Električna ugaona – kutna brusilica Bosch GWS 19-125 CIE 060179P002 125mm 1900W
658 KM
Po narudžbi - isporuka 2-7 dana
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
Električna ugaona - kutna brusilica Bosch GWS 19-125 CIE 060179P002 125mm 1900W
BRZO I JEDNOSTAVNI KREDITI UZ ODOBRENJE ISTI DAN
Električna ugaona - kutna brusilica Bosch GWS 19-125 CIE 060179P002 125mm 1900W
BRZO I JEDNOSTAVNI KREDITI UZ ODOBRENJE ISTI DAN
| 36 mjeseci garancije |
BESPLATNA DOSTAVA
| 36 mjeseci garancije |
BESPLATNA DOSTAVA
Opis
Maksimalna produktivnost i najbolja zaštita korisnika
- Veliki napredak pri radu sa snažnim motorom od 1.900 W s konstantnom elektronikom
- Dug životni vijek zahvaljujući motorima s izravnim hlađenjem, zaštitom od preopterećenja i dugom izdržljivošću ugljenih četkica
- Vodeća zaštita korisnika zahvaljujući sustavu KickBack Control, zaštiti od ponovnog pokretanja, štitniku sigurnom protiv zakretanja i redukciji vibracija
Specifikacije proizvoda
| Napajanje | 1900 W |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 2800 – 11500 |
| Standardna oprema | Prirubnica, Matica, Štitnik, Ključ za stezanje, Dodatna ručka |
| Isporučeno u | Prirubnica, Matica, Štitnik, Ključ za stezanje, Dodatna ručka |
| Ulazna snaga (W) | 1900 W |
| Nivo zvučne snage (LWA)(DB(A)) | 91 dB(A) |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 102 dB(A) |
| Nesigurnost nivoa zvučnog pritiska (DB(A)) | 3 dB |
| Vibracije pri brušenju (M/S²) | 6 m/s² |
| Nesigurnost brušenja vibracija (M/S²) | 1,5 m/s² |
| Zaštita od povratnog udara | Da |
| Tip prekidača | Prekidač s mogućnošću zabravljenja |
| AVS antivibracioni sistem | Da |
| Rotirajuća glavna ručka | Da |
| Vibracije pri šmirglanju (M/S²) | 4 m/s² |
| Nesigurnost šmirglanje vibracije (M/S²) | 1,5 m/s² |
| Brend | BOSCH |
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
| Snaga (W) | 1900 |
| Isporučeni pribor | Dodatna ručka s kontrolom vibracije 2 602 025 171Filtar za zaštitu od prašine 2 608 000 695Ključ za stezanje 1 607 950 043Matica 1 603 340 040Prirubnica (kataloški broj 2 605 703 014)Štitnik 1 605 510 365 |
Recenzije kupaca
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ugaona – kutna brusilica Bosch GWS 19-125 CIE 060179P002 125mm 1900W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
Slični proizvodi
Aku udarna bušilica Metabo SB 18 602368800 LT BL SE 18V sa dvije 4Ah baterije i punjačem u koferu
SKU:
602368800
Ocjenjeno 5.00 od 5
989 KM
Aku usisivač za mokro-suho usisavanje Einhell TE-VC 18/10 Li-Solo 18V 10l 2347160
SKU:
2347160
Ocjenjeno 5.00 od 5
149 KM







Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.