Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Black+Decker KA191EK 480W u koferu
BREND
GARANCIJA
ROK ISPORUKE
Po narudžbi - isporuka 2-7 dana
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Razne primjene: nasumična orbitalna brusilica idealna je za brušenje ili poliranje drveta, metala, plastike, gipsanih ploča i boje, kako na ravnim tako i na zakrivljenim površinama. Visokokvalitetni rezultat brušenja: orbitalni pokret brušenja omogućava vam da lako i sigurno brusite bez ostavljanja ogrebotina ili tragova brušenja na drvetu. Snažno: brzo uklanjanje materijala zahvaljujući snažnom motoru od 480 W i brzoj brzini brušenja rad je bez napora i brzo se ovlada. Laka izmjena pribora: držač brusnog papira s čičak trakom za brzu promjenu pribora
Black+Decker
Black+Decker Inc. je američki proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u Towsonu, Maryland. Kompanija koja upošljava preko 27.000 ljudi i ima historiju dugu preko 110 godina. PROX doo je ovlašteni uvoznik i najveći distributer Black+Decker proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Posebno su poznati radi jako dobrog omjera cijene i kvalitete,a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: Black+Decker aku odvijač - bušilica, Black+Decker ugaona - kutna brusilica, Black+Decker električna bušilica - udarna, Black+Decker ubodna pila, Black+Decker rotacijska brusilica - hoblarica, Black+Decker glodalica, Black+Decker kružna pila - cirkular, Black+Decker visokotlačni perač, Black+Decker elektro - pneumatski čekić, Black+Decker fen za vrući zrak, Black+Decker blanjalica, Black+Decker pribor i potrošni materijal... Garancija na sve Black+Decker uređaje je 2 godine.Za sve Black+Decker proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas. #Black+Decker_Sarajevo #Black+Decker_BiH #Black+Decker_Bosna_i_Hercegovina #Black+Decker_trgovina #Prox_Black+Decker
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Black+Decker KA191EK 480W u koferu” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
160
| Model | KA191EK |
|---|
| Napajanje | Električno |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8000-12000 |
| Standardna oprema | 3 brusna papira i kofer. |
| Prečnik oscilacije | 5 |
| Ulazna snaga (W) | 480 |
SLIČNI PROIZVODI
Ekscentrična vibraciona brusilica – šlajfarica Einhell TE-OS 2520 E 460620 250W
139 KM
SKU:
4460620
| Napajanje | 1 – 230 V (monofazni) |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 230 x 115 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 14000 – 24000 min-1 |
| Standardna oprema | Brusni papir |
| Isporučeno u | U praktičnom koferu |
| Težina (kg) | 2.3 / 3.65 |
| Prečnik oscilacije | 2 mm |
| Ulazna snaga (W) | 250 W |
| Brend | Einhell |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 1 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Makita BO4557 180W
169 KM
SKU:
BO4557
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 114 x 140 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 28000 |
| Težina (kg) | 1.0 |
| Ulazna snaga (W) | 180 |
| Brend | Makita |
| Prečnik oscilacije | 1,5 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 2 |
| Model | Makita BO4557 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Makita BO4565 200W
219 KM
SKU:
BO4565
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 114 x 102 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 14.000 |
| Standardna oprema | Ergonomski oblikovana ručka |
| Isporučeno u | PVC kutija |
| Težina (kg) | 1.2 |
| Prečnik oscilacije | 1.5 mm |
| Ulazna snaga (W) | 200 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Makita BO4565 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Makita M9203 190W
149 KM
SKU:
M9203
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 93×228 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 |
| Težina (kg) | 1.4 |
| Ulazna snaga (W) | 190 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Makita M9203 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Metabo SR 2185 PS 15000 S 60044150 210W
302 KM
SKU:
60044150
| Brend | Metabo |
|---|---|
| Napajanje | Električno |
| Prečnik lista (mm) | 92 x 184 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 26000 |
| Isporučeno u | Tekstilna vrećica za prašinu, Plastični kofer |
| Težina (kg) | 1.5 |
| Prečnik oscilacije | 2 |
| Ulazna snaga (W) | 210 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 2.5 |
| Model | Metabo SR 2185 PS |
| Snaga (W) | 210 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Metabo SRE 4351 TurboTec 611351000 350W
808 KM
SKU:
611351000
| Napajanje | 350 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 114 x 229 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8.400 – 22.000 o/min |
| Standardna oprema | Brusna podloga, Uklonjiva bočna ručka, Tekstilna vrećica za prašinu |
| Težina (kg) | 2,6 kg |
| Brend | Metabo |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | SRE 4351 TurboTec |
| Snaga (W) | 350 |
| Isporučeni pribor | Brusna podlogaTekstilna vrećica za prašinuUklonjiva bočna ručka |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Ryobi RSS280-S 280W
115 KM
SKU:
5133003502
| Napajanje | DA |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 93×185 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 0-13000 |
| Isporučeno u | Transportna torba |
| Težina (kg) | 2.3 |
| Brend | Ryobi |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Električna oscilirajuća brusilica 280W RSS280-S Ryobi |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLN 125 125W
SKU:
051060
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 140 × 140 × 80 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 13500 |
| Isporučeno u | Vakuumska priključna cijev, Brusni papir |
| Težina (kg) | 1.01 |
| Prečnik oscilacije | 140 |
| Ulazna snaga (W) | 125 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLN 125 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirVakuumska priključna cijev |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLN 382 380W
101 KM
SKU:
055687
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 13000 |
| Težina (kg) | 1.9 |
| Ulazna snaga (W) | 380 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLN 382 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |
| Dužina kabla (m) | 1 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLP 345 450W
126 KM
SKU:
071537
| Napajanje | Kolektorski elektromotor |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 13000 |
| Standardna oprema | Brusni papir, Sakupljač prašine, Regulator brzine |
| Isporučeno u | Električne brusilice |
| Težina (kg) | 2 |
| Ulazna snaga (W) | 450 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLP 345 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |



061 / 449 – 216






Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.