Aparat za zavarivanje – varenje – inverter Varstroj VARIN 1605 LCD 603867 10-160A 230V
BREND
GARANCIJA
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
VARIN inverterski usmjerivači za varenje su prenosne naprave za varenje sa jednosmjernim varnim tokom. Upotrebljavamo ih kod varenja konstrukcijskih i nehrđajućih čelika sa rutilnom, baznom ili celuloznom elektrodom sa plaštom. Posebno su primjereni za montažne radove, radove na gradilištima i radionicama.
Varstroj
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Aparat za zavarivanje – varenje – inverter Varstroj VARIN 1605 LCD 603867 10-160A 230V” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
3831104001047
| Isporučeni pribor | Kabal za masu sa kliještima 2m Držač elektrode 3m Čekić za šljaku Ručna maska Plastični transportni kofer |
|---|
| Ostale informacije | Regulacija struje: kontinuirana |
|---|---|
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1,6 – 3,25 mm |
| Opseg struje (A) | 10 – 160 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 355 x 120 x 218 |
| Snaga (kW) | 5 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku aparat za izvlačenje lima Telwin Battery Puller 828130 2800A
1880 KM
SKU:
828130
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
|---|---|
| Brend | Telwin |
| Ostale informacije | Maksimalna struja tačkastog zavarivanja: 2800A Voltaža praznog hoda: 7.2V Voltaža: 100 – 240V Vrijeme tačkanja: 20-100ms |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 520 x 135 x 420 |
Aparat za izvlačenje lima Telwin Digital Puller 5500 Duo 828131 10.5kW
2040 KM
SKU:
828131
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Apsorbovana snaga: 10.5kW Faktor snage: 0.8 Napon praznog hoda: 5.6V Struja tačkastog zavarivanja: 3800A |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Automatski i ručni pištolj Izvlakač sa vretenom i zvjezdicama za izvlačenje Kabal za uzemljenje sa zateznom masom |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 390 x 260 x 225 |
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
Aparat za tačkasto zavarivanje – varenje Telwin ALUSPOTTER 6100 115-230V 828067
3730 KM
SKU:
823049
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Aparat za zavarivanje – varenje 115-230V ALUSPOTTER 6100 Telwin 828067ARTIKAL 823049KAPACITET VARENJA KLINOVA 20 klinova/minMODEL Aluspotter 6100NAPON 1 – 115 – 230 V (monofazni)NAPON PRAZNOG HODA 12 VPROIZVOĐAČ TelwinPROMJER KLINA 3 – 8 mmZAŠTITA IP23ZEMLJA PORIJEKLA Italija |
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
| Isporučeni pribor | Kabal 25 MMQ 2 M + Pribor KIT ALUSPOTTER 6100 + Radna kliješta TOLEDO 300 – 300 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 430 x 170 x 290 mm |
| Snaga (kW) | 15,5 |
Aparat za tačkasto zavarivanje – varenje Telwin Digital Car Spotter 5500 sa priborom 380V 4200A 823232
2611 KM
SKU:
823232
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | ARTIKAL 823232DIMENZIJE 390 x 260 x 225 mmISPORUČENI PRIBOR Telwin Studder Kit 802832MODEL Digital Car Spotter 5500NAPON 3 – 400 V (trofazni)NAPON PRAZNOG HODA 6 VOSIGURAČ 16 AOSTALO Maks. debljina limaPROIZVOĐAČ TelwinSTRUJA ZAVARIVANJA 4200 ATEŽINA 25 kgZAŠTITA IP22ZEMLJA PORIJEKLA Italija |
| Opseg struje (A) | 4200 |
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
Aparat za tačkasto zavarivanje – varenje Telwin Digital Modular 230 spotter 220-240V 20A 823016
1880 KM
SKU:
823016
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Aparat za zavarivanje – varenje digital modular 230 spotter Telwin 823016ARTIKAL 823016DIMENZIJE 440 x 100 x 185 mmKAPACITET VARENJA LIMA 2 + 2 mmMODEL Digital Modular 230NAPON 220 – 240 V / 50 Hz (monofazni)NAPON PRAZNOG HODA 2.5 VOSIGURAČ 20 APROIZVOĐAČ TelwinTEŽINA 10.5 kgZAŠTITA IP20ZEMLJA PORIJEKLA Italija |
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
Aparat za zavarivanje – varenje inverter Telwin SUPERIOR PLASMA 70 230V/400V 816172
8073 KM
SKU:
816172
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Broj modela plazma 70Dimenzije 470 mm x 190 mm x 355 mmPROIZVOĐAČ TelwinSerijski broj proizvođača 816170težina proizvoda 15,8 kilograma |
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 470x190x355 |
Aparat za zavarivanje plastičnih cijevi AGM PWM 900 088787 900W
SKU:
088787
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Temperatura: 0 – 300°C |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Seta adaptera (20,25,32,40,50,63) |
| Isporučeno u | koferu |
| Snaga (kW) | 0.9 |
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
Aparat za zavarivanje-varenje – spoter Telwin Digital Modular 400 6900A
1825 KM
SKU:
823017
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Maksimalna debljina lima: 2 + 2mm Težina: 10.3kg |
| Opseg struje (A) | 6900 |
| Napon (AC)(V) | 400 |
| Isporučeni pribor | Držač elektroda 120mm Elektrode Pribor za izmjenu elektroda |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 440 x 100 x 185 |
| Snaga (kW) | 13 |
| Garancija | 12 mjeseci garancije |
Spoter za automobile – izvlakač karoserije Telwin 5000 Deluxe 865012 2.4kW
SKU:
865012
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Spoter za automobile – izvlakač karoserije Telwin D-ARC 200 6.3kW
2900 KM
SKU:
816160
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Efikasnost: 92% Faktor snage: 0.7 Napon praznog hoda: 80V Težina. 7.4kg |
| Opseg struje (A) | 200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | 50x kukica za izvlačenje |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 385 x 150 x 265 |
| Snaga (kW) | 6.3 |
| Garancija | 12 mjeseci garancije |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.