Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 4 Classic 1.679-420.0 1800W 130Bar
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
*Ostvarite dodatne 3 godine garancije registracijom uređaja na linku ispod:
https://www.kaercher.com/hr/servisi/podrska/produljenje-garancije.html
Jednostavan za transport i brzo spremanje: K 4 Classic visokotlačni perač, uključujući teleskopsku ručku, za redovnu upotrebu na umjerenoj prljavštini.
Ovaj uređaj može stati bilo gdje: bilo u prtljažniku automobila ili u ormaru, visokotlačni perač K 4 Classic može se bez napora spremiti bilo gdje i lako transportirati zahvaljujući svojim kompaktnim dimenzijama. Ipak, još uvijek nudi pune performanse visokotlačnog perača. Osim toga, aluminijska teleskopska ručka podesiva po visini osigurava da je visina povlačenja uvijek udobna. Ostali detalji opreme uključuju Quick Connect pištolj za okidač, 6-metarsko visokotlačno crijevo, Vario Power cijev za prskanje (VPS), čistač prljavštine i filter za vodu. Štaviše, K 4 Classic, sa performansama površine od 30 m²/h, idealan je za redovno čišćenje umjerenog nivoa prljavštine (mali automobili, vrtne ograde, bicikli, itd.).
Spremište za crijevo na prednjem poklopcu
Crijevo se može udobno objesiti na prednji poklopac.
Teleskopska ručka
Aluminijska teleskopska ručka može se produžiti za transport i ponovo uvući za skladištenje.
Upotreba deterdženta
Usisno crijevo za upotrebu deterdženata. Kärcher deterdženti povećavaju efikasnost i pomažu u zaštiti i njezi površine koja se čisti.
Integrirano skladište dodatne opreme na uređaju
- Praktično skladište koje štedi prostor.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 1800 |
|---|
| Težina (kg) | 4.6 |
|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za A3/4″ konektor za vrtno crijevo Blaster za prljavštinu Vario Power Jet Visokotlačni pištolj: G 120 Q Visokotlačno crijevo: 6 m |
|---|
| Ostale informacije | Brzo povezivanje na strani uređaja Integrirani filter za vodu Kabl za napajanje (m): 5 Primjena deterdženta putem: Usisno crijevo Teleskopska ručka |
|---|---|
| Radni pritisak (bar) | 130 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 / 1885 |
| Brzina protoka (L/H) | 420 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 264 x 256 x 450 |
| Max. temperatura vode (°C) | 40 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku udarni odvijač Villager VLN 3412 – 2 BSC 12V sa dvije 2Ah baterije i punjačem u koferu
| Punjač | 1.7A |
|---|---|
| Napon (V) | 12 |
| Komplet uključuje | Punjač, dvije 2Ah baterije, kofer |
| Vrijeme punjenja (min) | 60 |
| Težina (kg) | 2.7 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Broj udaraca (u/min) | 3000 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 0-2100 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 110 |
| Prihvat ključa | 1/4″ |
| Isporučeni pribor | 2 × Baterija 12V 2AhkoferPunjač 1.7AVLN 3412 |
Aparat za zavarivanje – varenje plastičnih cijevi Villager AGM PW 900 900W
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | bar kod: 3800972016286 – čl. br.: 077214 Dužina kabla: 2m. Elektrode: 1,5-4,00 mm Garantni rok: 36 meseci za fizička lica, 12 meseci za firme (YUL) Izlazni napon: V 28 Model: RD-IW220 Nazivna frekvencija: Hz 50 Nazivni napon: V 230 Stepen zaštite – IP21 Struja zavarivanja: A 20-200 Težina: 5.500 kgTehnički podaci: |
| Garancija | 24 mjeseca |
Benzinska motorna pila – motorka Villager AGM 5400 2.86KS 45cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | AGM 5400 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 49.3 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.1 / 2.86 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6.0 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 325 |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 560 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 3011 PE 1.34KS 29cm
| Model | Villager motorna testera pila za carving VGS 3011 PE |
|---|---|
| Brend | Villager |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 28.5 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.0/1.34 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 3.4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 29 |
| Korak lanca | 1/4, 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 32 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 210 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 200 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Detektor profila Hoegert HT4M340
| Napon (V) | Ostalo |
|---|---|
| Brend | Hoegert |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Ostale informacije | Auto Power Off funkcija Detektuje drvene konstrukcije do 38 mm dubine u zidu Detektuje feromagnetne metale do 100 mm dubine u zidu Detektuje obojene metale do 80 mm dubine u zidu Detektuje strujne kablove pod naponom do 40 mm dubine u zidu Vizuelno i zvučno upozorenje |
| Isporučeni pribor | 1x 9V baterija |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager Villyvac 10 HU
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 1.5 m– Ravna mlaznica |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Villyvac 10 HU |
| Dužina crijeva (m) | 1.5 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
Metalna kutija za alat Hoegert 53×20.5x20cm HT7G078
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Ostale informacije | dvokrilni poklopac kada je otvoren, lak pristup svim dijelovima u isto vrijeme lakirani čelični lim 0,6 mm max. nosivost 50 kg.mogućnost osiguranja lokotom ojačana dvostruka ručka petokomorni veličina 21” |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 530 × 205 × 200 |
Set ručnih alata u koferu Hoegert 131-dijelni HT1R439
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 1/2 “bitni adapter1/2 “produžetak: 127, 254 mm1/2 “Torx utičnice: E20, E22, E241/2 “univerzalni zglob1/2 ”dugačak šesterokutni nastavak: 15, 17, 19 mm1/2 ”šesterokutne utičnice: 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm1/4 “adapter1/4 “plosnati odvijači:1/4 “šesterokutne utičnice: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm1/4 “Torx utičnice: E4, E5, E6, E7, E81/4 “univerzalni zglob1/4 ”čegrtaljka, 72 zuba1/4 ”dugačka šesterokutna utičnica: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm1/4 ”fleksibilni nastavak: 150 mm1/4 ”produžetak: 75 mm3/8 “produžetak: 150 mm3/8 “Torx utičnice: E10, E11, E12, E14, E16, E183/8 “univerzalni zglobAdapter: 3/8 F x 1/4 M.Brojčane tipke: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mmČegrtaljka 1/2 ”, 72 zubaČegrtaljka 3/8 ”, 72 zubaDuga ravna kliješta: 160 mmGlodalica: 175 mmH1.5, H2, H2.5, H3, H4, H5, H6Inženjerski čekić: 300 gIspitivač napona: 110-250VKombinirana kliješta: 180 mmNosač magnetaNož s trapezoidnom oštricom: 18 mmOdvijač: PH2 x 100 mm, SL6 x 100 mmPH0, PH1, PH2, PH3, PH4Podesivi ključ: 250 mmPZ0, PZ1, PZ2, PZ3, PZ4Ručka odvijača za utičnice: 1/4 “Ručka odvijača: 150 mmSet sadrži kofer za nošenje alata i nastavke navedene ispod:SL3, SL4, SL4,5, SL5, SL5,5, SL6, SL7Šesterokutna utičnica duga 3/8 ”: 13, 14, 15 mmŠesterokutne utičnice 3/8 “: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mmŠesterokutni ključevi: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mmT-ručka: 115 mm (1/4 inča)T10, T15, T20, T25, T27, T30Utičnice za svjećice 1/2 “: 16, 21 mm |
| Garancija | 25 godina |
Set viljuškasto-okastih ključeva Hoegert 6-32mm HT1W496
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Trampolina Green bay 067419 2.44m
| Brend | Green Bay |
|---|---|
| Ostale informacije | – Broj nogara: 3– Dimenzija (dia. × H): 2440 × 60 mm– Maksimalna dozvoljena težina: 50 kg– Metalni okvir: Dia 38 × 1.2 mm– Nogari: Dia 38 × 1.0 mm– Oblik opruga: konusni– Opruga: 48 komada 3.0 × 140mm– Pakovanje: 1 komad– Ulaz: bijeli rajsferšlusa crvenim nastavkom– Visina sigurnosne mreže: 150 cm |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.