Aparat za MIG – MAG zavarivanje – varenje Telwin Bimax 140 Turbo 120A
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
FLUX (bez plina) i MIG-MAG (plin) aparat za zavarivanje. S termostatskom zaštitom. Komplet sa FLUX priborom za zavarivanje.
Telwin
Telwin
Telwin je italijanski brend sa dugom tradicijom u proizvodnji vrhunskih aparata za zavarivanje, punjača akumulatora i opreme za elektroindustriju. Poznat po inovativnim tehnologijama, pouzdanosti i jednostavnosti korištenja, Telwin je prvi izbor profesionalaca širom svijeta.
Njihovi proizvodi uključuju inverter aparate za zavarivanje, aparate za zavarivanje MIG/MAG, TIG, punjače akumulatora i dodatnu opremu, dizajnirane da zadovolje potrebe i najzahtjevnijih korisnika. Telwin je sinonim za snagu, preciznost i dugotrajnost.
Za profesionalni rad i vrhunske rezultate – Telwin.
#Telwin_Sarajevo #Telwin_BiH #Telwin_Bosna_i_Hercegovina #Telwin_zavarivanje #Prox_Telwin
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Težina (kg) | 16.8 |
|---|
| Isporučeni pribor | Gorionik TW160 MIG 2MKabal 16 MMQ 1.8 MKliješta za masuTočkovi za žicu |
|---|
| Ostale informacije | Faktor snage: 0.9 Maksimalna struja: 105 A – 15 % Nivo zaštite: IP21 Osigurač: 10.0 A Podešavanje pozicije: 4 Struja na 60%: 50 A |
|---|---|
| Opseg struje (A) | 50 – 120 |
| Snaga (kW) | 3.6 | 1.5 (60%) |
| Elektroda | Aluminijum 0.8 mm Čelik 0.6 – 0.8 mm Inox 0.8 mm Lučno zavarivanje 0.8 – 0.9 mm |
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MAG zavarivanje – varenje Villager 6000W MAG 170 R
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Opseg struje (A) | 50 A – 160 A |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0.8 mm – 1 mm |
| Snaga (kW) | 6 |
| Isporučeni pribor | Kabl sa MAG pištoljem, Klešta za masu, Industrijska utičnica, Adapter sa 400V na 230V |
| Težina (kg) | 36 |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARIN 2005 LCD CEL GEN 603869 10-200A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 5.0 |
| Isporučeni pribor | Čekić za šljaku Držač elektrode 3m Kabal za masu sa kliještima 2m Ručna maska |
| Isporučeno u | Plastičnom transportnom koferu |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 355 x 120 x 218 mm |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Ostale informacije | Intermitencija 100%: 77 A Intermitencija 60%: 100 A Regulacija struje: kontinuirana |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 251 SUPERMIG
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 80 |
| Opseg struje (A) | 15 – 250 A |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | Ø 0,6 – 1,2 mm |
| Isporučeni pribor | PAG 250/4-K3B gorionik |
| Isporučeno u | (Paket, kutija, kartonska ambalaža) |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 660 x 245 x 430 mm |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 351 D43 SUPERMIG 50-160A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Intermitencija 100%: 88 AKolut žice 5 kgModel VARMIG 1605DProizvođač Daihen VarstrojPromjer žice 0,6 – 0,8 – 1,0 mmStruja zavarivanja MIG 50-160 AStruja zavarivanja MMA 10-150 AStruja zavarivanja TIG 10-160 AVARSTROJ aparat za varenje – zavarivanje VARMIG 351 D43 SUPERMIG |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-350P 350A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Ostale informacije | Garancija 5 godinaNapon 400 V, 50 – 60 HzNapon bez opterećenja 70 VProizvođač JasicUlazna snaga 15 kVA |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dostupnost | Po narudžbi |
Aparat za MIG-MAG-REL-TIG zavarivanje–varenje – inverter Hugong Extreme 160 160A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Intermitenca 40%: 160 AStruja zavarivanja: 20 – 160 AUlazni napon: 230 V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 3 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 3,2 mm |
| Opseg struje (A) | 20-160 |
Aparat za MIG-TIG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-500P-WC 500A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 129 |
| Opseg struje (A) | 30 – 500 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 1180 x 510 x 1080 |
Aparat za MMA – MAG zavarivanje – varenje Villager VWM 205 COMBO
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0.8 – 1 mm |
| Opseg struje (A) | MIG/MAG: 50-160 A MMA(REL): 30-140 A TIG: 30-200 A |
| Isporučeni pribor | Kabl za masu, Držač elektrode, Maska, Plastični transportni kofer |
| Težina (kg) | 8,6 |
Aparat za varenje – zavarivanje 30-170A MIG-MAG telmig 180/2 Telwin 821055
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Napon praznog hoda: 31 V, osigurač: 16 A |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 38 |
| Opseg struje (A) | 30 – 170 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | ST 0.6 – 0.8, SS 0.8, AL 0.8 – 1.0 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 800 x 450 x 570 |
Aparat za zavarivanje MIG-MAG – TIG – MMA – varenje Telwin Technomig 210 dual Synergic 816055/816231
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Efikasnost: 89% Faktor snage: 0.6 Nivo zaštite: IP23 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 13 |
| Opseg struje (A) | 20 – 200 |
| Isporučeni pribor | Kabl 16 MMQ 3 m MT15 MIG gorionik 3 m TOLEDO 250 kliješta za masu 250 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 460 x 240 x 360 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.