Električna ugaona – kutna brusilica Bosch GWX 9-125 S 06017B2000 125mm 900W
313 KM
Po narudžbi - isporuka 2-7 dana
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
Električna ugaona - kutna brusilica Bosch GWX 9-125 S 06017B2000 125mm 900W
BRZO I JEDNOSTAVNI KREDITI UZ ODOBRENJE ISTI DAN
Električna ugaona - kutna brusilica Bosch GWX 9-125 S 06017B2000 125mm 900W
BRZO I JEDNOSTAVNI KREDITI UZ ODOBRENJE ISTI DAN
| 36 mjeseci garancije |
BESPLATNA DOSTAVA
| 36 mjeseci garancije |
BESPLATNA DOSTAVA
Opis
Izvrsna kontrola alata s boljom razinom snage u kategoriji snage 900 W – sa sustavom X-LOCK
- Malena kutna brusilica s motorom od 900 W za brz napredak pri radu
- Izmjena pribora brza je i praktična zahvaljujući sustavu na klik X-LOCK bez potrebe za korištenjem ključa
- Izvrsni rezultati pri radu s različitim materijalima i velikim brojem različitog pribora zahvaljujući značajci odabira brzine
Glavne značajke proizvoda
Malena električna kutna brusilica GWX 9-125 S Professional sa sustavom X-LOCK jamči izvrsnu kontrolu nad alatom i donosi nove razine snage u kategoriji od 900 W. Njen snažan motor od 900 W omogućuje brz napredak pri radu. Ova malena kutna brusilica isporučuje se sa sustavom na klik X-LOCK bez upotrebe ključa koji omogućuje brzu i praktičnu izmjenu pribora. Osim toga, njena značajka odabira broja okretaja pruža savršene radne rezultate u različitim materijalima i s raznim priborom. Ovaj alat namijenjen je za rezanje i brušenje metala, pločica i cigle. Kompatibilna je s priključkom za prašinu GDE 125 EA-T Professional.
Oprema i primjena
GWX 9-125 S Professional ima i štitnik i zaštitu od ponovnog pokretanja.
Specifikacije proizvoda
| Napajanje | 900 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 2800 – 11000 min-1 |
| Isporučeno u | Kartonska kutija |
| Težina (kg) | 2,1 kg |
| Nivo zvučne snage (LWA)(DB(A)) | 104 dB(A) |
| Nesigurnost nivoa zvučne snage (DB(A)) | 3 dB |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 93 dB(A) |
| Vibracije pri brušenju (M/S²) | 6 m/s² |
| Tip prekidača | Prekidač s mogućnošću zabravljenja |
| AVS antivibracioni sistem | Da |
| Kočnice | Da |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Vibracije pri šmirglanju (M/S²) | 6 m/s² |
| Nesigurnost šmirglanje vibracije (M/S²) | 1,5 m/s² |
| Izlazna snaga (W) | 450 W |
| Brend | BOSCH |
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
| Snaga (W) | 900 |
| Isporučeni pribor | Dodatna ručka (kataloški broj 2 602 025 067)Kartonska kutijaŠtitnik 2 608 000 678 |
Recenzije kupaca
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.







Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.