Aku reflektor SATA ST90613 1000LM
BREND
GARANCIJA
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Za svaki SATA alat dobijate doživotnu garanciju!
- 10000 lumenska ocjena za osvjetljenje visokog intenziteta
- IP65 dizajn prašine i vodootporan za vanjsku upotrebu
- ABS plastična školjka +Prednji poklopac TPR-a za zaštitu proizvoda od pada i oštećenja
Karakteristike
- 10000 lumenska ocjena za osvjetljenje visokog intenziteta
- IP65 dizajn prašine i vodootporan za vanjsku upotrebu
- ABS plastična školjka +Prednji poklopac TPR-a za zaštitu proizvoda od pada i oštećenja
- 270 ° okret usmjerava svjetlost gdje vam treba
- USB punjiva litijum-jonska baterija
- Lijeka hladovina optička preciznost smanjuje nelagodu od sjaja bez ugrožavanja svjetline
- Ugrađena litijum-jonska baterija od 4000mAh
- Dva nivoa postavki intenziteta svetlosti na 50% i 100% svjetline
- Razina baterije označena LED displejem
- Litijum-jonska baterija pruža do 5 sati vremena vožnje
Specifikacije
- Vrijeme pokretanja baterije: (do) 5h
- Vrijeme punjenja: 4,5h
- Bežično punjenje: Da
- Visina: 182 mm
- Težina (Katalog): 400,00 g
- Ocjena vode / prašine: IP65
- CE potvrda: Da
- Broj svjetiljki po postavljanju: 1000 lm
SATA
SATA je globalno priznati brend koji nudi visokokvalitetne ručne i pneumatske alate, dizajnirane za profesionalce u automobilskoj industriji, građevinarstvu, proizvodnji i održavanju. Njihovi proizvodi kombinuju preciznu izradu, napredne materijale i dug vijek trajanja, pružajući vrhunske performanse i pouzdanost u svakodnevnom radu. SATA alati uključuju širok asortiman ključeva, nasadnih gedora, odvijača, kliješta, mjernih instrumenata i specijalizovanih alata za automehaničare i industrijske majstore. Zahvaljujući inovativnim rješenjima i ergonomskom dizajnu, SATA alati omogućavaju efikasan i udoban rad čak i u najzahtjevnijim uslovima. Prox d.o.o. prepoznaje kvalitet i pouzdanost SATA alata, te ih nudi profesionalcima i zanatlijama koji traže vrhunske performanse u svom radu. Bilo da vam je potreban alat za precizne popravke, teške industrijske zadatke ili svakodnevnu upotrebu, SATA alati garantuju optimalne rezultate uz vrhunsku izdržljivost. #SATA_Sarajevo #SATA_BiH #SATA_Bosna_i_Hercegovina #SATA_trgovina #Prox_SATA
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Aku reflektor SATA ST90613 1000LM” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
7891645156640
| Doseg (m) | 270 |
|---|
| Napon (V) | Ostalo |
|---|
| Težina sa baterijom (kg) | 0.4 |
|---|
| Broj isporučenih baterija | 1 |
|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 4 |
|---|
| Kompatibilnost baterija | Litijum-jonska baterija |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP65 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1000 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 4 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku reflektor – punjivi Milwaukee L4 FFL-301 4933479766 sa 3Ah baterijom i USB punjačem
241 KM
SKU:
4933479766
| Kompatibilnost baterija | REDLITHIUM™ USB baterija |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP54 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 550/ 250/ 100/ – |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Komplet uključuje | 1 x L4 B3 baterija, USB kabl, blister pakovanje |
| Isporučeno u | Blister pakovanje |
| Kapacitet baterije (Ah) | 3.0 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | USB kabl |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.20 (L4 B3) |
| Napon (V) | Ostalo |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor Bosch GLI 18V-1900 0601446400 1900lm
330 KM
SKU:
0601446400
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1900 |
|---|---|
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 1.6 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | BOSCH |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor džepni Milwaukee L4 FL-301 4933479763 sa 3Ah baterijom i USB punjačem
229 KM
SKU:
4933479763
| Kompatibilnost baterija | REDLITHIUM™ USB baterija |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP54 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 445/ -/ 100/ – |
| Komplet uključuje | 1 x L4 B3 baterija, USB kabl, blister pakovanje |
| Isporučeno u | Blister pakovanje |
| Kapacitet baterije (Ah) | 3.0 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | USB kabl |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.20 (L4 B3) |
| Napon (V) | Ostalo |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor Makita DEAML003G 18V
386 KM
SKU:
DEAML003G
| Kompatibilnost baterija | Li-ion |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP65 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1100 / 450 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 4,7 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Ostale informacije | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah1.100 / 450 lm1.900 lx18 V – LXT / 40V max – XGT22 h249 x 298 x 386 mm4,7 kgDimenzije (D x Š x V)Kapacitet akumulatoraLi-ionMasaML003ModelNapon akumulatoraOsvjetljenostSvjetlosni tokVrijeme korištenjaVrsta akumulatora |
Aku reflektor Metabo BSA 14.4-18 LED 602111850 2600lm
547 KM
SKU:
602111850
| Kompatibilnost baterija | Li-Power i LiHD kliznim baterijama 14,4 i 18 V |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 2600 lm |
| Komplet uključuje | Bez baterija i punjača |
| Punjač | nije uključeno |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 3,3 kg |
| Brend | Metabo |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Ostale informacije | 14,4 – 18 V14,4 V / 2,0 Ah: 2,2 h / 14,4 V / 4,0 Ah: 4,3 h / 18 V / 2,0 Ah: 2,7 h / 18 V / 4,0 Ah: 5,4 h / 18 V / 5,2 Ah: 7,0 h / 38 V / LiHD : 4.2h / 18 V / LiHD 5.5: 7.4h / 18 V / LiHD 6.2: 8.3h2,9 kg 2600 lm3,3 kg Max. svjetlosni tokMax. vrijeme rada po punjenju baterijeNapon baterijeTežina bez baterijeTežina sa baterijom |
Aku reflektor Metabo BSA 18 LED 4000 601505850 4000lm
454 KM
SKU:
601505850
| Kompatibilnost baterija | Sve 18V baterije |
|---|---|
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Tip baterije | LiHD |
| Punjač | Nema punjača |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 2.5 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Metabo |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 4000 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Ostale informacije | Maks. svjetlosni fluks: 4000 lm Težina bez baterije: 1,9 kg Težina sa baterijom: 2,5 kgNapon baterije: 18 V |
Aku reflektor Milwaukee M18 AL-0 4932430392 18V
497 KM
SKU:
4932430392
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M18™ baterije |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1500/ -/ 780 |
| Isporučeno u | Blister pakovanje |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 2.1 (M18 B5) |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor Milwaukee M18 POALC-0 4933478120 18V
762 KM
SKU:
4933478120
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M18™ baterije |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP54 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 3000/ 1500/ 1000/ – |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Vrijeme punjenja (min) | 720 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 5.9 (M18 B5) |
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brend | Milwaukee |
Aku reflektor Milwaukee M18 UBL-0 4933459433 18V
1711 KM
SKU:
4933459433
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M18™ baterije |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP56 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 2200/ 2500/ 800/ – |
| Komplet uključuje | Svjetlo bez baterije i punjača |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Težina sa baterijom (kg) | 4.3 (M18 B5) |
| Doseg (m) | 457 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Milwaukee |
| Broj isporučenih baterija | |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor Villager VLN 9320 1800lm LED
125 KM
SKU:
066253
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1800 lm |
|---|---|
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 1.63 kg |
| Napon (V) | 7,2 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Ostale informacije | Autonomija s punom baterijom 1,5 Ah 3 hAutonomija s punom baterijom 2 Ah 4 hAutonomija s punom baterijom 3 Ah 6 hAutonomija s punom baterijom 4 Ah 8 hKategorija Baterijska lampaLampa LEDLumen 1800 lmMasa 1.63 kgSnaga 20 WTemperatura boje 6500 K |



061 / 449 – 216






Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.