Benzinska motorna pila – motorka Echo CS-4310SX 3.1KS 33cm
| Garancija | 60 mjeseci |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
ECHO CS-4310SX je profesionalna lančana pila srednje veličine prikladna za širok raspon primjena, uključujući sječu. S iznimno malom težinom i izdržljivim okvirom i snažnim 2-taktnim motorom od 42,9 cm³ pruža najbolji omjer snage i težine u svojoj klasi. To znači da dobivate izuzetnu upravljivost i udobnost bez kompromisa u pogledu snage. Vodeći u industriji centrifugalni sustav za odvajanje bez prašine je smanjena verzija sustava za filtriranje koji se nalazi uCS-7310SX. Ovaj sustav koristi centrifugalne sile i filtar u stilu automobila kako bi osigurao da vaš motor i unutarnje komponente ostanu bez prašine i krhotina, značajno smanjujući potrebu za održavanjem.
Najlakši i najsnažniji u svojoj klasi.
Teži samo 4,3 kg s motorom od 42,9 cm³ koji daje snagu od 2,3 kW, CS-4310SX ima najbolji omjer snage i težine u svojoj klasi.
Sustav bez prašine s centrifugalnim odvajanjem znatno smanjuje potrebu za održavanjem uklanjanjem prašine i krhotina u fazama prije nego što zrak uopće stigne do zračnog filtra u automobilskom stilu.
Snaga prema težini
Super lagani dizajn s iznimnom snagom.
Ergonomija
Dizajniran za maksimalnu učinkovitost i udobnost.
Mala težina
Projektiran za manju težinu uz zadržavanje robusne izdržljivosti.
ECHO
ECHO predstavlja sam tehnički vrh industrije poslednjih 70 godina. Od skromnih početaka u Japanu sa jednostavnim ručnim zaprašivačem, do kreiranja prvog leđnog puhača - duvača 1975.
ECHO je postao tehnološki lider i globalno poštovan brend.Tokom godina, mnogi proizvođači alata su se pojavili i nestali, a ECHO je opstao. Zašto? Prvenstveno zbog naše posvećenosti kvalitetu i potrebe da klijente opskrbimo uređajima najboljeg mogućeg kvaliteta. Svi naši pogonski agregati su dizajnirani prema istom standardu – profesionalnom. Mi ne pravimo kompromise. Kako bi utemeljili naše tvrdnje, svi pogonski agregati su proizvedeni u Japanu gde su kontrola kvaliteta i konzistentnost na najvišem nivou. Kako bismo osigurali efikasnost proizvodnje, uređaje sklapamo u nekoliko fabrika širom svjeta po istom standardu. Sa ECHO-m ćete uvek imati uređaj profesionalnog kvaliteta i dugoročno se opskrbiti kvalitetnim alatom. Ovo Vam obećava naš brend. Mi poštujemo Vaš izbor. Bez obzira da li ste hobi korisnik ili profesionalac, uvijek možete kupiti naš proizvod sa povjerenjem.ECHO u svom asortimanu ima:
ECHO motorna pila - motorka, ECHO teleskopska pila - kresač grana, ECHO trimer - motorna kose, ECHO puhač - duvač ( ručni i leđni ), ECHO škare za živu ogradu - živicu, ECHO sjekač za beton, ECHO zaštitna oprema i potrošni materijal. PROX doo je ovlašteni distributer i servis ECHO proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu te posjedujemo VLASTITI servis i rezervne dijelove.
Garancija na sve ECHO uređaje je 5 godina, osim za profesionalnu upotrebu gdje je garancija 2 godine .Za sve ECHO proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas.
#ECHO_Sarajevo #ECHO_BiH #ECHO_Bosna_i_Hercegovina #ECHO_trgovina #Prox_ECHO Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Pogonsko gorivo | Benzin |
|---|
| Snaga ( kW / KS ) | 2.3 / 3.1 |
|---|
| Zapremina motora ( cm3 ) | 42.9 |
|---|
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4.3 |
|---|
| Vodilica / mač ( cm ) | 33 |
|---|
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 400 |
|---|
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 270 |
|---|
| Korak lanca | 0.325″ |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 194 T 1.9KS 30cm
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Model | MS 194 T |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 31,8 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1,4 / 1,9 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 3,5 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 30 |
| Dodatne informacije | STIHL 2-MIX motor za visoke performanse rezanja. |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 230 2.7KS 40cm
| Broj zuba lanca | 27,5 |
|---|---|
| Model | MS 230 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 40,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2,0 / 2,7 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4,6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 cm |
| Korak lanca | 3/8 Picco Micro (PM3) 1,3 mm |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 260 3.5KS 37cm
| Broj zuba lanca | 31 |
|---|---|
| Model | MS 260 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 50,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2,6 / 3,5 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4,8 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 37 cm |
| Korak lanca | .325 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 310 4.4KS 45cm
| Broj zuba lanca | 33 |
|---|---|
| Model | MS 310 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 59 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.2 / 4.4 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.9 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 560 |
| Isporučeni pribor | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 382 5.3KS 45cm
| Broj zuba lanca | 33 |
|---|---|
| Model | MS 382 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 72,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3,9 / 5,3 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6,2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 500i 6.8KS 50cm
| Model | MS 500i |
|---|---|
| Zapremina motora ( cm3 ) | 79,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 5,0 / 6,8 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6,2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 cm |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Ostale informacije | Odnos snage i mase kg / kW:1,2Razina vibracija lijevo / desno m / s ²4,2 / 4CO2707 g/kWhRazina zvučne snage dB (A)119Razina zvučnog tlaka dB (A)106 |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 661 7.3KS 50cm
| Broj zuba lanca | 36 |
|---|---|
| Model | MS 661 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 91,1 |
| Snaga ( kW / KS ) | 5,4 / 7,3 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 7,4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 cm |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 4125 PE 2.48KS 40cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 4125 PE |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 41.4 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.85/2.48 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Korak lanca | 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 33 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 550 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Benzinska motorna pila – motorka ECHO CS-590 4.08KS 50cm
| Model | CS 590 |
|---|---|
| Brend | ECHO |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 59.8 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.0 / 4.08 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 |
| Korak lanca | 3/8″ |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 640 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 300 |
| Garancija | 60 mjeseci |
| Dostupnost | Dostupno odmah |
Benzinska motorna pila – motorka ECHO CS-621SX/50RS – X Serija 4.4KS 45cm
| Brend | ECHO |
|---|---|
| Zapremina motora ( cm3 ) | 59.8 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.2/4.4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Garancija | 60 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.