Aku potopna pumpa za čistu vodu Karcher BP 2.000-18 Barrel 1.645-475.0 18V
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Održivo i jeftino: pumpa za bačve BP 2.000-18 Barrel savršeno je rješenje za vrtove bez priključka za struju i savršene zamjene za zalijevanje.
Održivo i jeftino: pumpa za bačve BP 2.000-18 Barrel savršeno je rješenje za vrtove bez priključka za struju i savršene zamjene za zalijevanje. Skupa pitka voda štedi se zahvaljujući besplatnoj kišnici bogatoj nutrijentima. Stezaljka za montažu bačve osigurava ne samo savršeno učvršćenje za različite cijevi, već i rad koji je jednostavan za leđa zahvaljujući prekidaču za uključivanje/isključivanje, kao i mogućnost montaže baterije. Zahvaljujući prozirnom poklopcu baterije, korisnik ima savršen pogled na zaslon baterije u stvarnom vremenu. Kako bi se osiguralo da se crijevo ne preklopi tijekom zalijevanja iz bačve, postoji vodilica za crijevo koja jamči stalan protok vode. Ovisno o zahtjevima i području primjene, ova vodilica za crijevo može se postaviti u 3 položaja: kliknuti na mjesto s lijeve ili desne strane držača cijevi baterije ili labavo na slobodnom mjestu na rubu cijevi. Zahvaljujući svojoj maloj veličini, lagana pumpa može stati i u uske otvore bačvi, na primjer IBC kontejnera. Integrirani predfilter štiti crpku od onečišćenja.
Značajke i prednosti
Promjenjiv položaj izlaza crijeva u 3 položaja
Savršeno prilagođavanje svakoj primjeni.
18-voltna Kärcherova baterijska platforma (Battery Power)
Tehnologija stvarnog vremena s LCD zaslonom baterije: preostalo vrijeme rada, preostalo vrijeme punjenja i kapacitet akumulatorske baterije. Dugotrajna i snažna zahvaljujući litij-ionskim ćelijama. Zamjenjiva akumulatorska baterija može se upotrebljavati i u drugim uređajima platforme Battery Power Kärcher od 18 V.
Fleksibilno pričvršćenje na rub bačve
Savršeno se pričvršćuje za svaku bačvu zahvaljujući maksimalno točnom dosjedanju.
Lagan uređaj
- Pumpa se uklapa u uske otvore (npr. IBC kontejner).
Mogućnost regulacije dužine crijeva
- Savršena prilagodba različitim dubinama bačvi.
Držač baterije na cijevi
- Stabilna montaža baterije.
Integrirani prekidač za uključivanje/isključivanje u montaži baterije
- Udoban za leđa, ergonomski rad bez saginjanja.
Vodilica za crijevo
- Sprječavanje savijanja crijeva i time stalni protok vode.
Integrirani predfiltar
- Štiti pumpu od onečišćenja i time produljuje životni vijek i sigurnost u funkcioniranju.
Prozirni poklopac
- Idealan pogled na LCD zaslon baterije u stvarnom vremenu.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (V) | 18 |
|---|
| Težina sa baterijom (kg) | 1.6 |
|---|
| Isporučeni pribor | Crijevo s regulacijom dužine Držač baterije na cijevi Vodilica za crijevo |
|---|
| Broj isporučenih baterija |
|---|
| Brzina protoka (L/H) | 2000 |
|---|---|
| Max. temperatura vode (°C) | 35 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Ostale informacije | Integrirani prekidač za uklj./isklj. Mogućnost pričvršćenja Nazivna ulazna snaga (W): 80 Prekidač za prekomjernu struju Tlak (bar): maks. 2 Uklj. predfiltar |
| Max. usisna dubina (m) | 1.8 |
| Max. visina isporuke (m) | 20 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku pumpa za čistu vodu – kompaktna Milwaukee M18 BTP-0 18V 4933471494
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| Brzina protoka (L/H) | 1817 |
| Brzina protoka (L/min) | 30.3 |
| Max. visina glave (m) | 23 |
| Max. temperatura vode (°C) | 60 |
| Veličina navoja (mm) | ¾″ (19 mm) Muški navoj |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Napon (V) | 18 |
| Težina sa baterijom (kg) | 4.1 (M18 B5) |
| Brend | Milwaukee |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
Aku pumpa za čistu vodu Einhell Aquinna 18/28 4180440 18V
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| Brzina protoka (L/H) | 2800 |
| Max. temperatura vode (°C) | 35 |
| Veličina navoja (mm) | 33.3 |
| Napon (V) | 18 |
| Težina sa baterijom (kg) | 2.55 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Brend | Einhell |
| Ostale informacije | Motor sa četkicama |
| Max. usisna dubina (m) | 6 |
| Max. visina isporuke (m) | 25 |
Aku pumpa za čistu vodu Einhell AQUINNA 36/30 18+18V 4180400
| Brend | Einhell |
|---|---|
| Brzina protoka (L/H) | 30000 |
| Brzina protoka (L/min) | 500 |
| Max. temperatura vode (°C) | 35 |
| Veličina navoja (mm) | 42 mm |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 / 2.0 / 2.5 / 3.0 / 4.0 / 5.2 / 4.0-6.0 Multi |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon (V) | 7,2 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Punjač | 3.3 |
| Težina sa baterijom (kg) | 4.65 |
Aku pumpa za čistu vodu Ryobi R18TP-0 18V ONE+ SOLO
| Brend | Ryobi |
|---|---|
| Brzina protoka (L/H) | 1500 |
| Max. visina glave (m) | 14 |
| Max. temperatura vode (°C) | 2.5 |
| Napon (V) | 18 |
| Težina sa baterijom (kg) | 1.8 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Tip baterije | Li-ion |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku pumpa za čistu vodu sa brušenim štapom Milwaukee M12 BSWP-0 12V 4933479639
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| Brzina protoka (L/H) | 2040 |
| Brzina protoka (L/min) | 34 |
| Max. visina glave (m) | 4.5 |
| Max. temperatura vode (°C) | 60 |
| Veličina navoja (mm) | 3/4″ (19mm) Muški navoj |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Napon (V) | 12 |
| Težina sa baterijom (kg) | 2.0 (M12 B6) |
| Brend | Milwaukee |
| Broj isporučenih baterija |
Aku pumpa za čistu vodu sa brušenim štapom Milwaukee M12 BSWP-601 12V sa 6Ah baterijom i punjačem 4933479640
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| Brzina protoka (L/H) | 2040 |
| Brzina protoka (L/min) | 34 |
| Max. visina glave (m) | 4.5 |
| Max. temperatura vode (°C) | 60 |
| Veličina navoja (mm) | 3/4 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 6.0 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | C12 C |
| Napon (V) | 12 |
| Težina sa baterijom (kg) | 2.0 (M12 B6) |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Brend | Milwaukee |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.