Aku škare-makaze za živu ogradu – živicu Einhell GC-CH 1846 Li Kit 3410683 18V 46cm sa baterijom 2.0 Ah i punjačem
240 KM Original price was: 240 KM.184 KMCurrent price is: 184 KM.
Po narudžbi - isporuka 2-7 dana
Aku škare-makaze za živu ogradu - živicu Einhell GC-CH 1846 Li Kit 3410683 18V 46cm sa baterijom 2.0 Ah i punjačem
BRZO I JEDNOSTAVNI KREDITI UZ ODOBRENJE ISTI DAN
Aku škare-makaze za živu ogradu - živicu Einhell GC-CH 1846 Li Kit 3410683 18V 46cm sa baterijom 2.0 Ah i punjačem
BRZO I JEDNOSTAVNI KREDITI UZ ODOBRENJE ISTI DAN
| 36 mjeseci garancije |
DOSTAVA 10 KM
| 36 mjeseci garancije |
DOSTAVA 10 KM
| 36 mjeseci garancije |
DOSTAVA 10 KM
Opis
Einhell GE-CH 1846 Li Kit su visokoučinkovite akumulatorske škare za živicu koje zahvaljujući maloj masi i praktičnoj veličini odlično režu živicu i grmlje na terenu udaljenom od električne mreže ili kako bi se šišanje živice ubrzalo izostavljanjem razvlačenja produžnog kabela. Motor ovih škara pogoni jedna Power X-Change baterije bilo kojeg kapaciteta. U paketu s uređajem isporučuje se jedna PXC Li-ion baterija kapaciteta 2.0 Ah te brzi punjač. Baterije imaju LED indikatore napunjenosti tako da u bilo kojem trenutku možete provjeriti koliko je vremena rada preostalo do ponovnog punjenja. Dvostruki prekidač na svakoj ručci štiti korisnika od neželjenih ozljeda ili oštećenja objekata u području rada. Za pokretanje škara oba prekidača moraju biti pritisnuta a nakon puštanja jednog od njih škare staju s radom za manje od jedne sekunde. Za vrijeme skladištenja oštrica je zaštićena priloženom aluminijskom navlakom. Za duži životni vijek garantiraju metalni pogonski zupčanici i dijamantne oštrice od izdržljivog čelika
- Indikator nivoa punjenja baterije s 3 LED-a
- Baterija se može koristiti za sve alate iz Power X-Change obitelji
- Uključen sistemski brzi punjač
- Male i jednostavne za rukovanje
- Mala težina za udobno rukovanje
- Metalni prijenos za dugi vijek trajanja
- Sigurnosni prekidač u dvije tačke
- Aluminijski poklopac oštrica
- Zaštita od udaraca s držačem za montažu na zid
- Oštrice od laserski rezanog i dijamantom brušenog čelika
- Čvrsta zaštita oštrica za transport i skladištenje
Specifikacije proizvoda
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Komplet uključuje | 1x 2.0 Ah/18V akumulator + Brzi punjač |
| Kapacitet baterije (Ah) | 2.0 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Brzi punjač |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Kapacitet rezanja (mm) | 460 |
| Brzina bez opterećenja (m/min) | 2200 |
| Razmak izmedju zuba (mm) | 15 |
| Napon (V) | 18 |
| Težina sa baterijom (kg) | 2.3 |
| Isporučeno u | Einhell |
| Ostale informacije | KAPACITET REZANJA 460 mm |
| Isporučeni pribor | 1x 2.0 Ah/18V akumulator + Brzi punjač |
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
| Dužina noža (mm) | 520 |
Einhell PXC - 18V kompatibilni dodaci
Recenzije kupaca
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.













Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.