Aku heftalica-klamerica Ryobi 18V R18S18G-0
530 KM
Po narudžbi - isporuka 2-7 dana
Aku heftalica-klamerica Ryobi 18V R18S18G-0
BRZO I JEDNOSTAVNI KREDITI UZ ODOBRENJE ISTI DAN
Aku heftalica-klamerica Ryobi 18V R18S18G-0
BRZO I JEDNOSTAVNI KREDITI UZ ODOBRENJE ISTI DAN
| 36 mjeseci garancije |
BESPLATNA DOSTAVA
| 36 mjeseci garancije |
BESPLATNA DOSTAVA
| 36 mjeseci garancije |
BESPLATNA DOSTAVA
Opis
Akumulatorska klamerica heftalica 18V R18S18G-0 SOLO Ryobi
– ONE+ Sistem jedna baterija za preko 200 uređaja
Izbjegnite potrebu za bučnim kompresorom, dosadnim crijevom za zrak ili skupim plinskim kanisterima s 18V bežičnom 16G klamericom. Pokrenuta tehnologijom AirStrike™, ova klamerica ispaljuje eksere promjera 16 (1,6 mm) dužine između 19 i 65 mm s dva načina pucanja usmjerena na preciznost i brzinu. Otpuštanje zaglavljivanja bez alata i podešavanje dubine pogona pomaže u zaštiti radnih površina i omogućuje pravilno postavljanje glava eksera. Dry-Fire blokada sprječava rad alata bez nabijenih eksera kako bi se spriječilo oštećenje alata i površina, a značajka indikatora niskog punjenja eksera daje vam do znanja kada je vrijeme za ponovno punjenje.
Koristeći bateriju od 5,0 Ah (nije uključena), Ryobi klamerica R18N16G-0 može zabiti do 1200 eksera od 50 mm u bor s jednim punjenjem.
Model dolazi bez baterije i punjača.
TEHNIČKE INFORMACIJE
| Brend: | RYOBI |
| Napon: | 18 V |
| Isporučuje se u: | Reciklirajući karton |
| Standardna oprema: | 500 x 50 mm Reverzibilna kuka za remen |
| Kapacitet punjenja: | 100 |
| Raspon eksera: | 19-65 mm |
| Težina s baterijom (EPTA) | 3.1 kg |
Specifikacije proizvoda
| Dužina trake za spajalice (mm) | 50 |
|---|---|
| Širina trake za spajalice (mm) | 16 |
| Isporučeno u | Reciklirajući karton |
| Kapacitet baterije (Ah) | 5.0 |
| Punjač | nije uključena |
| Broj isporučenih baterija | |
| Napon (V) | 18 |
| Težina sa baterijom (kg) | 3.1 |
| Komplet uključuje | Reverzibilna kuka za remen |
| Vrijeme punjenja (min) | 100 |
| Brend | Ryobi |
| Garancija | 36 mjeseci garancije |
Ryobi 18V kompatibilni dodaci
| SLIKA | NAZIV | CIJENA | |
|---|---|---|---|
![]() | Aku baterija za aku uređaje 2.5Ah i brzi punjač Ryobi 18V ONE+ RC18120-125Aku baterija za aku uređaje 2... | DODAJ U KORPU | |
![]() | Baterija za aku uređaje Ryobi 1.5Ah 18V RB18L15Baterija za aku uređaje Ryobi... | 120 KM | DODAJ U KORPU |
![]() | Bežični punjač za aku baterije Ryobi 18V 5.0A RC18150Bežični punjač za aku bater... | DODAJ U KORPU | |
![]() | Set baterija 2x 4.0 Ah i brzi punjač Ryobi 18V ONE+ RC18120-240Set baterija 2x 4.0 Ah i brzi ... | 420 KM | DODAJ U KORPU |
![]() | Baterija za aku uređaje Ryobi 9.0Ah 18V ONE+ RB18L90Baterija za aku uređaje Ryobi... | 427 KM | DODAJ U KORPU |
Recenzije kupaca
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.












Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.