Električni strugač leda KARCHER EDI 4 1.598-900.0
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Nema više napornog struganja leda s automobila, zahvaljujući električnom strugaču leda EDI 4. Pomoću rotirajućeg diska sa šest plastičnih oštrica, lakoćom i u jednom potezu uklonite tvrdokorne glazure leda na automobilskim staklima.
Nema više napornog struganja leda s automobila, zahvaljujući električnom strugaču leda EDI 4. Pomoću rotirajućeg diska sa šest plastičnih oštrica, lakoćom i u jednom potezu uklonite tvrdokorne glazure leda na automobilskim staklima. Kad je strugač leda EDI 4 u pripravnom stanju, dovoljno je lagani pritisak na njega i disk će se početi rotirati – a led će se početi skidati skoro pa sam od sebe. Ako se disk s oštricama istroše ili oštete može se potpunosti zamijeniti bez alata (disk je dostupan kao rezervni dio). Moderan i kompaktan dizajn strugača za led i zaštitnog poklopca omogućuju jednostavno i sigurno rukovanje i skladištenje. Jedno punjenje baterije dovoljno je za nekoliko primjena. Integrirana LED lampica treperi kad uređaj treba napuniti.
- Rotirajući disk sa stabilnim plastičnim oštricama
- Disk otporan na udarce s lakoćom uklanja i tvrdokorne glazure
- Mogućnost promjene diska oštrice
- Rotirajući disk može se brzo i lako zamijeniti bez alata.
- Snažne litij-ionska ćelije
- Jedno punjenje baterije dovoljno je za nekoliko upotreba
- Jednostavno rukovanje
- Laganim pritiskom na strugač, disk se počinje rotirati
- LED prikaz na uređaju
- Integrirana LED lampica treperi kad uređaj treba napuniti.
- Uključujući zaštitni poklopac za oštrice
- Za sigurno rukovanje i skladištenje
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Ostale informacije | Brzina rotiranja diska: 500 min-1Promjer diska: 100 mmVrijeme punjenja baterije: 3 hVrijeme rada baterije: 15 h |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 620 S 3.8KS 45cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Zapremina motora ( cm3 ) | 62 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.8 / 3.8 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Korak lanca | 3/8″ |
Benzinski čistač – bacač snijega – freza za snijeg Villager 375ccm 870mm VST 120
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
Benzinski čistač – bacač snijega – freza za snijeg Villager VST 50 054511 4.9KS 53.5cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.6 / 4.9 |
| Radna visina (cm) | 51 |
| Radna širina (cm) | 53.5 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 196 |
| Broj brzina naprijed | 4 |
| Broj brzina nazad | 1 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
| Elektro start | Ne |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 3600 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 600 |
| Motor | Loncin |
| Domet bacanja snijega (m) | 5 – 11 |
| Prosječna potrošnja goriva (l/h) | 0.8 |
| Težina (kg) | 60 |
| Veličina točka (mm) | 330 |
| Svjetla | Ne |
| Sa gusjenicama | Ne |
| Grijanje ručki | Ne |
Detektor profila Hoegert HT4M340
| Napon (V) | Ostalo |
|---|---|
| Brend | Hoegert |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Ostale informacije | Auto Power Off funkcija Detektuje drvene konstrukcije do 38 mm dubine u zidu Detektuje feromagnetne metale do 100 mm dubine u zidu Detektuje obojene metale do 80 mm dubine u zidu Detektuje strujne kablove pod naponom do 40 mm dubine u zidu Vizuelno i zvučno upozorenje |
| Isporučeni pribor | 1x 9V baterija |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 455 820W 125mm
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Veličina navoja na osovini | M 14 |
| Zaštita od povratnog udara | 820 W |
| Tip prekidača | Kolektorski elektromotor |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 1.68 kg |
| Brend | Villager |
| Snaga (W) | 820 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager Villyvac 10 HU
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 1.5 m– Ravna mlaznica |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Villyvac 10 HU |
| Dužina crijeva (m) | 1.5 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Compact 1.676-200.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter konektora za baštensko crevo A3/4″Crijevo visokog pritiska, 6 mDirt BlasterPištolj za prskanje visokog pritiska, G 120 QVario Power Jet |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,2 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 4 Power Control Home 1.324-033.0 1800W 130Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Glodalo za čišćenjeHome komplet, T 5 čistač površina, čistać kamena i fasada, 3u1, 1lIntegrirani filtar za voduVario Power JetVisokotlačni pištolji, G 160 Q Power ControlVisokotlačno crijevo, 8m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 11,5 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
Punjač za akumulatore Villager 5A VCB 6E
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Kontinualna struja punjenja 5 AMaksimalna struja punjenja 5 AOpterećenje 75 WProgram punjenja 2 |
| Za akumulatore kapaciteta (Ah) | 20-75 |
| Napon punjenja / startovanja (V) | 6,12 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Težina (kg) | 3.5 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
Stolica od ratana – siva Green bay Atlantic 060350
| Brend | Green Bay |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.