Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Karcher NT 50/2 Me Classic Edition 1.667-030.0 2300W
BREND
GARANCIJA
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
The powerful dual-motor NT 50/2 Me Classic wet and dry vacuum cleaner removes liquids, coarse dirt and dust in no time.
The powerful dual-motor NT 50/2 Me Classic wet and dry vacuum cleaner removes liquids, coarse dirt and dust in no time. The machine is fitted with a 50-litre container and offers excellent handling and robust quality. The standard push handle and extra robust chassis with metal castors ensure outstanding mobility. The machine features a cartridge filter and offers an Easy Service Concept. The NT 50/2 Me Classic is designed for moderate quantities of dirt.
Features and benefits
Robust and easy to transport
Excellent suction power
Vacuum without filter bags
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Karcher NT 50/2 Me Classic Edition 1.667-030.0 2300W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Model | NT 50/2 Me Classic Edition |
|---|
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 2300 |
|---|
| Dužina kabla (m) | 7.5 |
|---|---|
| Dužina crijeva (m) | 2.5 |
| Težina (kg) | 17.5 |
|---|
| Isporučeni pribor | Dužina usisnih cijevi: 550 mm Dužina usisnog crijeva: 2,5 m Filter za kartridž: Papir Količina usisnih cijevi: 2 komada Materijal usisnih cijevi: Čelik, hromirani Mlaznica za pukotinu Posuda od nehrđajućeg čelika Ručka za guranje Savijenje: Plastika Širina mlaznice za mokro/suho pod: 360 mm |
|---|
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 58 x 51 x 85 |
|---|---|
| Kapacitet (L) | 50 |
| Prečnik crijeva (mm) | 40 |
| Max. vakuum (MBar) | 225 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 381 |
SLIČNI PROIZVODI
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER NT 22/1 Ap NT22/1Ap 1300W 1.378-600.0
425 KM
SKU:
1.378-600.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 6 m |
| Težina (kg) | 5,7 kg |
| Model | T 22/1 Ap |
| Snaga (W) | 1300 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 38 x 37 x 48 |
| Volumen zraka (L/min) | 71 |
| Prečnik crijeva (mm) | 35 |
| Dužina crijeva (m) | 1.9 |
| Radna snaga (W) | 1300 |
| Max. vakuum (MBar) | 255 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 4.26 |
| Zapremina zraka (m³/min) | 4.26 |
| Brzina strujanja zraka (km/h) | 71 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER NT 30/1 NT30/1 1380W 1.148-221.0
800 KM
SKU:
1.148-221.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 7.5 |
| Težina (kg) | 11.8 |
| Model | NT 30/1 |
| Snaga (W) | 1380 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 52.5 x 37 x 56 |
| Volumen zraka (L/min) | 74 |
| Kapacitet (L) | 30 |
| Dužina crijeva (m) | 2.5 |
| Max. vakuum (MBar) | 273 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 2.64 |
| Zapremina zraka (m³/min) | 4.4 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1050W VC3211HX1
2969 KM
SKU:
VC3211HX1
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 16.9 kg |
| Model | VC3211HX1 |
| Snaga (W) | 1050 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 55.2 x 39.8 x 68.5 |
| Radna snaga (W) | 1050 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 2.0 / 1.5 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1200W VC3012L
1289 KM
SKU:
VC3012L
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 10 |
| Snaga (W) | 1200 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 45 x 38 x 59,5 |
| Kapacitet (L) | 24 |
| Kapacitet tečnosti (L) | 19 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 222 L/min |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1200W VC4210LX
1499 KM
SKU:
VC4210LX
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 16 |
| Model | MAKITA suhi i mokri vakumski usisivač VC4210LX |
| Snaga (W) | 1200 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 57,5 x 38,5 x 60,5 |
| Volumen zraka (L/min) | 4.500 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 270 L/min |
| Zapremina zraka (m³/min) | 4.5 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita VC3211MX1 1050W
1969 KM
SKU:
VC3211MX1
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 16.9 kg |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 55.2 x 39.8 x 68.5 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 2.0 / 1.5 m³/min |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje STIHL SE 33 1400W 12l
229 KM
SKU:
SE010124413
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 1x vrećica |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Težina (kg) | 5.4 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1400 |
| Kapacitet (L) | 12 |
| Dužina crijeva (m) | 1.2 |
| Max. vakuum (MBar) | 210 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 3600 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje STIHL SE 62 1400W 20l
392 KM
SKU:
4784 012 4400
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Dužina kabla (m) | 5 |
| Težina (kg) | 7.5 |
| Model | STIHL SE 62 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1400 |
| Kapacitet (L) | 20 |
| Kapacitet tečnosti (L) | 20 |
| Max. vakuum (MBar) | 210 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 3600 |
| Ostale informacije | Funkcija puhanja |
| Dužina crijeva (m) | 2.5 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager 1200W 20l Villyvac 20 DWS
231 KM
SKU:
066271
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 2 m– Ravna mlaznica– Utičnica za alat– Vreća za prašinu |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 5 |
| Težina (kg) | 8.2 kg |
| Model | Villyvac 20 DWS |
| Snaga (W) | 1200 |
| Dužina crijeva (m) | 2 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager 1200W 30l Villyvac 30 DWS
259 KM
SKU:
066272
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za pod– Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Metalna cijev (2 dela)– Okrugla četka– Plastično crijevo: 2 m– Ravna mlaznica– Utičnica za alat– Vreća za prašinu |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 5.0 |
| Težina (kg) | 8.7 kg |
| Model | Villyvac 30 DWS |
| Snaga (W) | 1200 |
| Kapacitet (L) | 30 |
| Dužina crijeva (m) | 2.0 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
| Max. vakuum (MBar) | 190 |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.