Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 7 Power Flex 1.317-300.0 3000W 180Bar
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
*Ostvarite dodatne 3 godine garancije registracijom uređaja na linku ispod:
https://www.kaercher.com/hr/servisi/podrska/produljenje-garancije.html
Za veću snagu: K 7 Power Flex visokotlačni perač s PremiumFlex crijevom, G 180 Q pištoljem, pogodan za tvrdokorne prljavštine na terasama, stazama i automobilima.
S K 7 Power Flex visokotlačnim peračem svaka površina može se očistiti s odgovarajućim tlakom. Aplikacijski savjetnik integriran u Kärcher Home & Garden aplikaciju pomaže korisniku da pronađe pravi tlak pružajući praktične savjete za svaku situaciju i zadatak čišćenja – za savršene rezultate čišćenja. K 7 Power Flex opremljen je motorom hlađenim vodom i dizajniran je za česta čišćenja, kao i za rješavanje teške prljavštine koja se često nakuplja na stazama, bazenima, biciklima ili velikim automobilima, na primjer. Opsežan paket opreme uključuje pištolj s praktičnim Quick Connect adapterom putem PremiumFlex visokotlačnog crijeva, pouzdani vodeni filtar koji štiti pumpu, Vario Power mlaznicu (VPS) i Dirt Blaster s rotirajućim mlazom za uklanjanje tvrdokorne prljavštine. Podesiva razina tlaka na VPS-u može se jednostavno prilagoditi okretanjem, dok Dirt Blaster brzo uklanja čak i najtvrdokorniju prljavštinu. Ostale značajke opreme uključuju Plug ‘n’ Clean sustav za deterdžente, aluminijsku teleskopsku ručku i parkirnu poziciju za lako dostupne dodatke.
Teleskopska ručka izrađena od visokokvalitetnog aluminija
Aluminijska teleskopska ručka se može proširiti prilikom transporta i ponovo uvući prilikom odlaganja.
PremiumFlex visokotlačna crijeva
Fleksibilno crijevo osigurava najveću fleksibilnost i maksimalnu slobodu kretanja.
Nisko težište za sigurno pozicioniranje, čak i na nagnutim površinama.
Brzo, jednostavno, komforno – zahvaljujući funkciji Plug ,n’ Clean sredstvo za čišćenje moguće je zamijeniti samo jednim potezom.
Nadmoćna snaga
- Vodom hlađeni motor ističe se posebno dugim životnim vijekom i velikom snagom.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 3000 |
|---|
| Težina (kg) | 17.3 |
|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″ Glodalo za čišćenje Visokotlačni pištolji: G 180 Q Visokotlačno crijevo: 10 m, PremiumFlex |
|---|
| Ostale informacije | Integrirana mreža za pohranu Integrirani filtar za vodu Korištenje sredstva za čišćenje pomoću: Plug ‘n’ Clean sustav Motor s vodenim hlađenjem Priključni kabel (m): 5 Quick Connect na strani uređaja Teleskopska drška Vario Power Jet |
|---|---|
| Radni pritisak (bar) | 180 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 / 2610 |
| Brzina protoka (L/H) | 600 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 458 x 330 x 669 |
| Max. temperatura vode (°C) | 60 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku udarni odvijač Villager VLN 3412 – 2 BSC 12V sa dvije 2Ah baterije i punjačem u koferu
| Punjač | 1.7A |
|---|---|
| Napon (V) | 12 |
| Komplet uključuje | Punjač, dvije 2Ah baterije, kofer |
| Vrijeme punjenja (min) | 60 |
| Težina (kg) | 2.7 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Broj udaraca (u/min) | 3000 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 0-2100 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 110 |
| Prihvat ključa | 1/4″ |
| Isporučeni pribor | 2 × Baterija 12V 2AhkoferPunjač 1.7AVLN 3412 |
Aparat za MIG-MAG-CO2 MMA TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 2005D Profimig 10-200A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 10 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Crijevo za plinDržač elektrode sa kablom dužine 3 metraDupli manometarGorionik: PAG B15 (3m)Kliješta za masu sa kablom dužine 2 metra |
Benzinska motorna pila – motorka Villager AGM 5400 2.86KS 45cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | AGM 5400 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 49.3 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.1 / 2.86 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6.0 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 325 |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 560 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinski čistač – bacač snijega – freza za snijeg Villager 375ccm 870mm VST 120
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control 1.676-100.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter priključak za baštensko crijevo 3/4″Crijevo visokog pritiska 7 mG 120 Q Power Control pištolj sa prikazom jačineRotirajuća mlaznicaVario Power Jet podešavajuća mlaznica |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 4 Power Control Home 1.324-033.0 1800W 130Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Glodalo za čišćenjeHome komplet, T 5 čistač površina, čistać kamena i fasada, 3u1, 1lIntegrirani filtar za voduVario Power JetVisokotlačni pištolji, G 160 Q Power ControlVisokotlačno crijevo, 8m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 11,5 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
Metalna kutija za alat Hoegert 53×20.5x20cm HT7G078
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Ostale informacije | dvokrilni poklopac kada je otvoren, lak pristup svim dijelovima u isto vrijeme lakirani čelični lim 0,6 mm max. nosivost 50 kg.mogućnost osiguranja lokotom ojačana dvostruka ručka petokomorni veličina 21” |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 530 × 205 × 200 |
Punjač za akumulatore Villager 5A VCB 6E
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Kontinualna struja punjenja 5 AMaksimalna struja punjenja 5 AOpterećenje 75 WProgram punjenja 2 |
| Za akumulatore kapaciteta (Ah) | 20-75 |
| Napon punjenja / startovanja (V) | 6,12 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Težina (kg) | 3.5 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
Stolica od ratana – siva Green bay Atlantic 060350
| Brend | Green Bay |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Trampolina Green bay 067419 2.44m
| Brend | Green Bay |
|---|---|
| Ostale informacije | – Broj nogara: 3– Dimenzija (dia. × H): 2440 × 60 mm– Maksimalna dozvoljena težina: 50 kg– Metalni okvir: Dia 38 × 1.2 mm– Nogari: Dia 38 × 1.0 mm– Oblik opruga: konusni– Opruga: 48 komada 3.0 × 140mm– Pakovanje: 1 komad– Ulaz: bijeli rajsferšlusa crvenim nastavkom– Visina sigurnosne mreže: 150 cm |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.