hercegovina #Makita_trgovina #Prox_Makita
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Aku reflektor Makita DEAML009G 18V i 40V 10000lm” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (V) | 40 |
|---|
| Težina (kg) | 7.4 |
|---|
| Broj isporučenih baterija |
|---|
| Kompatibilnost baterija | 18V (LXT) | 40V (XGT) |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 2000 / 4000 / 10000 |
| Ostale informacije | 3 postavke svjetline: niska / srednja / visoka Funkcija pamćenja svjetline – pamti posljednju korištenu postavku svjetline i koristi je sljedeći put kada se svjetlo uključi IP65 – potpuna zaštita od prašine / zaštita od vodenih mlazova niskog tlaka iz svih smjerova (samo kada se koristi akumulator) Upotrijebite dugme za prilagodbu kuta od -30° do 210° Vrijeme rada: 2.4h |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 248 x 386 x 305 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku reflektor Bosch GLI 18V-1900 0601446400 1900lm
330 KM
SKU:
0601446400
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1900 |
|---|---|
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 1.6 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | BOSCH |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor DeWalt DCL043 LED 1500lm
258 KM
SKU:
DCL043
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1500 |
|---|---|
| Isporučeno u | DeWalt |
| Napon (V) | 20 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor džepni Milwaukee L4 FL-301 4933479763 sa 3Ah baterijom i USB punjačem
229 KM
SKU:
4933479763
| Kompatibilnost baterija | REDLITHIUM™ USB baterija |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP54 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 445/ -/ 100/ – |
| Komplet uključuje | 1 x L4 B3 baterija, USB kabl, blister pakovanje |
| Isporučeno u | Blister pakovanje |
| Kapacitet baterije (Ah) | 3.0 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | USB kabl |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.20 (L4 B3) |
| Napon (V) | Ostalo |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor EGO LT1000E 10000lm
566 KM
SKU:
LT1000E
| Kompatibilnost baterija | svi EGO 56V ARC Lithium™ |
|---|---|
| IP klasa zaštite | otporna na vremenske uslove |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 10000 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Komplet uključuje | kuke za grede i nosač za stativ, USB A-port |
| Tip baterije | ARC Lithium™ |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Napon (V) | Ostalo |
| Brend | EGO |
| Garancija | 60 mjeseci |
Aku reflektor LED DeWalt DCL077 18V XR 2000lm
371 KM
SKU:
DCL077
| Kompatibilnost baterija | 12V XR, 18V XR, XR FLEXVOLT |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 2000 |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor Metabo BSA 14.4-18 LED 602111850 2600lm
547 KM
SKU:
602111850
| Kompatibilnost baterija | Li-Power i LiHD kliznim baterijama 14,4 i 18 V |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 2600 lm |
| Komplet uključuje | Bez baterija i punjača |
| Punjač | nije uključeno |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 3,3 kg |
| Brend | Metabo |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Ostale informacije | 14,4 – 18 V14,4 V / 2,0 Ah: 2,2 h / 14,4 V / 4,0 Ah: 4,3 h / 18 V / 2,0 Ah: 2,7 h / 18 V / 4,0 Ah: 5,4 h / 18 V / 5,2 Ah: 7,0 h / 38 V / LiHD : 4.2h / 18 V / LiHD 5.5: 7.4h / 18 V / LiHD 6.2: 8.3h2,9 kg 2600 lm3,3 kg Max. svjetlosni tokMax. vrijeme rada po punjenju baterijeNapon baterijeTežina bez baterijeTežina sa baterijom |
Aku reflektor Milwaukee M12 AL-0 4933451394 12V
332 KM
SKU:
4933451394
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M12™ baterije |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1000/ 400/ 200 |
| Isporučeno u | Blister pakovanje |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 1.6 (M12 B6) |
| Napon (V) | 12 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brend | Milwaukee |
Aku reflektor Milwaukee M18 HOAL-0 4933478118 18V
692 KM
SKU:
4933478118
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M18™ baterije |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 4000/ 2000/ 1200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 3.3 (M18 B5) |
| Doseg (m) | 12 sati |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor Milwaukee M18 PAL-0 4933464105 18V
408 KM
SKU:
4933464105
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M18™ baterije |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP54 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1500/ 600/ 300 |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 2.2 (M18 B5) |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor Stanley SFMCL030B 1850lm 18V
224 KM
SKU:
SFMCL030B
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1850 |
|---|---|
| Max. visina (m) | |
| Komplet uključuje | Ne |
| Punjač | Ne |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 1.7 |
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Brend | Stanley |
| Ostale informacije | Intenzitet (u lumenima) 650/1850 lmNapon / frekvencija 18 V / DCNapon baterije 18 VProizvođač StanleyTežina 1,7 kgTip baterije Li-Ion (litijum-jonska baterija)Tip lampe za baterijsku lampu LEDTip motora BežičniU kompletu je baterija NeUkupna težina sa ambalažom 2,15 kgVrijeme rada 4 Ah: 10-4 h |



061 / 449 – 216







Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.