Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER WD 3 WD3 V-17/4/20 1.628-127.0 1000W
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
WD 3 V-17/4/20 je moćan i energetski efikasan sa potrošnjom energije od samo 1000 W. Mašina kao i usisno crevo i podna mlaznica Clips savršeno su usklađeni – za najbolje rezultate čišćenja na suvoj, mokroj, finoj ili gruboj prljavštini. Usisivač za mokro i suho usisavanje impresionira svojim kompaktnim dizajnom i robusnom plastičnom posudom od 17 l, kabelom od 4 m, usisnim crijevom od 2 m i filtar vrećicom od flisa. Zahvaljujući jednodelnom filteru uloška, moguće je usisavanje i mokre i suve prljavštine bez zamene filtera. Funkcija puhala je korisna za čišćenje teško dostupnih područja. Crijevo se skladišti tako što se okači na glavu mašine, čime se štedi prostor. Kabel se može odložiti na kuku za kablove, cijevi i podne mlaznice na braniku. Sistem zaključavanja “Pull & Push” omogućava jednostavno otvaranje i zatvaranje kontejnera. Drška usisivača se može ukloniti, a pribor se može spojiti direktno na usisno crijevo. Takođe pametno: alati ili sitni dijelovi mogu se spustiti na područje na glavi mašine. Ergonomski oblikovana ručka za nošenje omogućava udoban transport.
Polica za pohranu
- Za sigurno skladištenje alata i malih dijelova kao što su vijci i čavli.
Praktična funkcija puhanja
- Praktična funkcija puhanja pomaže svuda gdje usisavanje nije moguće.
- Lako uklanjanje prljavštine, npr šljunka iz automobila
Filter vrećica od flisa
- Troslojan, izuzetno otporan na trganje materijal od flisa.
- Za dugotrajniju snagu usisavanja i visoku sposobnost zadržavanja prašine.
Pospremanjee ručke na glavi uređaja
- Brzo pospremite ručku na glavi uređaja kada se odmarate od posla.
Uređaj, usisno crijevo i podna mlaznica optimalno su usklađeni
- Za najbolji rezultat čišćenja, bilo da se radi o suhoj ili mokroj, sitnoj ili krupnoj nečistoći.
- Za maksimalni radni komfor i fleksibilnost kod usisavanja.
„Pull & Push“ sustav zatvaranja
- Za lako, brzo i sigurno otvaranje i zatvaranje spremnika.
Ergonomski oblikovana ručka
- Uređaj je jednostavan za transport.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 1000 |
|---|
| Težina (kg) | 4.5 |
|---|
| Isporučeni pribor | Filter vrećica od flisa: 1 Komad(a)Funkcija puhanjaIzmeđu položaja spremanja ručke na glavi uređajaKvačica za kabalMlaznica za fugeOkretni prekidač (uklj./isklj.)Parkirni položajPodna mlaznica za mokro/suvo usisavanje: kopčePospremanje pribora na uređajuPovršina za odlaganje sitnih dijelovaRučka koja se može skinutiSklopiva ručkaSpremnik dodatnog pribora na glavi uređajaSpremnik usisne cijevi na glavi uređajaTočkovi: 4 Komad(a)Uložak filtera: jednodijelniUsisne cijevi: 2 Komad(a), 0.5 m, 35 mm, PlastikaUsisno crijevo: 2 m, sa savijenom ručkom, PlastikaZaštita po cijelom opsegu otporna na udarce |
|---|
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 34.9 x 32.8 x 49.2 |
|---|---|
| Kapacitet (L) | 17 |
| Kapacitet tečnosti (L) | 17 |
| Prečnik crijeva (mm) | 35 |
| Radna snaga (W) | 1000 |
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 MMA TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 2005D Profimig 10-200A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 10 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Crijevo za plinDržač elektrode sa kablom dužine 3 metraDupli manometarGorionik: PAG B15 (3m)Kliješta za masu sa kablom dužine 2 metra |
Benzinska motorna pila – motorka Villager AGM 5400 2.86KS 45cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | AGM 5400 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 49.3 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.1 / 2.86 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6.0 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 325 |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 560 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 4125 PE 2.48KS 40cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 4125 PE |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 41.4 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.85/2.48 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Korak lanca | 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 33 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 550 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 455 820W 125mm
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Veličina navoja na osovini | M 14 |
| Zaštita od povratnog udara | 820 W |
| Tip prekidača | Kolektorski elektromotor |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 1.68 kg |
| Brend | Villager |
| Snaga (W) | 820 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager Villyvac 10 HU
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 1.5 m– Ravna mlaznica |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Villyvac 10 HU |
| Dužina crijeva (m) | 1.5 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Compact 1.676-200.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter konektora za baštensko crevo A3/4″Crijevo visokog pritiska, 6 mDirt BlasterPištolj za prskanje visokog pritiska, G 120 QVario Power Jet |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,2 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 4 Power Control Home 1.324-033.0 1800W 130Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Glodalo za čišćenjeHome komplet, T 5 čistač površina, čistać kamena i fasada, 3u1, 1lIntegrirani filtar za voduVario Power JetVisokotlačni pištolji, G 160 Q Power ControlVisokotlačno crijevo, 8m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 11,5 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 7 Compact 1.447-050.0 3000W 180Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 3/4″ spojnica za dovodno crijevoCrijevo visokog pritiska dužine 10mG 180 Q pištolj visokog pritiskaRoto mlazna cijevVario Power mlazna cijev |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 16 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 |
Metalna kutija za alat Hoegert 53×20.5x20cm HT7G078
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Ostale informacije | dvokrilni poklopac kada je otvoren, lak pristup svim dijelovima u isto vrijeme lakirani čelični lim 0,6 mm max. nosivost 50 kg.mogućnost osiguranja lokotom ojačana dvostruka ručka petokomorni veličina 21” |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 530 × 205 × 200 |
Set viljuškasto-okastih ključeva Hoegert 6-32mm HT1W496
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.