Crijevo za visokotlačne perače – VAP-ove KARCHER PC 15 2.637-767.0 15m
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Crijevo za visokotlačne perače – VAP-ove KARCHER PC 15 PC15 15m 2.637-767.0
Set za čišćenje cijevi za čišćenje začepljenja u cijevima, odvodima i odvodnim cijevima. Četiri mlaznice za otpuštanje unazad glatko pomiču crijevo kroz cijev kako bi se efikasno uklonila blokada.
Crijevo za visokotlačne perače – VAP-ove KARCHER PC 15 PC15 15m 2.637-767.0
Set za čišćenje cijevi za čišćenje začepljenja u cijevima, odvodima i odvodnim cijevima. Četiri mlaznice za otpuštanje unazad glatko pomiču crijevo kroz cijev kako bi se efikasno uklonila blokada. 15 m fleksibilno kvalitetno pleteno crijevo od tekstila sa izuzetno kratkom mesinganom mlaznicom za lako kretanje u cijevi. Sa navlakom protiv savijanja i mesinganim konektorom za izdržljivost. Pogodno za upotrebu u kući i na otvorenom sa svim Kärcher K 2 do K 7 peračima visokim pritiskom.
- Ekstra kratka mesingana mlaznica
- Lako se kreće kroz cijevi
- Tekstilno pleteno crijevo
- Fleksibilno i izdržljivo kvalitetno crijevo
- Četiri mlaznice visokog pritiska okrenute unazad
- Efikasno i brzo uklanjanje začepljenja cijevi
- Snažno čišćenje pod visokim pritiskom
- Bajonet priključak
- Izuzetno jednostavan za korištenje
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Ostale informacije | Dužina crijeva: 15m |
|---|---|
| Za model | K2 – K7 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 250 x 250 x 80 |
SLIČNI PROIZVODI
Crijevo za visokotlačne perače – VAP-ove Lavor 1/4″ 3m
| Brend | LAVOR |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Ostale informacije | Dužina: 3m |
| Za model | One 120 |
Crijevo za visokotlačne perače Makita 16m 40819
| Brend | Makita |
|---|---|
| Ostale informacije | Dužina crijeva 16 mZa model HW101, HW102, HW110, HW111, HW112, HW130 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Crijevo za visokotlačni perač HW102 Makita 5m 3640630
| Brend | Makita |
|---|---|
| Ostale informacije | Dužina crijeva 5 mZa model HW102 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Crijevo za visokotlačni perač HW110 Makita 5.5m 40807
| Brend | Makita |
|---|---|
| Ostale informacije | Dužina crijeva 5,5 mZa model HW110 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Crijevo za visokotlačni perač HW120 Makita 8m 3163270
| Brend | Makita |
|---|---|
| Ostale informacije | Dužina crijeva 8 mZa model HW120 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Crijevo za visokotlačni perač HW130 Makita 8m 2620551
| Brend | Makita |
|---|---|
| Ostale informacije | Dužina crijeva 8 mZa model HW130 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Crijevo za visokotlačni perač HW131 Makita 15m 40809
| Brend | Makita |
|---|---|
| Ostale informacije | Dužina crijeva 15 mZa model HW131 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Crijevo za visokotlačni perač HW132 Makita 8m 3640960
| Brend | Makita |
|---|---|
| Ostale informacije | Dužina crijeva 8 mZa model HW132 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Produžno crijevo za visokotlačne perače – VAP-ove KARCHER XH 10 Q Quick Connect 2.641-710.0 10m
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Ostale informacije | Dužina crijeva: 10m Maks. pritisak: 180Bar Temperatura: 60ºC |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Za model | K3 – K7 |
Produžno crijevo za visokotlačne perače – VAP-ove KARCHER XH 6 Q Quick Connect 2.641-709.0 6m
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Ostale informacije | Dužina crijeva 6m Maks. pritisak: 180Bar Temperatura 60ºC |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Za model | K2 – K7 |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.