Benzinska motorna pila – motorka ALPINA ACS 542 2.5KS 40cm
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Ako tražite moćnu benzinsku motornu pilu koja je ipak lagana i jednostavna za rukovanje, Alpina ACS 542 označava sve kutije!
Opskrbni stroj za rezanje Oregon vrhunske marke s impresivnih 1,9 kW (2,5 KS) snažan je dvotaktni motor s zračnim hlađenjem visokog kapaciteta 42,2 ccm s ručnom pumpom za gorivo koji osigurava jednostavno pokretanje bez stresa pri prvom ili drugo povlačenje.
Zahvaljujući naprednoj tehnologiji izgaranja, motor nudi 60% smanjenje nesagorjelih ugljikovodika i 20% poboljšanje potrošnje goriva u usporedbi s konvencionalnim jedinicama sa usporedivom radnom zapreminom.
Sigurnosno optimizirajući prekid lanca na ACS 542 aktivira se na jedan od dva načina-bilo ručno, pritiskom na štitnik za ruke; ili automatski, inercijom koja nastaje povratnim udarcem.
Automatska pumpa za ulje-podesiva prema gustoći drva-osigurava glatki rez i smanjuje trošenje šipke i lanca; dok prekidač za uključivanje/isključivanje motora omogućuje trenutno ponovno pokretanje nakon gašenja.
ACS 542 nudi brojne značajke udobnosti i praktičnosti, od pristupa zračnom filtru bez alata, jednostavnog zatezanja bočnog lanca i spremnika za ulje i gorivo koje se lako puni, do ergonomski oblikovanih rukohvata i učinkovitog prigušivanja vibracija opružnog tipa.
Sposoban za rezanje značajnijih trupaca i drveta, ovaj model dolazi s većom vodilicom od 40 cm.
Alpina
Alpina je brend poznat po visokokvalitetnim mašinama i alatima za održavanje zelenih površina, šumarstvo i vrtlarstvo. U ponudi se nalaze snažne motorne testere, kosačice, trimeri, kultivatori i drugi alati dizajnirani za efikasan i precizan rad. Kombinujući inovativnu tehnologiju s izdržljivošću, Alpina alati omogućavaju lakoću korišćenja i vrhunske rezultate, bilo da ste profesionalac ili entuzijasta u održavanju vrta i okućnice. Dugotrajnost, pouzdanost i visoke performanse čine Alpinine proizvode savršenim izborom za sve koji traže kvalitet. #Alpina_Sarajevo #Alpina_BiH #Alpina_Bosna_i_Hercegovina #Alpina_trgovina #Prox_AlpinaMorate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
SLIČNI PROIZVODI
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 260 3.5KS 37cm
| Broj zuba lanca | 31 |
|---|---|
| Model | MS 260 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 50,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2,6 / 3,5 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4,8 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 37 cm |
| Korak lanca | .325 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 310 4.4KS 45cm
| Broj zuba lanca | 33 |
|---|---|
| Model | MS 310 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 59 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.2 / 4.4 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 5.9 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 560 |
| Isporučeni pribor | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 382 5.3KS 45cm
| Broj zuba lanca | 33 |
|---|---|
| Model | MS 382 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 72,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3,9 / 5,3 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6,2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 500i 6.8KS 50cm
| Model | MS 500i |
|---|---|
| Zapremina motora ( cm3 ) | 79,2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 5,0 / 6,8 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6,2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 cm |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
| Ostale informacije | Odnos snage i mase kg / kW:1,2Razina vibracija lijevo / desno m / s ²4,2 / 4CO2707 g/kWhRazina zvučne snage dB (A)119Razina zvučnog tlaka dB (A)106 |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka STIHL MS 661 7.3KS 50cm
| Broj zuba lanca | 36 |
|---|---|
| Model | MS 661 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 91,1 |
| Snaga ( kW / KS ) | 5,4 / 7,3 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 7,4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 cm |
| Korak lanca | 3/8 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pribor koji se isporučuje uz uređaj | Ključ Odvijač Plastična zaštita za mač |
| Dodatne informacije | GRATIS: Turpija + Dvotaktol |
| Brend | STIHL |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 3011 PE 1.34KS 29cm
| Model | Villager motorna testera pila za carving VGS 3011 PE |
|---|---|
| Brend | Villager |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 28.5 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.0/1.34 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 3.4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 29 |
| Korak lanca | 1/4, 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 32 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 210 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 200 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka za spašavanje STIHL MS 462 C-M-R 6KS 50cm
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Model | MS 462 C-M-R |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 76,5 |
| Snaga ( kW / KS ) | 4,4 / 6,0 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 7,2 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka ECHO CS-501SX/45RV – X Serija 3.5KS 45cm
| Brend | ECHO |
|---|---|
| Model | CS-501SX/45RV |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 50.2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.5 / 3.5 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4.7 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 0.325″ |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 500 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 280 |
| Dodatne informacije | Inertna kočnica, Automatski sauh, Bočni zatezač lanca, Potrošnja goriva pri maksimalnoj snazi motora: 1,54 l/h, PROIZVEDENO U JAPANU |
| Garancija | 60 mjeseci |
| Dostupnost | Po narudžbi |
Benzinska motorna pila – motorka ECHO CS-590 4.08KS 50cm
| Model | CS 590 |
|---|---|
| Brend | ECHO |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 59.8 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.0 / 4.08 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 50 |
| Korak lanca | 3/8″ |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 640 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 300 |
| Garancija | 60 mjeseci |
| Dostupnost | Dostupno odmah |
Benzinska motorna pila – motorka ECHO CS-621SX/50RS – X Serija 4.4KS 45cm
| Brend | ECHO |
|---|---|
| Zapremina motora ( cm3 ) | 59.8 |
| Snaga ( kW / KS ) | 3.2/4.4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Garancija | 60 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.