Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Black+Decker BXVC20PE 1200W 20L
BREND
GARANCIJA
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Black+Decker BXVC20PE je predviđen za usisavanje prašine, piljevine, hoblovine, metalnog srha i drugog otpadnog materijala.Također može se koristiti za usisavanje vode prilikom pranja tepiha i slično.
Black+Decker BXVC20PE je predviđen za usisavanje prašine, piljevine, hoblovine, metalnog srha i drugog otpadnog materijala.Također može se koristiti za usisavanje vode prilikom pranja tepiha i slično.
- Kompaktan i lagan, idealan za svakodnevno usisavanje
- Snažan i robustan rezervoar za povećanu izdržljivost
- Četiri točka za lako manervisanje
- Prekidač koji isključuje usisavanje kada je rezervoar pun
- Funkcija duvanja radi uklanjanja prljavštine
Black+Decker
Black+Decker Inc. je američki proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u Towsonu, Maryland. Kompanija koja upošljava preko 27.000 ljudi i ima historiju dugu preko 110 godina. PROX doo je ovlašteni uvoznik i najveći distributer Black+Decker proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Posebno su poznati radi jako dobrog omjera cijene i kvalitete,a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: Black+Decker aku odvijač - bušilica, Black+Decker ugaona - kutna brusilica, Black+Decker električna bušilica - udarna, Black+Decker ubodna pila, Black+Decker rotacijska brusilica - hoblarica, Black+Decker glodalica, Black+Decker kružna pila - cirkular, Black+Decker visokotlačni perač, Black+Decker elektro - pneumatski čekić, Black+Decker fen za vrući zrak, Black+Decker blanjalica, Black+Decker pribor i potrošni materijal... Garancija na sve Black+Decker uređaje je 2 godine.Za sve Black+Decker proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas. #Black+Decker_Sarajevo #Black+Decker_BiH #Black+Decker_Bosna_i_Hercegovina #Black+Decker_trgovina #Prox_Black+Decker
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Black+Decker BXVC20PE 1200W 20L” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Model | BXVC20PE |
|---|
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 1200 |
|---|
| Dužina kabla (m) | 5 |
|---|---|
| Dužina crijeva (m) | 1.2 |
| Težina (kg) | 7.3 |
|---|
| Isporučeni pribor | Četka za pod Četka za tepihe i fotelje Mlaznica za uske pukotine Pjenasti filter Usisno crijevo (1.2m) Vrećica za filter od tkanine (20L) |
|---|
| Ostale informacije | Funkcija puhanja zraka Inovativni sistem čišćenja s dva filtera, perive vrećica i spužva Konstantna usisna snaga Robustni plastični spremnik Snažan motor |
|---|---|
| Kapacitet (L) | 20 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
| Max. vakuum (MBar) | 170 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 100.8 |
SLIČNI PROIZVODI
Benzinska motorna pila – motorka Villager AGM 5400 2.86KS 45cm
239 KM
SKU:
049172
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | AGM 5400 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 49.3 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.1 / 2.86 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6.0 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 325 |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 560 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 4125 PE 2.48KS 40cm
459 KM
SKU:
046460
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 4125 PE |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 41.4 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.85/2.48 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Korak lanca | 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 33 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 550 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Benzinski čistač – bacač snijega – freza za snijeg Villager VST 50 054511 4.9KS 53.5cm
1199 KM
SKU:
054511
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.6 / 4.9 |
| Radna visina (cm) | 51 |
| Radna širina (cm) | 53.5 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 196 |
| Broj brzina naprijed | 4 |
| Broj brzina nazad | 1 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
| Elektro start | Ne |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 3600 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 600 |
| Motor | Loncin |
| Domet bacanja snijega (m) | 5 – 11 |
| Prosječna potrošnja goriva (l/h) | 0.8 |
| Težina (kg) | 60 |
| Veličina točka (mm) | 330 |
| Svjetla | Ne |
| Sa gusjenicama | Ne |
| Grijanje ručki | Ne |
Detektor profila Hoegert HT4M340
155 KM
SKU:
HT4M340
| Napon (V) | Ostalo |
|---|---|
| Brend | Hoegert |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Ostale informacije | Auto Power Off funkcija Detektuje drvene konstrukcije do 38 mm dubine u zidu Detektuje feromagnetne metale do 100 mm dubine u zidu Detektuje obojene metale do 80 mm dubine u zidu Detektuje strujne kablove pod naponom do 40 mm dubine u zidu Vizuelno i zvučno upozorenje |
| Isporučeni pribor | 1x 9V baterija |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLN 320 320W
106 KM
SKU:
051061
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 12000 rpm |
| Isporučeno u | Sakupljač prašine, Brusni papir, Regulator brzine |
| Težina (kg) | 2.02 kg |
| Prečnik oscilacije | 115 × 230 mm |
| Ulazna snaga (W) | 320 W |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLN 320 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |
| Dužina kabla (m) | 1 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control 1.676-100.0 1600W 120Bar
345 KM
SKU:
1.676-100.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter priključak za baštensko crijevo 3/4″Crijevo visokog pritiska 7 mG 120 Q Power Control pištolj sa prikazom jačineRotirajuća mlaznicaVario Power Jet podešavajuća mlaznica |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 7 Compact 1.447-050.0 3000W 180Bar
1000 KM
SKU:
1.447-050.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 3/4″ spojnica za dovodno crijevoCrijevo visokog pritiska dužine 10mG 180 Q pištolj visokog pritiskaRoto mlazna cijevVario Power mlazna cijev |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 16 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 |
Punjač za akumulatore Villager 5A VCB 6E
70 KM
SKU:
017030
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Kontinualna struja punjenja 5 AMaksimalna struja punjenja 5 AOpterećenje 75 WProgram punjenja 2 |
| Za akumulatore kapaciteta (Ah) | 20-75 |
| Napon punjenja / startovanja (V) | 6,12 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Težina (kg) | 3.5 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
Set ručnih alata u koferu Hoegert 131-dijelni HT1R439
329 KM
SKU:
HT1R439
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 1/2 “bitni adapter1/2 “produžetak: 127, 254 mm1/2 “Torx utičnice: E20, E22, E241/2 “univerzalni zglob1/2 ”dugačak šesterokutni nastavak: 15, 17, 19 mm1/2 ”šesterokutne utičnice: 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm1/4 “adapter1/4 “plosnati odvijači:1/4 “šesterokutne utičnice: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm1/4 “Torx utičnice: E4, E5, E6, E7, E81/4 “univerzalni zglob1/4 ”čegrtaljka, 72 zuba1/4 ”dugačka šesterokutna utičnica: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm1/4 ”fleksibilni nastavak: 150 mm1/4 ”produžetak: 75 mm3/8 “produžetak: 150 mm3/8 “Torx utičnice: E10, E11, E12, E14, E16, E183/8 “univerzalni zglobAdapter: 3/8 F x 1/4 M.Brojčane tipke: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mmČegrtaljka 1/2 ”, 72 zubaČegrtaljka 3/8 ”, 72 zubaDuga ravna kliješta: 160 mmGlodalica: 175 mmH1.5, H2, H2.5, H3, H4, H5, H6Inženjerski čekić: 300 gIspitivač napona: 110-250VKombinirana kliješta: 180 mmNosač magnetaNož s trapezoidnom oštricom: 18 mmOdvijač: PH2 x 100 mm, SL6 x 100 mmPH0, PH1, PH2, PH3, PH4Podesivi ključ: 250 mmPZ0, PZ1, PZ2, PZ3, PZ4Ručka odvijača za utičnice: 1/4 “Ručka odvijača: 150 mmSet sadrži kofer za nošenje alata i nastavke navedene ispod:SL3, SL4, SL4,5, SL5, SL5,5, SL6, SL7Šesterokutna utičnica duga 3/8 ”: 13, 14, 15 mmŠesterokutne utičnice 3/8 “: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mmŠesterokutni ključevi: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mmT-ručka: 115 mm (1/4 inča)T10, T15, T20, T25, T27, T30Utičnice za svjećice 1/2 “: 16, 21 mm |
| Garancija | 25 godina |
Trampolina Green bay 067419 2.44m
399 KM
SKU:
067419
| Brend | Green Bay |
|---|---|
| Ostale informacije | – Broj nogara: 3– Dimenzija (dia. × H): 2440 × 60 mm– Maksimalna dozvoljena težina: 50 kg– Metalni okvir: Dia 38 × 1.2 mm– Nogari: Dia 38 × 1.0 mm– Oblik opruga: konusni– Opruga: 48 komada 3.0 × 140mm– Pakovanje: 1 komad– Ulaz: bijeli rajsferšlusa crvenim nastavkom– Visina sigurnosne mreže: 150 cm |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.