Laserski metar – mjerač udaljenosti Einhell TC-LD 25 2270075 25m
BREND
GARANCIJA
ROK ISPORUKE
Na stanju - isporuka 24-48h
Vogošća
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
- Jednostavno i precizno mjerenje udaljenosti do 25 m
- Mjerite s prednjeg ili stražnjeg ruba uređaja
- Jednostavno mjerenje udaljenosti, površina ili volumena
- Min / Max funkcija za kontinuirana mjerenja
- Sigurnosna funkcija: lasersko zračenje samo kad se ponovi uključivanje
- Mali i praktični laserski mjerni uređaj u džepnoj veličini
- Udobno rukovanje zahvaljujući mekoj dršci
- Automatsko isključivanje nakon 3 minute nekorištenja
- Uključuje praktičnu torbu za skladištenje
- Potrebne su 2x 1,5V AAA baterije (nisu uključene)
Einhell
Einhell je njemački proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u gradu Landau an der Isar, Njemačka. Kompanija koja upošljava preko 2.000 ljudi i piše historiju od 1964. godine. PROX doo je ovlašteni i najveći distributer Einhell proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Einhell alati su poznati po visokom nivou kvalitete sa povoljnom cijenom. Najpoznatija serija Einhell proizvoda je serija akumulatorskih - aku uređaja pod imenom "Power X-Change ( Einhell PXC )" koja u paleti proizvoda nudi preko 200 različitih uređaja koje pokreće jedna baterija. U svojim proizvodnim pogonima Einhell proizvodi više od 50 različitih kategorija alata, sa preko 400 različitih proizvoda, a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: Einhell benzinska kosilica kosačica, Einhell električna kosilica kosačica, Einhell usisivač za pepeo, Einhell grijalica, Einhell aku odvijač - bušilica, Einhell ugaona - kutna brusilica, Einhell električna bušilica - udarna, Einhell ubodna pila, Einhell rotacijska brusilica - hoblarica, Einhell glodalica, Einhell kružna pila - cirkular, Einhell trimeri za travu, Einhell elektro - pneumatski čekić, Einhell kombinovana bušilica, Einhell aku pila, Einhell recipročna pila, Einhell škare za travu, Einhell škare za živu ogradu živicu, Einhell ručna prskalica, Einhell puhač duvač puhalo, Einhell usisivač, Einhell električna kosilica kosačica, Einhell blanjalica, Einhell boreri - burgije, Einhell bitovi, Einhell pribor i Einhell potrošni materijal... Garancija za sve Einhell uređaje i baterije je 3 godine. ( Za sve Einhell proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas ). #Einhell_Sarajevo #Einhell_BiH #Einhell_Bosna_i_Hercegovina #Einhell_trgovina #Prox_Einhell
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Laserski metar – mjerač udaljenosti Einhell TC-LD 25 2270075 25m” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
4006825616187
| Doseg (m) | 25 |
|---|
| Težina sa baterijom (kg) | 0.31 |
|---|
| Tačnost mjerača (%) | ± 0.3 mm/m |
|---|---|
| Isporučeno u | Praktična torbica za nošenje |
| Tip baterije | 2x 1.5 V AAA |
| Ostale informacije | KLASA LASERA Klasa IINAPON 2x 1.5 V AAA baterijeOSTALO Automatsko isključivanje 3 minPRECIZNOST ± 0.3 mm/mTIP LASERA 635 Nm |
SLIČNI PROIZVODI
Digitalni laserski metar – mjerač udaljenosti BOSCH GLM 50-25G 0601072V00 50m
480 KM
SKU:
0601072V00
| Tačnost mjerača (%) | ± 1,5 mm/m |
|---|---|
| Težina sa baterijom (kg) | 0.2 |
| Brend | BOSCH |
| Doseg (m) | 50 |
| Tip baterije | 2 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Ostale informacije | Automatsko isključivanje 5 minBoja lasera ZelenaBroj vrijednosti u memoriji 10Dioda lasera 515 nm, < 1 mWKlasa lasera 2Mjerne jedinice m/cm/mm/ft/inch/ft-inchMjerno područje, do 50 mMjerno područje* 0,05 – 50,00 mNapajanje strujom 2 x 1,5 V LR6 (AA)Navoj stativa 1/4″Težina, cca.** 0,2 kgTočnost mjerenja, tip.* ± 1,5 mm/m*Vrijeme mjerenja maks. 4 sVrijeme mjerenja, tip. < 0,5 sZaštita protiv prašine i prskanja vode IP 65 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Digitalni laserski metar – mjerač udaljenosti BOSCH GLM 50-27 CG 0601072U00 50m
633 KM
SKU:
0601072U00
| Doseg (m) | 50 |
|---|---|
| Tačnost mjerača (%) | ± 1,5 mm/m |
| Tip baterije | 1.5 V LR6 (AA) |
| Težina sa baterijom (kg) | 0,2 |
| Brend | BOSCH |
| Ostale informacije | Automatsko isključivanje 5 minBoja lasera ZelenaBroj vrijednosti u memoriji 30Dioda lasera 515 nm, < 1 mWKarakteristika VrijednostKlasa lasera 2Mjerne jedinice m/cm/mm/ft/inch/ft-inchMjerno područje, do 50 mMjerno područje* 0,05 – 50,00 mNapajanje strujom 2 x 1,5 V LR6 (AA)Navoj stativa 1/4″Područje mjerenja nagiba 0 – 360° (4 x 90°)Prijenos podataka Bluetooth™ 4.2 Low EnergyTežina, cca.** 0,2 kgTočnost mjerenja (tipična)* ± 0,2°* (*plus odstupanje ovisno o upotrebi)Točnost mjerenja, tip.* ± 1,5 mm/m* (*plus odstupanje ovisno o upotrebi)Vrijeme mjerenja maks. 4 sVrijeme mjerenja, tip. < 0,5 sZaštita protiv prašine i prskanja vode IP 65 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Digitalni laserski metar – mjerač udaljenosti Laserliner MASTER GI 7 PRO LL-080.847A 0.05-70m
424 KM
SKU:
LL-080.847A
| Dimenzije (V x Š x D) (mm) | 122x50x27 |
|---|---|
| Doseg (m) | 70 |
| Tip baterije | 1.5V LR03 (AAA) |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.140 |
| Brend | Laserliner |
| Ostale informacije | Jedinice: m / ft / inč Napajanje: 2 x 1.5V LR03 (AAA)) Preciznost (tipična): ± 2 mm Radni uvjeti: -10°C … 40°C Talasna dužina lasera: 515 nm |
| Isporučeni pribor | Baterije LaserRange-Master Gi4 Transportna kutija |
| Garancija | 24 mjeseca |
Laserski metar – mjerač udaljenosti Bosch GLM 100-25 C 0601072Y00 100m
710 KM
SKU:
0601072Y00
| Doseg (m) | 100 |
|---|---|
| Tačnost mjerača (%) | ± 1.5 |
| Komplet uključuje | Laserski metar 100m GLM 100-25 C Bosch, 3 x 1,5 V LR6 (AA) baterije |
| Tip baterije | LR6 (AA) |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.23 |
| Brend | BOSCH |
| Garancija | 36 mjeseci |
Laserski metar – mjerač udaljenosti Hoegert HT4M322 40m
SKU:
HT4M322
| Doseg (m) | 40 |
|---|---|
| Tačnost mjerača (%) | +/- 3 mm |
| Komplet uključuje | Laserski daljinomjer |
| Standardna oprema | Ergonomski dizajn |
| Isporučeno u | Plastici |
| Brend | Hoegert |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Laserski metar – mjerač udaljenosti Hoegert HT4M324 80m
SKU:
HT4M324
| Doseg (m) | 80 |
|---|---|
| Tačnost mjerača (%) | +/- 3 mm |
| Komplet uključuje | Laserski metar – mjerač udaljenosti Hoegert 80m HT4M324 |
| Standardna oprema | intuitivan za upotrebu, automatsko pohranjivanje zadnjih 30 mjerenja, jasan displej sa pozadinskim osvetljenjem |
| Brend | Hoegert |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Laserski metar – mjerač udaljenosti Makita LD030P 30m
189 KM
SKU:
LD030P
| Dimenzije (V x Š x D) (mm) | 115 x 53 x 25 |
|---|---|
| Doseg (m) | 30 |
| Tačnost mjerača (%) | ± 2 mm |
| Standardna oprema | IP54 zaštita |
| Tip baterije | 2x AAA 1,5V baterije |
| Težina sa baterijom (kg) | 0,1 |
| Brend | Makita |
| Ostale informacije | Klasa lasera – IINapajanje baterijama – AAA 1,5V (2x)Raspon mjerenja – 0,2 – 30 mRaspon temperature – -25 / 70 º CRazred zaštite (IP) – IP54Tip lasera – 635 nm |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Laserski metar – mjerač udaljenosti Metabo LD 60 606163000 60m
385 KM
SKU:
606163000
| Doseg (m) | 60 |
|---|---|
| Tačnost mjerača (%) | ± 1,5 mm |
| Komplet uključuje | Uređaj LD 60, Torbica za kaiš, 2 baterije AAA 1,5V (LR03) |
| Tip baterije | AAA 1,5V |
| Težina sa baterijom (kg) | 0,11 |
| Brend | Metabo |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Laserski metar – mjerač udaljenosti Milwaukee LDM 50 4933447700 50m
408 KM
SKU:
4933447700
| Dimenzije (V x Š x D) (mm) | 119 x 40 x 32 |
|---|---|
| Doseg (m) | 50 |
| Tačnost mjerača (%) | ± 1,5 |
| Komplet uključuje | 2 x AAA baterije, bez kompleta ili torbe |
| Standardna oprema | Belt Clip |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Tip baterije | 2 x AAA |
| Težina sa baterijom (kg) | 0,10 (2 x AAA) |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Brend | Milwaukee |
Laserski samonivelirajući nivelir i mjerač udaljenosti DeWalt DW0889 u koferu
797 KM
SKU:
DW0889
| Doseg (m) | 50 |
|---|---|
| Isporučeno u | TSAK kofer |
| Brend | DeWalt |
| Isporučeni pribor | (1) Nosač za montažu na zid (1) TSAK Kofer (3) alkalne baterije veličine AA |
| Garancija | 36 mjeseci |



061 / 449 – 216








Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.