Pneumatski pištolj za farbanje Anest Iwata AZ3 1.3-3.5
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Pištolj za lakiranje 1,3-3,5 AZ3 IWATA s posudom zapremnine 600 ml i ventilom za kontrolu protoka zraka, ima ergonomski dizajn koji značajno olakšava korištenje.
Pištolj za lakiranje 1,3-3,5 AZ3 IWATA s posudom zapremnine 600 ml i ventilom za kontrolu protoka zraka, ima ergonomski dizajn koji značajno olakšava korištenje. Pištolj ima glavu koja je 20-50 grama lakša od prethodnih modela, kao i povećani preciznost upravljanja. Potrošnja zraka ovoga pištolja za lakiranje je 7-11 CFM, ovisno o veličini mlaznice. Svi rezervni dijelovi su kompatibilni s prethodnim AZ3 HTE. Mlaznice (dizne) pištolja su veličina u rasponu od 1,3 do 3,5 mm.
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Ostale informacije | Veličina dizne: 1,3, 1,5, 1,8, 2,0, 2,5, 2,8, 3,0, 3,5 |
|---|---|
| Kapacitet rezervoara (L) | 0.6 |
SLIČNI PROIZVODI
Pneumatski pištolj za farbanje Einhell 4132900 1L 4bar
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Ostale informacije | Veličina mlaznice 1.5 mm |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Radni pritisak (bar) | 4 |
| Kapacitet rezervoara (L) | 1 |
Pneumatski pištolj za farbanje Einhell 4133000 4bar 1.4mm 600ml
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Ostale informacije | Veličina mlaznice: 1.4mm |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Radni pritisak (bar) | 4 |
| Kapacitet rezervoara (L) | 0.6 |
Pneumatski pištolj za farbanje Metabo FSP 600 601575000 1.5mm
| Brend | Metabo |
|---|---|
| Isporučeni pribor | U setu dolazi: dizna 1,5 mm, plastična boca 0,6 lit, nipl 1/4″ |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Radni pritisak (bar) | 4,5 |
| Potrošnja zraka (l/min) | 240 |
Pneumatski pištolj za farbanje Neo Tools 14-703 0.5L 1.4mm
| Brend | Neo Tools |
|---|---|
| Ostale informacije | Broj podešavanja pritiska: 2 Prečnik mlaznice: 1.4mm |
| Radni pritisak (bar) | 2.5 – 4.0 |
| Potrošnja zraka (l/min) | 250 – 350 |
| Težina (kg) | 0.474 |
| Kapacitet rezervoara (L) | 0.5 |
| Garancija | 24 mjeseca |
Pneumatski pištolj za farbanje sa posudom Metabo 601570000
| Brend | Metabo |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Radni pritisak (bar) | 6 |
| Potrošnja zraka (l/min) | 200 |
Pneumatski pištolj za farbanje sa posudom Metabo FSP 100 601574000 1.0mm
| Brend | Metabo |
|---|---|
| Isporučeni pribor | U setu dolazi: dizna 1 mm, plastična boca 0,1 lit, nipl 1/4″ |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Radni pritisak (bar) | 3,5 |
| Potrošnja zraka (l/min) | 50 – 100 |
Pneumatski pištolj za farbanje sa spremnikom Hoegert HT4R716 600ml
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
Pneumatski pištolj za farbanje Villager VAT 602 A 100ml
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Promjer mlaznice 0.8 mm |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Potrošnja zraka (l/min) | 65 – 100 |
| Kapacitet rezervoara (L) | 0,1 |
Pneumatski pištolj za farbanje Villager VAT H 2000 G2 100ml
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Promjer mlaznice 0.8 mm |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Potrošnja zraka (l/min) | 70 – 100 |
Set pneumatskog alata za kompresor Villager VAT S5 5/1
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |


061 / 449 – 216






Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.