Set alata za djecu sa bušilicom Neo Tools GD021 25-dijelni
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Set alata za djecu NEO (GD021) uključuje 25 elemenata koji dolaze u kovčegu, te sadrži bušilicu na baterije s izmjenjivim bitovima (baterije nisu uključene), sigurnosnu pilu, kliješta, račnu, vijke, matice i nastavke.
Set alata za djecu NEO (GD021) uključuje 25 elemenata koji dolaze u kovčegu, te sadrži bušilicu na baterije s izmjenjivim bitovima (baterije nisu uključene), sigurnosnu pilu, kliješta, račnu, vijke, matice i nastavke.
Svojim realističnim izgledom potiču kreativnost i omogućuju najmlađima da se osjećaju kao pravi majstori za renoviranje.
Zahvaljujući kovčegu za alat i njegovom sadržaju, djeca vježbaju motoričke koordinacije, uče nazive i korištenje osnovnih alata za radionicu, nauče spajati pojedine elemente, te razvijaju maštu.
Proizvod je namijenjen djeci starijoj od 3 godine.
Neo Tools
NEO TOOLS
NEO TOOLS je brend koji donosi profesionalni kvalitet u svijet ručnih alata, dizajniran za zahtjevne korisnike koji ne pristaju na kompromis. Sa preciznom izradom, robusnim materijalima i modernim dizajnom, NEO alati garantuju dugotrajnost, sigurnost i vrhunske performanse.
U ponudi se nalaze ključevi, odvijači, čekići, metri, kutije za alat i brojni drugi alati koji ispunjavaju standarde profesionalaca u građevini, autoindustriji i održavanju. NEO TOOLS je sinonim za pouzdanost u svakoj situaciji.
Za one koji rade precizno – NEO TOOLS.
#NEOTOOLS_Sarajevo #NEOTOOLS_BiH #NEOTOOLS_Bosna_i_Hercegovina #NEOTOOLS_alati #Prox_NEOTOOLS
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Isporučeni pribor | Sadrži bušilicu na baterije s izmjenjivim bitovima (baterije nisu uključene), sigurnosnu pilu, kliješta, račnu, vijke, matice i nastavke |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 MMA TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 2005D Profimig 10-200A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
| Težina (kg) | 10 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Crijevo za plinDržač elektrode sa kablom dužine 3 metraDupli manometarGorionik: PAG B15 (3m)Kliješta za masu sa kablom dužine 2 metra |
Benzinski čistač – bacač snijega – freza za snijeg Villager VST 50 054511 4.9KS 53.5cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.6 / 4.9 |
| Radna visina (cm) | 51 |
| Radna širina (cm) | 53.5 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 196 |
| Broj brzina naprijed | 4 |
| Broj brzina nazad | 1 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
| Elektro start | Ne |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 3600 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 600 |
| Motor | Loncin |
| Domet bacanja snijega (m) | 5 – 11 |
| Prosječna potrošnja goriva (l/h) | 0.8 |
| Težina (kg) | 60 |
| Veličina točka (mm) | 330 |
| Svjetla | Ne |
| Sa gusjenicama | Ne |
| Grijanje ručki | Ne |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 455 820W 125mm
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Veličina navoja na osovini | M 14 |
| Zaštita od povratnog udara | 820 W |
| Tip prekidača | Kolektorski elektromotor |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 1.68 kg |
| Brend | Villager |
| Snaga (W) | 820 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager Villyvac 10 HU
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 1.5 m– Ravna mlaznica |
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Villyvac 10 HU |
| Dužina crijeva (m) | 1.5 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Compact 1.676-200.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter konektora za baštensko crevo A3/4″Crijevo visokog pritiska, 6 mDirt BlasterPištolj za prskanje visokog pritiska, G 120 QVario Power Jet |
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,2 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control 1.676-100.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter priključak za baštensko crijevo 3/4″Crijevo visokog pritiska 7 mG 120 Q Power Control pištolj sa prikazom jačineRotirajuća mlaznicaVario Power Jet podešavajuća mlaznica |
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control Home 1.676-103.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Četka za čišćenjeHome komplet, Čistač površina T 1, sredstvo za čišćenje za terase i palube, 0,5 lVario Power JetVisokotlačni pištolj, G 120 Q Power ControlVisokotlačno crijevo, 7m |
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 1120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 4 Compact 1.637-500.0 1800W 130Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 11 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER Smart Control K 5 1.324-650.0 2100W 145Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Multi Jet 3 u 1podržava bluetoothTeleskopska drškaVisokotlačni pištolji, G 180 Q Smart ControlVisokotlačno crijevo, 10 |
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 13,75 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 145 |
Punjač za akumulatore Villager 5A VCB 6E
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Kontinualna struja punjenja 5 AMaksimalna struja punjenja 5 AOpterećenje 75 WProgram punjenja 2 |
| Za akumulatore kapaciteta (Ah) | 20-75 |
| Napon punjenja / startovanja (V) | 6,12 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Težina (kg) | 3.5 |
| Napon (AC)(V) | 220 |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.