Aku robotska kosilica-kosačica na daljinsko upravljanje sa benzinskim motorom Villager RC 53 089542 4.5kW 53cm
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Uređaj je jednostavan za rukovanje, lako se održava i značajno olakšava rad u baštama, voćnjacima i drugim zelenim površinama.
Uređaj je jednostavan za rukovanje, lako se održava i značajno olakšava rad u baštama, voćnjacima i drugim zelenim površinama. Kosilica je opremljena sigurnosnim sistemima — automatskim isključivanjem u slučaju pregrijavanja prilikom punjenja, kao i zaštitom od preopterećenja i blokade noža. Visok nivo sigurnosti uređaja omogućava više zaštitnih sistema – od hitnog zaustavljanja do detekcije prevrtanja i zaštite od pregrijavanja. Time se sprečavaju nezgode i produžava radni vijek uređaja. Kalibracija žiroskopa i postupci održavanja jednostavni su i mogu se izvršiti za samo nekoliko minuta. Jasne smjernice omogućavaju brzu pripremu uređaja za rad i redovno servisiranje bez potrebe za stručnom pomoći. Robusna konstrukcija i stabilnost na terenu postižu se zahvaljujući gusjenicama i snažnom motoru. Kosilica zadržava stabilnost čak i na neravnim ili nagnutim terenima. Koristi inovativni dizajn gusjenica, što joj omogućava da se lako prilagodi različitim složenim terenima i može slobodno kositi travu čak i na nagibima od 45 stepeni. Daljinsko upravljanje – Kosilicom se upravlja putem daljinskog upravljača, što omogućava korisniku da radi na sigurnoj udaljenosti. To smanjuje rizik od povreda i povećava udobnost tokom rada, naročito na nepristupačnim terenima.
Villager
Villager, osnovan 2005. godine, vodeći je proizvođač i distributer baštenskih i električnih alata i mašina, dizajniranih da zadovolje potrebe „uradi sam“ entuzijasta. Njihova kombinacija atraktivnog dizajna, inovacija, visokokvalitetnih materijala i društvene odgovornosti, zajedno sa preciznim planiranjem i konkurentnim cijenama, čini ga jedinstvenim na tržištu. Naša misija je stvaranje najbolje “vrijednosti za novac” – kreiranje vrhunskih proizvoda za baštu i električne alate široke upotrebe, koji su pristupačni, a nude izuzetnu vrjednost. Ovaj brend teži da postane jedan od lidera u Istočnoj Evropi i prvi izbor hobista, zanatlija i farmera. Gdje god su kvalitet i cijena prioritet, tu ćete pronaći Villager. Naš cilj je olakšati ljudima život i učiniti ga bogatijim nudeći kvalitetne proizvode koji su lako dostupni i efikasno zadovoljavaju njihove potrebe. U našem prodajnom asortimanu možete pronaći raznovrsne proizvode, uključujući Villager trimer, Villager kosilice, Villager freza i druge alate. Pored toga, pratite naše akcije kako biste dobili najbolje cijene i ponude. Pogledajte cjelokupnu našu ponudu i odaberite najbolje proizvode ovog popularnog i kvalitetnog brenda! Prox d.o.o. je ovlašteni Villager distributer u BiH.Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (V) | 24 |
|---|
| Težina sa baterijom (kg) | 205 |
|---|
| Širina košenja (cm) | 53 |
|---|
| Ostale informacije | Snaga motora: 4.5kW Snaga pogona: 600W Tip motora: benzinski |
|---|---|
| Visina košenja (mm) | 30 – 120 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku robotska kosilica – kosačica KARCHER RLM 4 RLM4 1.445-000.0 18V
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Ostale informacije | Brzo zaustavljanje oštriceFunkcija malčiranjaKošenje ivicaRadni ekranTehnologija senzora, senzor udara, senzor nagiba, senzor podizanja, senzor petljeVrijeme punjenja baterije 45 minVrijeme trajanja baterije 50 minZaštita od krađe |
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
| Površina košenja (m²) | 500 |
| Visina košenja (mm) | 22-55 |
| Širina košenja (cm) | 20 |
| Isporučeni pribor | Granična žica, 100 mKlinovi za travnjak, 90 komadaStanica za punjenje |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 598 x 400 x 285 |
| Napon (V) | 18 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Težina (kg) | 8,8 |
Aku robotska kosilica – kosačica Stiga A1500 25.2V 18cm
| Brend | Stiga |
|---|---|
| Ostale informacije | Kapacitet akumulatora 5.0 AhMaksimalni radni nagib: 45%Patentirani sistem navođenja – STIGA AGS-RTK sistem, VIRTUALNO MAPIRANJE. Inteligentno planiranje košenja.Referentna GPS antenaSenzori za kišuSistematski obrasci košenja (paralelno košenje), koji je moguće birati i kombinovati putem STIGA aplikacije.STIGA aplikacija koja omogućava potpunu kontrolu robotaUključeno povezivanje : 750 sati (ili 1 godina)Vrijeme punjenja baterije 120 minVrijeme trajanja baterije 2 x 30 minuta |
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
| Površina košenja (m²) | 1500 |
| Visina košenja (mm) | 20-60 |
| Širina košenja (cm) | 18 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 545 x 405 x 245 |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Napon (V) | Ostalo |
| Tip baterije | Li-ion |
| Težina (kg) | 16,9 |
Aku robotska kosilica – kosačica STIHL iMow RMI 422 20cm
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca garancije |
| Površina košenja (m²) | 800 |
| Napon (V) | Ostalo |
| Ostale informacije | Izmjerena razina zvučnog tlaka LpA: 49 dB(A) Nazivna snaga: 60 W Vrijeme košnje (Ø sedmično): 10 h Zajamčena razina zvučne snage LWA: 60 dB(A) |
| Visina košenja (mm) | 20 – 60 |
| Širina košenja (cm) | 20 |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 9 |
Aku robotska kosilica – kosačica Villager 18V Villybot 2.1 plus 064598
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | Aplikacija VillyWire ™Funkcije:Kôd protiv krađeSenzor dodiraSenzor za kišuSenzor za podizanje |
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
| Površina košenja (m²) | 800 |
| Visina košenja (mm) | 25-50 |
| Širina košenja (cm) | 18 |
| Isporučeni pribor | Baza za punjenjeŽica za ograduŽičani klinovi |
| Napon (V) | 18 |
| Težina (kg) | 7,2 |
Aku robotska kosilica – kosilica Scheppach RoboCut L500 20V 400m2
| Brend | Scheppach |
|---|---|
| Ostale informacije | Kapacitet akumulatora 2 AhKućište PlastikaVrijeme punjenja baterije 60 minutaVrijeme trajanja baterije 120 minuta |
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
| Površina košenja (m²) | 400 |
| Visina košenja (mm) | 20-60 |
| Širina košenja (cm) | 18 |
| Isporučeni pribor | 130 klinova za zemlju9 noževa za košenje (3 prethodno montirana, 6 zamjenskih noževa)granični kabal od 100mstanicu za punjenje od 1.1 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 530 x 360 x 225 mm |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Napon (V) | 20 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Težina (kg) | 8 |
Aku robotska kosilica – kosilica Scheppach RoboCut XL600 20V 600m2
| Brend | Scheppach |
|---|---|
| Ostale informacije | Vrijeme punjenja baterije 120 minutaVrijeme trajanja baterije 60 minuta |
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
| Površina košenja (m²) | 600 |
| Visina košenja (mm) | 25-60 |
| Širina košenja (cm) | 18 |
| Isporučeni pribor | Uključuje stanicu za punjenje od 3 A, graničnu žicu od 130 m, 180 klinova za zemlju , 9 noževa za košenje (3 unaprijed montirana, 6 rezervnih noževa) |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 530 x 360 x 235 |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Napon (V) | 20 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Težina (kg) | 14,5 |
| Broj nivoa visine košenja | 5 |
Aku robotska kosilica – kosilica Scheppach RoboCut XXL900 20V 900m2
| Brend | Scheppach |
|---|---|
| Ostale informacije | – APP Bluetooth postavka Da– Digitalni zaslon Da– Jedinica za rendisanje Da– Kapacitet akumulatora 4 Ah– Povezivanje putem WiFi-a Da– Senzor za kišu Da– Vrijeme punjenja baterije 110 minuta– Vrijeme trajanja baterije 120 minuta |
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
| Površina košenja (m²) | 900 |
| Visina košenja (mm) | 20-60 |
| Širina košenja (cm) | 18 |
| Isporučeni pribor | 230 klinova za zemlju9 noževa za košenje (3 prethodno montirana, 6 zamjenskih noževa)granični kabl od 170 mstanicu za punjenje od 3 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 530 x 360 x 225 mm |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Napon (V) | 20 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Težina (kg) | 8 |
Aku robotska kosilica – kosačica Ruris RXR1550 20V 5.0Ah 18cm
| Brend | Ruris |
|---|---|
| Ostale informacije | Baterija: 5.0Ah Max. nagib: 20c Radno vrijeme: 260min |
| Površina košenja (m²) | 1500 |
| Visina košenja (mm) | 25 – 60 |
| Širina košenja (cm) | 18 |
| Isporučeni pribor | Perimetarska žica 220m punjač |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Napon (V) | 20 |
| Težina sa baterijom (kg) | 9.32 |
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
Aku robotska kosilica – kosačica Ruris RXR800 20V 2.0Ah 18cm
| Brend | Ruris |
|---|---|
| Ostale informacije | Max. nagib: 25c Radno vrijeme: 40min |
| Površina košenja (m²) | 800 |
| Visina košenja (mm) | 25 – 60 |
| Širina košenja (cm) | 18 |
| Isporučeni pribor | Perimetarska žica 130m punjač |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Napon (V) | 20 |
| Težina sa baterijom (kg) | 8.88 |
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
Aku robotska kosilica-kosačica EGO Power+ AURA-R2 RMR6000E 6000m2
| Brend | EGO |
|---|---|
| Ostale informacije | Aplikacija: EGO Connect Broj zona košnje: do 40 Maks. nagib radne površine: do 50 % Najmanja širina prolaza: 102 cm Navigacija: PATH IQ™ (RTK + VSLAM + VIO) Povezivost: 4G / Wi-Fi / Bluetooth Stepen zaštite: IP66 Vrijeme punjenja: 90 min Vrijeme rada: do 240 min |
| Površina košenja (m²) | 6000 |
| Visina košenja (mm) | 20 – 90 |
| Širina košenja (cm) | 24 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 670 × 510 × 310 |
| Napon (V) | 56 |
| Težina sa baterijom (kg) | 15 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Broj nivoa visine košenja | 7 |
| Garancija | 36 mjeseci garancije |



061 / 449 – 216







Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.