Električna ugaona – kutna brusilica DeWalt DWE4257 1500W 125mm
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Kutna brusilica DWE4257 omogućuje postavljanje elektroničke brzine, lagano pokretanje. Blokiranje prekidača, uz dodatni AVC titranje vibracija. Novi dodatni sustav hlađenja s dodatnim izbacivanjem sprječava ulazak prašine u motor i time ga štiti, automatski smanjuje snagu motora u slučaju preopterećenja. U slučaju blokiranja rezne ploče, integrirano kvačilo smanjuje okretni moment i time povećava sigurnost korištenja i olakšava prijenos. U opremi je štitnik, višepozicijska bočna ručka, unutarnja i vanjska prirubnica diska za rezanje i ključ.
DeWalt
DeWalt je američki proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u Towsonu, Maryland. Kompanija koja upošljava preko 13.000 ljudi i ima historiju dugu preko 95 godina. PROX doo je ovlašteni uvoznik i najveći distributer DeWalt proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Alati su posebno poznati po ekstremno visokoj kvaliteti proizvoda kojima je posvećeno puno vremena i pažnje.U svojim proizvodnim pogonima DeWalt proizvodi više od 50 različitih kategorija alata, sa preko 1000 različitih proizvoda, a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: DeWalt aku odvijač - bušilica, DeWalt ugaona - kutna brusilica, DeWalt električna bušilica - udarna, DeWalt ubodna pila, DeWalt rotacijska brusilica - hoblarica, DeWalt glodalica, DeWalt kružna pila - cirkular, DeWalt trimeri za travu, DeWalt elektro - pneumatski čekić, DeWalt kombinovana bušilica, DeWalt blanjalica, DeWalt boreri - burgije, DeWalt bitovi, DeWalt pribor i DeWalt potrošni materijal... Garancija za sve DeWalt uređaje je 3 godine.( Za sve DeWalt proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas ). #DeWalt?Sarajevo #DeWalt_BiH #DeWalt_Bosna_i_Hercegovina #DeWalt_trgovina #DeWalt_uvoznik_i_distributer #Prox_DeWaltMorate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Snaga (W) | 1500 |
|---|
| Težina (kg) | 2,6 kg |
|---|
| Isporučeni pribor | i vanjska prirubnica diska za rezanje i ključ.Štitnik, višepozicijska bočna ručka, unutranja |
|---|
| Napajanje | 1500 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Funkcija zaključavanja linije | 10000 ok/min |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 1500 W |
| Standardna oprema | Štitnik, višepozicijska bočna ručka, unutarnja i vanjska prirubnica diska za rezanje i ključ. |
| Isporučeno u | Ulazna snaga, alat i dodatna oprema. |
SLIČNI PROIZVODI
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 433 900W 125mm
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Težina (kg) | 1.73 kg |
| Ulazna snaga (W) | 900 W |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 900 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 453 600W 115mm
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 115 mm |
| Težina (kg) | 1.5 kg |
| Ulazna snaga (W) | 600 W |
| Nesigurnost brušenja vibracija (M/S²) | 12000 rpm |
| Brend | Villager |
| Veličina navoja na osovini | M14 |
| Snaga (W) | 600 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 455 820W 125mm
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Veličina navoja na osovini | M 14 |
| Zaštita od povratnog udara | 820 W |
| Tip prekidača | Kolektorski elektromotor |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 1.68 kg |
| Brend | Villager |
| Snaga (W) | 820 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA5030 720W 125mm
| Napajanje | Električno |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 11.000 |
| Standardna oprema | Brusna ploča (Ø 125 mm), M14 priključak |
| Isporučeno u | Kutija |
| Ulazna snaga (W) | 720 W |
| Tip prekidača | Poluga |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 1,8 kg |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Brend | Makita |
| Snaga (W) | 750 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA6021C 1450W 150mm
| Napajanje | 220-240V |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 150 |
| Funkcija zaključavanja linije | DA |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 9000 |
| Težina (kg) | 3.5 |
| Ulazna snaga (W) | 1450 |
| Zaštita od povratnog udara | Da |
| Tip prekidača | Elektronski |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 150 |
| Brend | Makita |
| Snaga (W) | 1450 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA9020 2200W 230mm
| Napajanje | 2200 W |
|---|---|
| Funkcija zaključavanja linije | 6600 min-1 |
| Ulazna snaga (W) | 2200 W |
| Tip prekidača | Gumom obložena drška |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 5.8 kg |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Brend | Makita |
| Prečnik lista (mm) | 230 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 2200 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA9020RF 2200W 230mm
| Napajanje | 2200 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 230 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6600 |
| Standardna oprema | Zaštita od ponovnog pokretanja |
| Težina (kg) | 5.8 |
| Tip prekidača | Veliki prekidač |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 22,23 |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Izlazna snaga (W) | 2200 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 2200 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA9030RF01 2400W 230mm
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Funkcija zaključavanja linije | Zaštita od ponovnog pokretanja |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6600 |
| Isporučeno u | Kutija |
| Težina (kg) | 6.5 |
| Ulazna snaga (W) | 2400 |
| Kočnice | Da |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 230 |
| Rotirajuća glavna ručka | Namjestiva za +/- 90° |
| Brend | Makita |
| Prečnik lista (mm) | 230 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 2600 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita GA9061R 2200W 230mm
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 230 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6600 |
| Isporučeno u | 450 x 250 x 145 mm |
| Težina (kg) | 5.7 |
| Ulazna snaga (W) | 2200 |
| Brend | Makita |
| Snaga (W) | 2200 |
Električna ugaona-kutna brusilica Makita M9002 1050W 125mm
| Napajanje | 1050 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 11,000 min-1 |
| Težina (kg) | 2.8 kg |
| Ulazna snaga (W) | 1050 W |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 22.23 mm |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Snaga (W) | 1050 |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.