Produžni radni sto za kružne pile – cirkulare D27105-7 DeWalt D271058
BREND
GARANCIJA
ROK ISPORUKE
Po narudžbi - isporuka 2-7 dana
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
DeWalt
DeWalt je američki proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u Towsonu, Maryland. Kompanija koja upošljava preko 13.000 ljudi i ima historiju dugu preko 95 godina. PROX doo je ovlašteni uvoznik i najveći distributer DeWalt proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Alati su posebno poznati po ekstremno visokoj kvaliteti proizvoda kojima je posvećeno puno vremena i pažnje.U svojim proizvodnim pogonima DeWalt proizvodi više od 50 različitih kategorija alata, sa preko 1000 različitih proizvoda, a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: DeWalt aku odvijač - bušilica, DeWalt ugaona - kutna brusilica, DeWalt električna bušilica - udarna, DeWalt ubodna pila, DeWalt rotacijska brusilica - hoblarica, DeWalt glodalica, DeWalt kružna pila - cirkular, DeWalt trimeri za travu, DeWalt elektro - pneumatski čekić, DeWalt kombinovana bušilica, DeWalt blanjalica, DeWalt boreri - burgije, DeWalt bitovi, DeWalt pribor i DeWalt potrošni materijal... Garancija za sve DeWalt uređaje je 3 godine.( Za sve DeWalt proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas ). #DeWalt?Sarajevo #DeWalt_BiH #DeWalt_Bosna_i_Hercegovina #DeWalt_trgovina #DeWalt_uvoznik_i_distributer #Prox_DeWalt
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Produžni radni sto za kružne pile – cirkulare D27105-7 DeWalt D271058” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Za model | D27105-7 |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Lijevo proširenje za stol za kružnu pilu – cirkular 2704 Makita 194086-5
138 KM
SKU:
194086-5
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Za model | 2704 |
Radni sto – postolje za potezno-nagibne pile – štucere Norton
359 KM
SKU:
00310538156
| Brend | Norton |
|---|---|
| Ostale informacije | dužina 2520mmnosivost do 130 kgtočkovi prečnika 200mm |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 252x53x82 |
| Težina (g) | 19500 |
Radni sto sa ekstenzijama za stolne kružne pile – cirkulare Metabo KSU 251 629005000 2.5m
738 KM
SKU:
629005000
| Brend | Metabo |
|---|---|
| Ostale informacije | 1270 mm – 2500 mm250 kg920 mm – 990 mmMaksimalno opterećenje u srednjem dijelu stalka:Ukupna dužina:Visina nosača obratka: |
| Isporučeni pribor | Uz stalak dolazi 1 par nosača uređaja, artikl 629008000 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Dostupnost | Po narudžbi |
Radni sto za kružne pile – cirkulare DeWalt D240001
242 KM
SKU:
D240001
| Brend | DeWalt |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 93 x 67 x 9 |
Radni sto za pile Einhell MSS 1610 4310615
269 KM
SKU:
4310615
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Ostale informacije | Visina – 845mm |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Radni sto za potezno nagibnu pilu – štucer UMF2000 Scheppach 5907102900
195 KM
SKU:
5907102900
| Brend | Scheppach |
|---|---|
| Ostale informacije | maksimalno opterećenje od 250 kgStabilni bočni nastavci od 1,16 do 2,0 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Za model | UMF2000 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 119 x 64.5 x 90 |
| Težina (g) | 13500 |
Radni sto za stolne kružne pile – cirkulare sa ekstenzijama Metabo KSU 251 629007 2.4m
1010 KM
SKU:
629007
| Brend | Metabo |
|---|---|
| Ostale informacije | Dužina: 1210 mm – 2400 mmMaksimalan kapacitet nosivosti u srednjem dijelu stalka: 180 kgVisina nosača obratka: 860 mm |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Težina (g) | 31000 |
Radni stol za potezno-nagibne pile – štucere Bosch GTA 560 0601B22700 682mm
238 KM
SKU:
0601B22700
| Brend | BOSCH |
|---|---|
| Ostale informacije | Duljina radnog stola 682 mmVisina radnog stola 564 mm |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Dostupnost | Po narudžbi |
Radni stol za potezno-nagibne pile – štucere Bosch GTA 600 0601B22001 520mm
316 KM
SKU:
0601B22001
| Brend | BOSCH |
|---|---|
| Ostale informacije | Duljina radnog stola 520 mmVisina radnog stola 602 mm |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Za model | GTS 10 J |
| Težina (g) | 6300 |
Stalak za ubodnu pilu Black+Decker BEZ100
316 KM
SKU:
BEZ100
| Brend | Black+Decker |
|---|---|
| Ostale informacije | Nosivost: 185kgŠirina do 1.5m |
| Isporučeni pribor | Uključuje univerzalne nosače za ugaone pile |
| Garancija | 24 mjeseca |



061 / 449 – 216








Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.