Laserski metar – mjerač udaljenosti Bosch GLM 50-27 C 0601072T00 50m
Na stanju - isporuka 24-48h
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Brzo, pouzdano i izvanredno robusno: lasersko mjerenje za gruba gradilišta
- Idealan za zahtjevne građevinske radove zahvaljujući otpornosti na pad od 1,5 metara, zaštiti IP65 i gumenom kućištu koje apsorbira udarce
- Bluetooth® povezivanje i Bosch aplikacija MeasureOn omogućavaju jednostavnu dokumentaciju i prijenos podataka za besprijekoran radni tok
- Intuitivno korisničko sučelje s mnogim funkcijama podrške (prikaz u boji, funkcija pomoći) čini rukovanje praktičnim
GLM 50-27 C PROFESSIONAL: DODATNE INFORMACIJE
Laserska mera GLM 50-27 C Professional nudi izuzetno izdržljiv dizajn koji prkosi teškim uslovima, a istovremeno omogućava brzu dokumentaciju i jednostavnu upotrebu. Savršen za zahtjevna gradilišta, njegov dizajn sa certifikatom zaštite IP65 ima kućište koje apsorbira udarce i otporan je na padove od 1,5 metara čak i na tvrdom betonu. Zahvaljujući brzom prijenosu podataka putem Bluetooth® veze i Bosch aplikacije MeasureOn, dokumentiranje rezultata mjerenja nikada nije bilo jednostavnije. Intuitivno rukovanje je osigurano njegovim pametnim korisničkim sučeljem s mnogim korisnim funkcijama kao što su high-end ekran u boji i zgodna funkcija pomoći.
Oprema i primjena
Idealan za dokumentaciju, proračun potreba za materijalom, prostoriju i zidnu površinu, te postavljanje i ugradnju elemenata, nenadmašan je izbor za arhitekte, električare i mnoge druge profesije.
Dodatne informacije
Dolazi sa produženim trajanjem baterije (u poređenju sa prethodnikom GLM 50 C Professional) i povratnim zvukom i vibracijom kako bi se potvrdio uspjeh mjerenja.
BOSCH
BOSCH je zasigurno napoznatiji svjetski brend alata. BOSCH je njemački proizvođač alata, kućnih aparata, bijele tehnike i opreme, a osnovao ga je Robert Bosch u Štutgartu 1886. godine te konstantno raste i napreduje, već 136 godina. Kao grupacija posluju u više od 60 zemalja, a upošljavaju skoro pola miliona ljudi ( 402.600 uposlenih 2021. godine ) Garancija za sve BOSCH uređaje je 3 godine.(Za sve BOSCH proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas). PROX doo je ovlašteni distributer BOSCH proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. BOSCH u segmentu alata ima preko 2000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: BOSCH aku - akumulatorska bušilica odvijač; BOSCH mjerna tehnika (laser, metar, nivelir ); BOSCH aku - akumulatorska ugaona brusilica; BOSCH kružna pila - cirkular; BOSCH aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;BOSCH udarni čekić, BOSCH električni alati; BOSCH blanjalice; BOSCH setovi alata, BOSCH ručni alat, BOSCH potrošni materijal, pribor i dodaci. #BOSCH_Sarajevo #BOSCH_BiH #BOSCH_Bosna_i_Hercegovina #BOSCH_trgovina #Prox_BOSCHMorate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Doseg (m) | 0,05 – 50,00 |
|---|
| Težina sa baterijom (kg) | 0,2 |
|---|
| Tačnost mjerača (%) | ± 1,5 mm |
|---|---|
| Isporučeno u | Laserski metar – mjerač udaljenosti |
| Tip baterije | 2 x 1,5 V LR6 (AA) |
SLIČNI PROIZVODI
Aku laserski metar – mjerač udaljenosti Makita LD080P 80m
| Dimenzije (V x Š x D) (mm) | 117 x 57 x 32 |
|---|---|
| Doseg (m) | 80 |
| Tačnost mjerača (%) | ± 1,5 |
| Tip baterije | AAA |
| Težina sa baterijom (kg) | 0,14 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
Digitalni laserski metar – mjerač udaljenosti Laserliner T3 LL-080.840A 0.2-30m
| Dimenzije (V x Š x D) (mm) | 100x32x23 |
|---|---|
| Doseg (m) | 30 |
| Tip baterije | 1.5V LR03 (AAA) |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.082 |
| Brend | Laserliner |
| Ostale informacije | Jedinice: m-ft-inč Laser klase: 2 Napajanje: 2 x 1.5V LR03 (AAA) Preciznost (tipična): ± 2 mm Radni uvjeti: 0°C … 40°C Talasna dužina lasera: 650 nm |
| Isporučeni pribor | Baterije LaserRange-Master T3 Mekana torbica |
| Garancija | 24 mjeseca |
Digitalni laserski metar – mjerač udaljenosti SATA ST62712 60m
| Tačnost mjerača (%) | + / -2mm |
|---|---|
| Standardna oprema | Automatsko gašenje za uštedu snage |
| Tip baterije | Lako punjiva sa uobičajenim mikro USB-om |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.23 |
| Brend | SATA |
| Garancija | Doživotna |
Laserski metar – mjerač udaljenosti Bosch GLM 50-22 0601072S00 50m
| Doseg (m) | 0,05 – 50,00 |
|---|---|
| Tačnost mjerača (%) | ± 1,5 mm |
| Komplet uključuje | 2 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Težina sa baterijom (kg) | 0,2 |
| Brend | BOSCH |
| Garancija | 36 mjeseci |
Laserski metar – mjerač udaljenosti DeWalt DW03050 50m
| Doseg (m) | 50 |
|---|---|
| Tačnost mjerača (%) | ± 1mm/m |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.2 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
Laserski metar – mjerač udaljenosti Einhell TC-LD 25 2270075 25m
| Tačnost mjerača (%) | ± 0.3 mm/m |
|---|---|
| Isporučeno u | Praktična torbica za nošenje |
| Tip baterije | 2x 1.5 V AAA |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.31 |
| Brend | Einhell |
| Doseg (m) | 25 |
| Ostale informacije | KLASA LASERA Klasa IINAPON 2x 1.5 V AAA baterijeOSTALO Automatsko isključivanje 3 minPRECIZNOST ± 0.3 mm/mTIP LASERA 635 Nm |
| Garancija | 36 mjeseci |
Laserski metar – mjerač udaljenosti Hoegert HT4M323 60m
| Doseg (m) | 60 |
|---|---|
| Tačnost mjerača (%) | +/- 3 mm |
| Brend | Hoegert |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Laserski metar – mjerač udaljenosti Makita LD050P 50m
| Dimenzije (V x Š x D) (mm) | 116 x 45 x 29 |
|---|---|
| Doseg (m) | 0,05 – 50 |
| Tačnost mjerača (%) | ± 2 mm |
| Komplet uključuje | Laserski metar |
| Standardna oprema | Baterije |
| Isporučeno u | Karton |
| Tip baterije | AAA 1,5V |
| Težina sa baterijom (kg) | 0,1 |
| Brend | Makita |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Laserski metar – mjerač udaljenosti Milwaukee LDM 30 4933459276 30m
| Dimenzije (V x Š x D) (mm) | 101 x 38 x 28 |
|---|---|
| Doseg (m) | 30 |
| Tačnost mjerača (%) | ± 2 |
| Komplet uključuje | 2 x AAA baterije, blister pakovanje |
| Standardna oprema | Šipka za pojas, 2x AAA baterije |
| Isporučeno u | Blister pakovanje |
| Tip baterije | 2 x AAA |
| Težina sa baterijom (kg) | 0,10 (2 x AAA) |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Laserski samonivelirajući nivelir i mjerač udaljenosti DeWalt DW0889 u koferu
| Doseg (m) | 50 |
|---|---|
| Isporučeno u | TSAK kofer |
| Brend | DeWalt |
| Isporučeni pribor | (1) Nosač za montažu na zid (1) TSAK Kofer (3) alkalne baterije veličine AA |
| Garancija | 36 mjeseci |



061 / 449 – 216








Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.