Računar za navodnjavanje KARCHER SensoTimer ST 6 eco!ogic 2.645-213.0
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
SensoTimer ST6 eco!ogic navodnjava prema potrebi i usmjerava vlagu. Senzor koji se nalazi u opsegu isporuke mjeri vlažnost tla i izmjerenu vrijednost bežičnim putem šalje SensoTimer-u.
Računar za navodnjavanje KARCHER SensoTimer ST 6 eco!ogic ST6 2.645-213.0
SensoTimer ST6 eco!ogic navodnjava prema potrebi i usmjerava vlagu. Senzor koji se nalazi u opsegu isporuke mjeri vlažnost tla i izmjerenu vrijednost bežičnim putem šalje SensoTimer-u. Željenu vrijednost vlage moguće je namjestiti u 5 stupnjeva. Ako odabrana vrijednost nije dostignuta, navodnjavanje automatski započinje u sljedećem zadanom trenutku. Demontažni element za rukovanje i 5 tipki omogućuju vrlo jednostavno programiranje. Moguće je namjestiti do dva termina navodnjavanja dnevno (maks. trajanje navodnjavanja: 90 min). Zahvaljujući funkciji eco!ogic navodnjavanje je moguće dodatno odgoditi za 1 do 7 dana. U svakom je trenutku moguće manualno navodnjavanje. Pritiskom na gumb programiranje navodnjavanja moguće je prekinuti na 24 sata. SensoTimer ST6 eco!ogic je kompatibilan sa svim poznatim klik-sustavima. U opsegu isporuke nalaze se i priključak za slavinu i predfiltar, a potrebna baterija od 9 V nije u opsegu isporuke.
Kod priključenja ovih proizvoda na mrežu pitke vode treba se pridržavati zahtjeva norme EN 1717. U slučaju potrebe raspitajte se kod svog distributera sanitarne opreme.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Isporučeni pribor | 1x Programabilni izlaz vode 1x Senzor vlage |
|---|
| Ostale informacije | Dimenzije: 115 x 120 x 125 mm Težina: 0.6 kg |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Automat za navodnjavanje KARCHER WT 4 2.645-174.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Ostale informacije | Dimenzije: 115 x 120 x 125mm Težina: 0.3 kg |
| Isporučeni pribor | Predfilter Priključak za slavinu |
| Garancija | 24 mjeseca |
Gumice za dihtung – zaptivke Cellfast Ideal 50-725
| Brend | Cellfast |
|---|---|
| Ostale informacije | EAN13 5907553505325Kategorija zalivanje baštePakovanje blister pakovanjeSKU 50-725 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Koplje za zemlju za fiksiranje crijeva KARCHER 2.645-237.0 5 komada
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Ostale informacije | 24 x 25 x 169mm Gumeni prsten za optimalno fiksiranje crijeva Lako se montira Određivanje dubine zabadanja |
| Isporučeni pribor | 5x koplje za zemlju |
Motalica za crijevo sa crijevom Agrina 031757 15m
| Brend | Agrina |
|---|---|
| Ostale informacije | Dužina crijeva: 15m Prečnik crjeva: 10mm Težina: 2.72kg |
| Isporučeni pribor | 1x crijevo 15m 1x prskalica sa 7 načina prskanja |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Obujmica – šelna za kapanje KARCHER 2.645-234.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Ostale informacije | Dimenzije: 15 x 24 x 40mm Radni pritisak: 4Bar |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Obujmice – šelne za raspršivanje KARCHER 2.645-236.0 5 komada
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Ostale informacije | 15 x 24 x 54mm Kapacitet kod 4 bara: 55 l/h Mogućnost regulacije količine vode Montaža bez alata sa integrisanom iglom u obujmici Obujmica s mogućnošću ponovnog zatvaranja – može se fleksibilno postaviti i po potrebi skinuti Različite glave za prskanje Usmjeriva glava za prskanje |
| Isporučeni pribor | 1x Obujmica za raspršivanje 360° 2x Obujmice za raspršivanje 180° 2x Obujmice za raspršivanje 90° |
Reduktor pritiska sa filterom KARCHER 2.645-226.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Ostale informacije | Dimenzije: 250 x 470 x 470 mm |
| Isporučeni pribor | Filter česticaPriključak za Kärcher Rain System® crijevo |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Set za navodnjavanje – obujmice i koplja za zemlju KARCHER 2.645-239.0 30 komada
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Ostale informacije | Koplje za zemlju s pomagalom za označavanje dubine ubadanja Mogućnost regulacije količine vode kod mlaznica za prskanje i obujmica za kapanje Montaža bez alata sa integrisanom iglom u obujmici Obujmica s mogućnošću ponovnog zatvaranja – može se fleksibilno postaviti i po potrebi skinuti Različite glave za prskanje Sigurno ponovno zatvaranje rupa obujmice u crijevu Usmjeriva glava za prskanje |
| Isporučeni pribor | 10x Brtveće obujmice 2x Obujmice za raspršivanje 360° 4x Obujmice za raspršivanje 180° 4x Obujmice za raspršivanje 90° 5x Obujmice za kapanje 5x Uzemljeni šiljci |
Zamjenski senzor za računar za navodnjavanje KARCHER 2.645-242.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Ostale informacije | Dimenzije: 48 x 12 x 4mm |
| Isporučeni pribor | 2x obloge zamjenskog senzora |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Zaptivna obujmica – šelna KARCHER 2.645-235.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Ostale informacije | Dimenzije: 16 x 23 x 21mm Radni pritisak: 4Bar |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.