Električni usisivač za mokro-suho usisavanje IPC 3500W 62l YS 3/62 WD
Po narudžbi - isporuka 2-20 dana
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
IPC
IPC je proizvođač specijalizovan za proizvodnju vrhunske opreme za čišćenje, uključujući visokotlačne perače, usisivače, mašine za pranje podova i dodatke za profesionalnu i industrijsku upotrebu. Njihovi proizvodi kombinuju inovativnu tehnologiju, izdržljivost i visoke performanse kako bi osigurali maksimalnu efikasnost čišćenja.
Sa fokusom na pouzdanost i ekološku održivost, IPC rješenja su dizajnirana da pruže vrhunske rezultate u održavanju higijene u različitim okruženjima – od komercijalnih i industrijskih prostora do domaće upotrebe.
#IPC_Sarajevo #IPC_BiH #IPC_Bosna_i_Hercegovina #IPC_trgovina #Prox_IPC
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Dužina kabla (m) | 8,5 |
|---|---|
| Dužina crijeva (m) | 8,5 |
| Težina (kg) | 23,0 |
|---|
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 54 x 48 x 88 |
|---|---|
| Volumen zraka (L/min) | 765 |
| Kapacitet (L) | 62 |
| Prečnik crijeva (mm) | 38 |
| Ulazna snaga (W) | 3500 |
| Radna snaga (W) | 3500 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 765 |
| Zapremina zraka (m³/min) | 0,765 |
SLIČNI PROIZVODI
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER NT 27/1 NT27/1 1380W 1.428-500.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 7.5 |
| Težina (kg) | 7.5 |
| Model | T 27/1 |
| Snaga (W) | 1380 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 52.5 x 37 x 56 |
| Volumen zraka (L/min) | 74 |
| Kapacitet (L) | 30 |
| Prečnik crijeva (mm) | 35 |
| Dužina crijeva (m) | 2.5 |
| Radna snaga (W) | 1380 |
| Max. vakuum (MBar) | 273 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 10.56 |
| Zapremina zraka (m³/min) | 4.44 |
| Brzina strujanja zraka (km/h) | 74 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER NT 30/1 NT30/1 1380W 1.148-221.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | |
| Garancija | 12 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 7.5 |
| Težina (kg) | 11.8 |
| Model | NT 30/1 |
| Snaga (W) | 1380 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 52.5 x 37 x 56 |
| Volumen zraka (L/min) | 74 |
| Kapacitet (L) | 30 |
| Dužina crijeva (m) | 2.5 |
| Max. vakuum (MBar) | 273 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 2.64 |
| Zapremina zraka (m³/min) | 4.4 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER WD 2 PLUS S V-15/4/18 1.628-050.0 1000W
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Ostale informacije | Funkcija puhanja Kotači (4 kom) Okretni prekidač (uklj./isklj.) Parkirni položaj Pospremanje pribora na uređaju Površina za odlaganje sitnih dijelova Sklopiva ručka Spremnik dodatnog pribora na glavi uređaja Zaštita po cijelom opsegu otporna na udarce |
| Isporučeni pribor | |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Dužina kabla (m) | 4.0 |
| Težina (kg) | 4.5 |
| Model | WD 2 PLUS S V-15/4/18 |
| Snaga (W) | 1000 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 35.3 x 32.8 x 43.1 |
| Kapacitet (L) | 15 |
| Prečnik crijeva (mm) | 35 |
| Dužina crijeva (m) | 1.8 |
| Ulazna snaga (W) | 1000 |
| Radna snaga (W) | 1000 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER WD 3 P WD3 1000W 1.629-880.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Usisno crijevo (2 m), Usisne cijevi (2 x 0,5 m), Filter, 1x dvoslojna papirna kesa, Usisna papuča za suvo i mokro usisavanje, Dizna za usisavanje fuga, Adapter za priključenje električnog alata |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Težina (kg) | 5.7 kg |
| Model | WD 3 P |
| Snaga (W) | 1400 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 38.8 x 34.0 x 50.2 |
| Kapacitet (L) | 17 |
| Dužina crijeva (m) | 2 |
| Ulazna snaga (W) | 1400 |
| Radna snaga (W) | 1000 |
| Max. vakuum (MBar) | 210 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER WD 5 P S V-25/5/22 1.628-356.0 1100W
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Mlaznica za fuge– Patronski filter– Plastična usisna papuča: 2 četke ili 2 brisajuće gume– Platnena filter kesa– Usisne cijevi: 2 x 0.5 m (plastika)– Usisno crijevo: 2.2 m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Dužina kabla (m) | 5 |
| Težina (kg) | 8.9 kg |
| Model | WD 5 P S V-25/5/22 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 41.8 x 38.2 x 65.2 |
| Volumen zraka (L/min) | 1138 |
| Kapacitet (L) | 25 |
| Prečnik crijeva (mm) | 35 |
| Dužina crijeva (m) | 2.2 |
| Ulazna snaga (W) | 1100 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 244.8 |
| Zapremina zraka (m³/min) | 19.96 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1200W VC3012L
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 10 |
| Snaga (W) | 1200 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 45 x 38 x 59,5 |
| Kapacitet (L) | 24 |
| Kapacitet tečnosti (L) | 19 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 222 L/min |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1200W VC4210LX
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 16 |
| Model | MAKITA suhi i mokri vakumski usisivač VC4210LX |
| Snaga (W) | 1200 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 57,5 x 38,5 x 60,5 |
| Volumen zraka (L/min) | 4.500 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 270 L/min |
| Zapremina zraka (m³/min) | 4.5 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager 1200W 20l Villyvac 20 DWS
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 2 m– Ravna mlaznica– Utičnica za alat– Vreća za prašinu |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 5 |
| Težina (kg) | 8.2 kg |
| Model | Villyvac 20 DWS |
| Snaga (W) | 1200 |
| Dužina crijeva (m) | 2 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager 1200W 30l Villyvac 30 DWS
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za pod– Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Metalna cijev (2 dela)– Okrugla četka– Plastično crijevo: 2 m– Ravna mlaznica– Utičnica za alat– Vreća za prašinu |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 5.0 |
| Težina (kg) | 8.7 kg |
| Model | Villyvac 30 DWS |
| Snaga (W) | 1200 |
| Kapacitet (L) | 30 |
| Dužina crijeva (m) | 2.0 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
| Max. vakuum (MBar) | 190 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager 1200W 40l Villyvac 40 DWS
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za pod– Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Metalna teleskopska cijev– Okrugla četka– Plastično crijevo: 2 m– Ravna mlaznica– Utičnica za alat– Vreća za prašinu |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 8 |
| Težina (kg) | 9.2 kg |
| Model | Villyvac 40 DWS |
| Snaga (W) | 1200 |
| Kapacitet (L) | 40 |
| Dužina crijeva (m) | 2 |
| Ulazna snaga (W) | 1200 |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.