Aku bušilica – odvijač Makita DF347DW 14.4V sa baterijom i punjačem u koferu
BREND
GARANCIJA
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Set sadrži:
1x Odvijač Makita DF347DWE
1x Punjač Makita DC18WA
1x Baterija Makita BL1415G
1x Plastični kofer Makita
Makita
MAKITA je najveći svjetski proizvođač aku - akumulatorskog alata. Kućišta i unutrašnje komponente proizvode se od kvalitetnih materijala te nadilaze očekivanja i najzahtjevnijih korisnika. Kako bi se zadovoljio vrhunski standard kvalitete, naši proizvodi prolaze kroz ispitivanja tokom postupka proizvodnje i montaže. Prije nego što proizvod napusti fabriku, prolazi završnu kontrolu u skladu sa standardom ISO 9001:2000. MAKITA garantuje vrhunsku kvalitetu svojih proizvoda. PROX doo je ovlašteni distributer Makita proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. MAKITA u svojoj ponudi ima preko 1000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: MAKITA aku - akumulatorska bušilica odvijač; MAKITA aku - akumulatorska ugaona brusilica; MAKITA kružna pila - cirkular; MAKITA aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;MAKITA udarni čekić, MAKITA električni alati; MAKITA blanjalice; MAKITA setovi alata, MAKITA ručni alat, MAKITA potrošni materijal i dodaci. #Makita_Sarajevo #Makita_BiH #Makita_Bosna_i _Hercegovina #Makita_trgovina #Prox_Makita
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Aku bušilica – odvijač Makita DF347DW 14.4V sa baterijom i punjačem u koferu” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (V) | 14.4 |
|---|
| Težina sa baterijom (kg) | 1.4 |
|---|
| Isporučeni pribor | 1x Baterija Makita BL1415G1x Odvijač Makita DF347DWE1x Plastični kofer Makita1x Punjač Makita DC18WA |
|---|
| Max. obrtni momenat (Nm) | 30 |
|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
|---|
| Kapacitet stezne glave (mm) | 0.8 – 10 |
|---|---|
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 10 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 25 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 400 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1400 |
| U kompletu | 1x Odvijač, 1x Punjač, 1x Baterija, 1x Plastični kofer |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Makita DC18WA |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 198 x 83 x 235 mm |
SLIČNI PROIZVODI
Aku bušilica – odvijač Makita 18V DDF458Z 91Nm
329 KM
SKU:
DDF458Z
| Kapacitet stezne glave (mm) | 1,5 – 13 mm |
|---|---|
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13 mm |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 76 mm |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 2.000 |
| U kompletu | Brzostezna glava |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 91 Nm |
| Nivo zvučne snage (LWA)(DB(A)) | Extreme Protection Technology |
| Napon (V) | 18 |
| Snaga (W) | Makita 18V |
| Brend | Makita |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 400 |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 225 x 79 x 259 mm |
Aku bušilica – odvijač Makita DDF453RFE1 18V 42Nm sa baterijom 3.0Ah i punjačem u koferu
529 KM
SKU:
DDF453RFE1
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kapacitet stezne glave (mm) | 1.5 – 13 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13.0 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 36.0 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1300 |
| U kompletu | 1x Baterija 3.0Ah, 1x Brzi punjač, 1x Kofer |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 42 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 3 |
| Punjač | Brzi punjač |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 2 |
| Napon (V) | 18 |
| Težina (kg) | 2 |
| Nesigurnost vibracija prije bušenju metala (M/S²) | 2.5 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku bušilica – odvijač Makita DDF453Z 42Nm 18V
179 KM
SKU:
DDF453Z
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Makita |
| Kapacitet stezne glave (mm) | 1.5 – 13 |
| EAN kod | 088381659734 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 36 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 0 – 400 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 0 – 1300 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 / 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 |
| Težina (kg) | 2 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 42 |
| Težina sa baterijom (kg) | 2 |
| Broj isporučenih baterija |
Aku bušilica – odvijač Makita DDF482Z 18V 62Nm
SKU:
DDF482Z
| Kapacitet stezne glave (mm) | 1.5 – 13 |
|---|---|
| EAN kod | 0088381699013 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 13 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 38 |
| U kompletu | 2 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 62 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 |
| Punjač | Li-ion |
| Težina sa baterijom (kg) | 1,8 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Makita |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 600 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1900 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Broj isporučenih baterija | |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 185 x 79 x 249 mm |
Aku bušilica – odvijač Makita DF333DZ 12V 30Nm
139 KM
SKU:
DF333DZ
| Kapacitet stezne glave (mm) | 0.8 – 10 |
|---|---|
| EAN kod | 088381872171 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 10 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 21 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 30 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 / 2.0 / 4.0 |
| Vrijeme punjenja | 1.5 / 2.0 / 4.0 Ah |
| Napon (V) | 12 |
| Brend | Makita |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 450 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1700 |
| Težina (kg) | 1.2 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 179 x 66 x 229 mm |
Aku bušilica – odvijač Makita DF347DWE 14.4V 30Nm sa 2 baterije i punjačem u koferu
210 KM
SKU:
DF347DWE
| Kapacitet stezne glave (mm) | 10 |
|---|---|
| EAN kod | 088381616683 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 10 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 25 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 400 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1400 |
| U kompletu | 1x Odvijač Makita DF347DWE, 1x Punjač Makita DC18WA, 2x Baterija Makita BL1415G, 1x Plastični kofer Makita |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 30 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
| Punjač | Li-ion |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Max. statički moment zastoja (Nm) | Maksimalno nije navedeno |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | Informacije nisu dostupne |
| Snaga (W) | Makita 14.4V |
| Težina (kg) | 1.4 |
| Brend | Makita |
| Napon (V) | 14.4 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 198 x 83 x 235 mm |
Aku bušilica – odvijač Villager 18V AGM BD 18 sa 1.3Ah baterijom i punjačem u koferu
108 KM
SKU:
058491
| Kapacitet stezne glave (mm) | 0.8 – 10 |
|---|---|
| EAN kod | 8605032612409 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | Not provided |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | Not provided |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 0 – 400 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 0 – 1500 |
| U kompletu | Plastični kofer, LED svjetlo, 1 baterija 1.3 Ah, punjač 1.5 A |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 28 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.3 |
| Punjač | Li-on |
| Vrijeme punjenja | 60 min |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 1.3 |
| Napon (V) | 18 |
| Težina (kg) | 1.3 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Dostupnost | Po narudžbi |
Aku bušilica – odvijač Villager 18V VLN 3220 sa 1.5Ah baterijom
SKU:
056358
| Kapacitet stezne glave (mm) | 10 |
|---|---|
| EAN kod | 8605032611501 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 35 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 110 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 350 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1300 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 35 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
| Punjač | 2.4A |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 1.30 |
| Max. statički moment zastoja (Nm) | 35 |
| Težina (kg) | 1.30 |
| Brend | Villager |
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku bušilica – odvijač Villager VLP 5220 (2BSC) 18V sa dvije 1.5Ah baterije i punjačem u koferu
241 KM
SKU:
056356
| Kapacitet stezne glave (mm) | 13 |
|---|---|
| EAN kod | 8605032611488 |
| Max. dubina bušenja - metal (mm) | 6 |
| Max. dubina bušenja - drvo (mm) | 60 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 1 (rpm) | 450 |
| Broj obrtaja bez opterećenja 2 (rpm) | 1600 |
| U kompletu | Punjač, 2 baterije, set nastavaka, kofer |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 40 |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Težina sa baterijom (kg) | 4.5 |
| Nivo zvučne snage (LWA)(DB(A)) | 89 |
| Nesigurnost nivoa zvučne snage (DB(A)) | 3 |
| Nivo zvučnog pritiska (LPA)(DB(A)) | 78 |
| Nesigurnost nivoa zvučnog pritiska (DB(A)) | 3 |
| Vibracije pri bušenju metala (M/S²) | 1.5 |
| Vibracije pri zavrtanju (M/S²) | 1.8 |
| Napon (V) | 18 |
| Max. statički moment zastoja (Nm) | 20 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 0 – 1600 |
| Težina (kg) | 4.5 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku set udarni odvijač i bušilica-odvijač Makita CLX224SA sa 2 baterije i punjačem u torbi
509 KM
SKU:
CLX224SA
| EAN kod | 088381876759 |
|---|---|
| U kompletu | 2 x BL1021B, Punjač DC10SB, Torba |
| Isporučeno u | Torba |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Napon (V) | Ostalo |
| Brend | Makita |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Garancija | 36 mjeseci |



061 / 449 – 216


Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.