Aku ručna kružna pila – cirkular Scheppach BC-HCS165-XS2 20V IXES Brushless 165mm sa baterijom 2.0Ah i punjačem 2.4A
SKU: 5901816900
CIJENA:
Original price was: 205 KM.Current price is: 160 KM.
💳 13,33 KM mjesečno na 12 rata Prikaži rate
  • 3 rate po 53,33 KM mjesečno
  • 6 rata po 26,67 KM mjesečno
  • 12 rata po 13,33 KM mjesečno
Video uputstvo za kupovinu
Na stanju - isporuka 24-48h
OtokaVogošća
Garancija10 godina
Na stanju - isporuka 24-48h
OtokaVogošća
BREND
GARANCIJA
10 godina
Dostava
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
  • Za standardne listove testere sa Ø 165 mm x Ø 20 mm
  • Integrisani meki start i zaštita od preopterećenja obezbjeđuju dug radni vijek
  • Zaštitna hauba klatna sa polugom za povlačenje obezbeđuje veću sigurnost tokom testerisanja
  • Paralelni graničnik omogućava posebno precizne rezove
  • Sigurnosni prekidač kojim se može upravljati s obje strane pomoću prekidača – zaključavanje
  • Dubina rezanja i ugao rezanja se mogu kontinuirano podešavati
  • Praktično lasersko i LED radno svjetlo osiguravaju optimalno osvjetljenje linije sečenja
  • Baterija i punjač su uključeni u cijenu (2.0Ah baterija i punjač).
Scheppach
0 recenzija
0
Još nema recenzija.
Budi prvi koji će recenzirati “Aku ručna kružna pila – cirkular Scheppach BC-HCS165-XS2 20V IXES Brushless 165mm sa baterijom 2.0Ah i punjačem 2.4A”
BARKOD:
Napon (V)20
Težina (kg)2.7
Isporučeni pribor1 x list pile 165 mm 24 zuba
Adapter za usisavanje
baterija IXES 20V 2.0Ah
Imbus ključ
priključak za vanjsko usisavanje prašine
Punjač IXES 2.4A