Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER NT 40/1 Ap L 1.148-321.0
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Visokokvalitetni usisivač za mokro i suvo usisavanje NT 40/1 Ap L s rezervoarom od 40 litara i poluatomatskim čišćenjem filtera, koji u kombinaciji sa izvanrednom snagom usisavanja omogućava uklanjanje čak i sitne prašine bez kese.
Visokokvalitetni usisivač za mokro i suvo usisavanje NT 40/1 Ap L s rezervoarom od 40 litara i poluatomatskim čišćenjem filtera, koji u kombinaciji sa izvanrednom snagom usisavanja omogućava uklanjanje čak i sitne prašine bez kese. Usisivač ima raznovrsnu primenu i može se koristiti za uklanjanje grube prljavštine i tečnosti, usisavanje mašina i sistema, kao i za čišćenje enterijera automobila, a oduševljava pametnim detaljima za skladištenje sasvim novog pribora. Njegova glava je dizajnirana kao potpuno ravna, pa se na njoj lako može držati kutija s alatom, a zahvaljujući opciji pričvršćivanja ona će tu biti bezbjedna. NT 40/1 Ap L usisivač je poseban i po veoma lakom rukovanju. Sve važne funkcije se biraju i podešavaju korišćenjem centralnog rotirajućeg prekidača.
Sofisticirane integrisane opcije za skladištenje dodatne opreme
- Pribor se čuva u zatočeništvu i uvijek je pri ruci.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 1380 |
|---|
| Dužina kabla (m) | 7.5 |
|---|
| Težina (kg) | 12.4 (sa dodacima) |
|---|
| Isporučeni pribor | Automatsko isključivanje kod maksimalne napunjenosti Čišćenje filtera: Poluautomatsko čišćenje filtera Ap Filter-kesa: 1 Kom, flis Flat pleated filter: Papir Klasa zaštite: II Podna papučica za mokro/suho čišćenje: 300 mm Stoper upravljačkog valjka Usisna cijev: 2 Kom, 0.55 m, Metal Usisno crijevo: 2.5 m, sa krivinom Uski nastavak |
|---|
| Ostale informacije | Dužina kabla: 7.5 m Nivo zvučnog pritiska: 70 dB(A) Standardna nominalna širina: ID 35 |
|---|---|
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 525 x 370 x 630 |
| Volumen zraka (L/min) | 4440 |
| Kapacitet (L) | 40 |
| Radna snaga (W) | 1380 |
| Max. vakuum (MBar) | 273 |
SLIČNI PROIZVODI
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER NT 27/1 NT27/1 1380W 1.428-500.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 7.5 |
| Težina (kg) | 7.5 |
| Model | T 27/1 |
| Snaga (W) | 1380 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 52.5 x 37 x 56 |
| Volumen zraka (L/min) | 74 |
| Kapacitet (L) | 30 |
| Prečnik crijeva (mm) | 35 |
| Dužina crijeva (m) | 2.5 |
| Radna snaga (W) | 1380 |
| Max. vakuum (MBar) | 273 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 10.56 |
| Zapremina zraka (m³/min) | 4.44 |
| Brzina strujanja zraka (km/h) | 74 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER NT 70/2 ME NT70/2ME 1.667-275.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 10 |
| Težina (kg) | 25,6 kg |
| Model | NT 70/2 ME |
| Snaga (W) | 2400 |
| Volumen zraka (L/min) | 2 x 74 l/s |
| Kapacitet (L) | 70 |
| Dužina crijeva (m) | 4 |
| Ulazna snaga (W) | 2400 |
| Max. vakuum (MBar) | 254 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 2 x 266.4 m³/h |
| Zapremina zraka (m³/min) | 2 x 4.44 m³/min |
| Brzina strujanja zraka (km/h) | 2 x 266.4 km/h |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER WD 6 P Premium WD6 1300W 1.348-270.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Adapter za priključivanje električnog alata– Čuvanje pribora na uređaju– Filterska vrećica od netkanog tekstila, 1 kom– Fleksibilno crijevo za alat, 1 m, 35 mm– Funkcija duvanja– Ravan faltasti filter, u kaseti za filter koja se može izvaditi– Regulisanje snage– Usisne cijevi, 2 kom, 0.5 m, 35 mm– Usisno crijevo, 2.2 m, 35 mm |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Dužina kabla (m) | 6.0 |
| Težina (kg) | 9.481 |
| Model | WD 6 P Premium |
| Snaga (W) | 1300 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 41.8 x 38.2 x 69.4 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1000W VC2012L
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 7 |
| Model | MAKITA usisivač VC2012L 20L |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 37.5 x 37 x 50 |
| Radna snaga (W) | 1000 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1000W VC2512L
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 8.0 |
| Model | VC2512L |
| Snaga (W) | 1000 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 37.5 x 39.5 x 53 |
| Kapacitet (L) | 21 |
| Kapacitet tečnosti (L) | 18 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita VC3210LX1 1050W
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 14,5 kg |
| Snaga (W) | 1050 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 55.2 x 39.8 x 68.5 |
| Kapacitet (L) | 32 l (prašina), 27 l (voda) |
| Kapacitet tečnosti (L) | 27 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 2.0 / 3.5 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita VC3211MX1 1050W
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 16.9 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 55.2 x 39.8 x 68.5 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 2.0 / 1.5 m³/min |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager 1200W 18l Villyvac 18 HU
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 1.5 m– Ravna mlaznica– Vreća za prašinu |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Težina (kg) | 4.7 |
| Snaga (W) | 1200 |
| Kapacitet (L) | 18 |
| Dužina crijeva (m) | 1.5 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager 1200W 20l Villyvac 20 DWS
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 2 m– Ravna mlaznica– Utičnica za alat– Vreća za prašinu |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 5 |
| Težina (kg) | 8.2 kg |
| Model | Villyvac 20 DWS |
| Snaga (W) | 1200 |
| Dužina crijeva (m) | 2 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager 1200W 30l Villyvac 30 DWS
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za pod– Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Metalna cijev (2 dela)– Okrugla četka– Plastično crijevo: 2 m– Ravna mlaznica– Utičnica za alat– Vreća za prašinu |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 5.0 |
| Težina (kg) | 8.7 kg |
| Model | Villyvac 30 DWS |
| Snaga (W) | 1200 |
| Kapacitet (L) | 30 |
| Dužina crijeva (m) | 2.0 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
| Max. vakuum (MBar) | 190 |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.