Paročistač – parni čistač KARCHER SC 1 EasyFix 1.516-401.0
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Kompaktni Kärcher SC 1 EasyFix parni mop 2-u-1 (sa setom za čišćenje podova) može se koristiti bilo gdje u kućanstvu i čisti bez upotrebe kemikalija. Temeljito čišćenje s Kärcher parnim čistačem uklanja 99,999% virusa* i 99,99% svih uobičajenih kućanskih bakterija** s tipičnih kućanskih tvrdih površina.
Kompaktni Kärcher SC 1 EasyFix parni mop 2-u-1 (sa setom za čišćenje podova) može se koristiti bilo gdje u kućanstvu i čisti bez upotrebe kemikalija. Temeljito čišćenje s Kärcher parnim čistačem uklanja 99,999% virusa* i 99,99% svih uobičajenih kućanskih bakterija** s tipičnih kućanskih tvrdih površina. Zahvaljujući svojim kompaktnim dimenzijama, uređaj je idealan za brzo i temeljito međučišćenje. Kada završite, može se pohraniti tamo gdje je potrebno, a da ne zauzme puno prostora. Bilo da se radi o čišćenju armatura, pločica, ploča za kuhanje, napa ili najmanjih pukotina i udubljenja – snažna para i opsežan izbor dodataka osiguravaju besprijekorne rezultate. Zahvaljujući setu za čišćenje podova EasyFix, praktični ručni parni čistač može se pretvoriti za čišćenje podova u nema vremena. Čak se i tvrdokorna prljavština i naslage masnoće uklanjaju u trenu.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 1200 |
|---|
| Težina (kg) | 3,3 |
|---|
| Isporučeni pribor | EasyFix univerzalna krpa za čišćenje podova: 1 Komad(a)Mjerna čaša: 200 mlMlaznica s točkastim mlazomMlaznica za pod: EasyFixNavlaka od mikrovlakana za ručnu mlaznicu: 1 Komad(a)Okrugla četka, mala (crna): 1 Komad(a)OpremaPower mlaznicaProdužna cijev (2 x 0,5 m)Ručna mlaznicaSigurnosni ventilZaštita za djecu |
|---|
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 321 x 127 x 186 |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Aku udarni odvijač Villager VLN 3412 – 2 BSC 12V sa dvije 2Ah baterije i punjačem u koferu
| Punjač | 1.7A |
|---|---|
| Napon (V) | 12 |
| Komplet uključuje | Punjač, dvije 2Ah baterije, kofer |
| Vrijeme punjenja (min) | 60 |
| Težina (kg) | 2.7 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Broj udaraca (u/min) | 3000 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 0-2100 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 110 |
| Prihvat ključa | 1/4″ |
| Isporučeni pribor | 2 × Baterija 12V 2AhkoferPunjač 1.7AVLN 3412 |
Aparat za MIG-MAG-CO2 MMA TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 2005D Profimig 10-200A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 10 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Crijevo za plinDržač elektrode sa kablom dužine 3 metraDupli manometarGorionik: PAG B15 (3m)Kliješta za masu sa kablom dužine 2 metra |
Aparat za zavarivanje – varenje plastičnih cijevi Villager AGM PW 900 900W
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | bar kod: 3800972016286 – čl. br.: 077214 Dužina kabla: 2m. Elektrode: 1,5-4,00 mm Garantni rok: 36 meseci za fizička lica, 12 meseci za firme (YUL) Izlazni napon: V 28 Model: RD-IW220 Nazivna frekvencija: Hz 50 Nazivni napon: V 230 Stepen zaštite – IP21 Struja zavarivanja: A 20-200 Težina: 5.500 kgTehnički podaci: |
| Garancija | 24 mjeseca |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 380 Prime 1.6KS 40cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 380 Prime |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 37.2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.2 / 1.6 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4.5 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Broj zuba lanca | 28.5 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 310 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 210 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinski čistač – bacač snijega – freza za snijeg Villager 375ccm 870mm VST 120
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
Detektor profila Hoegert HT4M340
| Napon (V) | Ostalo |
|---|---|
| Brend | Hoegert |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Ostale informacije | Auto Power Off funkcija Detektuje drvene konstrukcije do 38 mm dubine u zidu Detektuje feromagnetne metale do 100 mm dubine u zidu Detektuje obojene metale do 80 mm dubine u zidu Detektuje strujne kablove pod naponom do 40 mm dubine u zidu Vizuelno i zvučno upozorenje |
| Isporučeni pribor | 1x 9V baterija |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Compact 1.676-200.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter konektora za baštensko crevo A3/4″Crijevo visokog pritiska, 6 mDirt BlasterPištolj za prskanje visokog pritiska, G 120 QVario Power Jet |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,2 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control 1.676-100.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter priključak za baštensko crijevo 3/4″Crijevo visokog pritiska 7 mG 120 Q Power Control pištolj sa prikazom jačineRotirajuća mlaznicaVario Power Jet podešavajuća mlaznica |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 4 Compact 1.637-500.0 1800W 130Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 11 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
Punjač za akumulatore Villager 5A VCB 6E
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Kontinualna struja punjenja 5 AMaksimalna struja punjenja 5 AOpterećenje 75 WProgram punjenja 2 |
| Za akumulatore kapaciteta (Ah) | 20-75 |
| Napon punjenja / startovanja (V) | 6,12 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Težina (kg) | 3.5 |
| Napon (AC)(V) | 220 |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.