Električni usisivač za dubinsko čišćenje KARCHER PUZZI 10/1 1.100-130.0 1250W
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Puzzi 10/1 s mlaznicom za tapecirane površine i mlaznicom za pod posebno je prikladan za higijensko i učinkovito čišćenje manjih do srednje velikih površina.
Električni usisivač za dubinsko čišćenje KARCHER PUZZI 10/1 1.100-130.0 1250W
Puzzi 10/1 s mlaznicom za tapecirane površine i mlaznicom za pod posebno je prikladan za higijensko i učinkovito čišćenje manjih do srednje velikih površina. S tlakom prskanja od 1 bar ovaj uređaj s ekstrakcijom spreja osigurava dubinsko čišćenje tekstilnih površina uz očuvanje tkanine te daje uvjerljive rezultate, posebice kod čišćenja tapeciranih površina i čišćenja tepiha. Zahvaljujući uskoj mlaznici za pod, uređaj je također optimalno prikladan za primjenu u skučenim prostorima. A zbog fleksibilne usisne trake moguće je bez problema očistiti i vrlo zatrpana područja. Uređaj s ekstrakcijom spreja opremljen je integriranom kvačicom za kabel kao i fiksiranjem ručnog alata i usisne cijevi.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Dužina crijeva (m) | 2.5 |
|---|
| Isporučeni pribor | Crijevo za prskanje s integriranim dovodom vode, 2,5 mDeterdžent, RM 760 tablete, 2Dodatna ručkaIntegrirani prihvatnik pribora za ručnu mlaznicuKvačica za kabelMlaznica za tapecirane površineRučni alatUska podna mlaznica s fleksibilnom usisnom gumom |
|---|
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 69 x 32,5 x 44 |
|---|---|
| Volumen zraka (L/min) | 74 |
| Kapacitet (L) | 10 l (svježa voda), 9 l (prljava voda) |
| Ulazna snaga (W) | 1250 |
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 – MMA – TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 1605D Profimig 50-160A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | MIG: 50-160 A TIG: 10-160 A MMA: 10-150 A |
| Isporučeni pribor | Držač elektrode sa kablom dužine 3 metraInverter aparat za zavarivanjeKlješta za masu sa kablom dužine 2 metraMIG gorionik |
Detektor profila Hoegert HT4M340
| Napon (V) | Ostalo |
|---|---|
| Brend | Hoegert |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Ostale informacije | Auto Power Off funkcija Detektuje drvene konstrukcije do 38 mm dubine u zidu Detektuje feromagnetne metale do 100 mm dubine u zidu Detektuje obojene metale do 80 mm dubine u zidu Detektuje strujne kablove pod naponom do 40 mm dubine u zidu Vizuelno i zvučno upozorenje |
| Isporučeni pribor | 1x 9V baterija |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLN 320 320W
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 12000 rpm |
| Isporučeno u | Sakupljač prašine, Brusni papir, Regulator brzine |
| Težina (kg) | 2.02 kg |
| Prečnik oscilacije | 115 × 230 mm |
| Ulazna snaga (W) | 320 W |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLN 320 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |
| Dužina kabla (m) | 1 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager Villyvac 10 HU
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 1.5 m– Ravna mlaznica |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Villyvac 10 HU |
| Dužina crijeva (m) | 1.5 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control 1.676-100.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter priključak za baštensko crijevo 3/4″Crijevo visokog pritiska 7 mG 120 Q Power Control pištolj sa prikazom jačineRotirajuća mlaznicaVario Power Jet podešavajuća mlaznica |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 7 Compact 1.447-050.0 3000W 180Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 3/4″ spojnica za dovodno crijevoCrijevo visokog pritiska dužine 10mG 180 Q pištolj visokog pritiskaRoto mlazna cijevVario Power mlazna cijev |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 16 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER Smart Control K 5 1.324-650.0 2100W 145Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Multi Jet 3 u 1podržava bluetoothTeleskopska drškaVisokotlačni pištolji, G 180 Q Smart ControlVisokotlačno crijevo, 10 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 13,75 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 145 |
Punjač za akumulatore Villager 5A VCB 6E
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Kontinualna struja punjenja 5 AMaksimalna struja punjenja 5 AOpterećenje 75 WProgram punjenja 2 |
| Za akumulatore kapaciteta (Ah) | 20-75 |
| Napon punjenja / startovanja (V) | 6,12 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Težina (kg) | 3.5 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
Set ručnih alata u koferu Hoegert 131-dijelni HT1R439
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 1/2 “bitni adapter1/2 “produžetak: 127, 254 mm1/2 “Torx utičnice: E20, E22, E241/2 “univerzalni zglob1/2 ”dugačak šesterokutni nastavak: 15, 17, 19 mm1/2 ”šesterokutne utičnice: 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm1/4 “adapter1/4 “plosnati odvijači:1/4 “šesterokutne utičnice: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm1/4 “Torx utičnice: E4, E5, E6, E7, E81/4 “univerzalni zglob1/4 ”čegrtaljka, 72 zuba1/4 ”dugačka šesterokutna utičnica: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm1/4 ”fleksibilni nastavak: 150 mm1/4 ”produžetak: 75 mm3/8 “produžetak: 150 mm3/8 “Torx utičnice: E10, E11, E12, E14, E16, E183/8 “univerzalni zglobAdapter: 3/8 F x 1/4 M.Brojčane tipke: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mmČegrtaljka 1/2 ”, 72 zubaČegrtaljka 3/8 ”, 72 zubaDuga ravna kliješta: 160 mmGlodalica: 175 mmH1.5, H2, H2.5, H3, H4, H5, H6Inženjerski čekić: 300 gIspitivač napona: 110-250VKombinirana kliješta: 180 mmNosač magnetaNož s trapezoidnom oštricom: 18 mmOdvijač: PH2 x 100 mm, SL6 x 100 mmPH0, PH1, PH2, PH3, PH4Podesivi ključ: 250 mmPZ0, PZ1, PZ2, PZ3, PZ4Ručka odvijača za utičnice: 1/4 “Ručka odvijača: 150 mmSet sadrži kofer za nošenje alata i nastavke navedene ispod:SL3, SL4, SL4,5, SL5, SL5,5, SL6, SL7Šesterokutna utičnica duga 3/8 ”: 13, 14, 15 mmŠesterokutne utičnice 3/8 “: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mmŠesterokutni ključevi: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mmT-ručka: 115 mm (1/4 inča)T10, T15, T20, T25, T27, T30Utičnice za svjećice 1/2 “: 16, 21 mm |
| Garancija | 25 godina |
Stolica od ratana – siva Green bay Atlantic 060350
| Brend | Green Bay |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.