Aku ručna baterijska lampa Neo Tools 99-031 800Lm
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Punjiva kamperska lampa i powerbank 800 Lm 10 W NEO 99-031 dolazi uz 2 1200 mAh 3.7 Li-ion baterije i USB punjač. Vrsta svjetlosti je CRI T6 + SMD LED. Kamperska lampa ima 4 funkcije osvjetljenja: svjetiljka, bočno svjetlo, bočno crveno svjetlo i blinkavo bočno crveno svjetlo (stroboskop). Lampa posjeduje i kuku za lakše namještanje na šator. Vrijeme punjenja je 6h, dok je max. radno vrijeme 7h. Lampa se može koristiti i kao powerbank (eksterni punjač).
Neo Tools
NEO TOOLS
NEO TOOLS je brend koji donosi profesionalni kvalitet u svijet ručnih alata, dizajniran za zahtjevne korisnike koji ne pristaju na kompromis. Sa preciznom izradom, robusnim materijalima i modernim dizajnom, NEO alati garantuju dugotrajnost, sigurnost i vrhunske performanse.
U ponudi se nalaze ključevi, odvijači, čekići, metri, kutije za alat i brojni drugi alati koji ispunjavaju standarde profesionalaca u građevini, autoindustriji i održavanju. NEO TOOLS je sinonim za pouzdanost u svakoj situaciji.
Za one koji rade precizno – NEO TOOLS.
#NEOTOOLS_Sarajevo #NEOTOOLS_BiH #NEOTOOLS_Bosna_i_Hercegovina #NEOTOOLS_alati #Prox_NEOTOOLS
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (V) | 3,6 |
|---|
| Težina sa baterijom (kg) | 0.318 |
|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.2 |
|---|
| Tip baterije | Li-ion |
|---|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.2 |
| Max. lumen | 800 |
| Ostale informacije | Maks. radno vrijeme: 7h Može se koristiti kao eksterni punjač Vrijeme punjenja: 6h |
SLIČNI PROIZVODI
Aku radna rasvjeta sa kukom Hoegert HT1E410
| Doseg (m) | 20 |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP54 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.55 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 0.5 |
| Punjač | AC100-250V, 50-60 Hz |
| Max. lumen | 350 |
| Brend | Hoegert |
| Napon (V) | Ostalo |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Aku ručna baterijska lampa Black+Decker 18V BDCCF18N 90lm
| Kompatibilnost baterija | Litijum-jonska |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 90 |
| Tip baterije | Litijum-jonska |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.19 |
| Punjač | Kupuje se zasebno |
| Napon (V) | 18 |
| Max. lumen | 90 |
| Brend | Black+Decker |
| Garancija | 24 mjeseca |
Aku ručna baterijska lampa Metabo SLA 14.4-18 LED 600370000
| Brend | Metabo |
|---|---|
| Kompatibilnost baterija | Li-Power i LiHD kliznim baterijama 14,4 i 18 V |
| Komplet uključuje | Bez baterija i punjača |
| Tip baterije | Li-Power i LiHD |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.56 |
| Napon (V) | 7,2 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku ručna baterijska lampa Metabo ULA 14.4-18 LED 600368000 280lm
| Brend | Metabo |
|---|---|
| Isporučeno u | bez baterija i punjača |
| Težina sa baterijom (kg) | 0,4 |
| Napon (V) | 18 |
| Max. lumen | 280 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku ručna baterijska lampa Milwaukee M12 CML-401 4933479366 12V sa 4Ah baterijom i punjačem
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M12™ baterije |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP54 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1000/ 600/ 300 |
| Komplet uključuje | 1 x M12 B4 baterija, C12 C punjač, bez kompleta ili torbe |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Tip baterije | Li-ion |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.73 (M12 B4) |
| Kapacitet baterije (Ah) | 4.0 |
| Punjač | C12 C |
| Napon (V) | 12 |
| Max. lumen | 1000 |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku ručna baterijska lampa Stanley SFMCL050B 18V 700lm
| Isporučeno u | Ne |
|---|---|
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | Ne |
| Kapacitet baterije (Ah) | Ne |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Stanley |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 350/700 |
| Max. lumen | 700 |
| Ostale informacije | Intenzitet (u lumenima) 350/700lmNapon / frekvencija 18 V / DCNapon baterije 18 VProizvođač StanleyTip baterije Li-Ion (litijum-jonska baterija)Tip lampe za baterijsku lampu LEDTip motora BežičniU kompletu je baterija Ne |
| Garancija | 24 mjeseca |
Aku ručna LED lampa BAHCO BLTI3P sa baterijom punjačem u torbici
| Brend | Bahco |
|---|---|
| Komplet uključuje | |
| Isporučeno u | bahco torbica |
| Broj isporučenih baterija | |
| Punjač | da, mini USB punjač |
| Napon (V) | Ostalo |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Isporučeni pribor | * 1 x COB LED glava lampe* 1 x HP LED fleksibilna glava lampe* 1 x HP LED glava lampe sa podešavanjem fokusa |
Aku set alata 8-dijelni DeWalt DCK854P4 18V XR sa četiri 5Ah baterije i punjačem u TSTAK koferima
| Komplet uključuje | |
|---|---|
| Isporučeno u | TSTAK koferima |
| Kapacitet baterije (Ah) | 5,0 |
| Punjač | U setu |
| Broj isporučenih baterija | |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | DCK854P4 |
Inspekcijska lampa sa magnetom Hoegert HT1E406
| Doseg (m) | 2.5 |
|---|---|
| Kompatibilnost baterija | 3.7V, 1200 mAh |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 160 |
| Komplet uključuje | USB punjač, indikatora napunjenosti |
| Tip baterije | Li-ion |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.2 |
| Punjač | USB |
| Napon (V) | Ostalo |
| Max. lumen | 150 |
| Brend | Hoegert |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Set bitova i ručna baterijska lampa Metabo 29-dijelni 626721000
| Brend | Metabo |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Isporučeni pribor | 1 x Adapter 1 x Led lampa / CREE-LED, 100 lumena, trajanje osvjetljenja 180 min 1 x Magnetni držač bitova sa osiguračem Dugi bit 50 mm (6 pcs.): PH2x1 PZ2x1 T20x1, T25x1 SL4.5×1, H4x1Kratki bit 25 mm (21 pcs.): PH1x1, PH2x2, PH3x1 PZ1x1, PZ2x2 PZ3x1 SL3x1, SL5x1 H3x1, H4x1, H5x1 H6x1 T10x1, T15x1, T20x2, T25x1, T30x1, T40x1 |



061 / 449 – 216








Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.