Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K Mini 1.600-054.0 1400W 110Bar
*Ostvarite dodatne 3 godine garancije registracijom uređaja na linku ispod:
https://www.kaercher.com/hr/servisi/podrska/produljenje-garancije.html
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Kompaktan i lagan: K Mini je Kärcher-ov najmanji perač pod pritiskom. Zahvaljujući kompaktnoj veličini i maloj težini, lako se prenosi i skladišti.
Kompaktan i lagan: K Mini je Kärcher-ov najmanji perač pod pritiskom. Zahvaljujući kompaktnoj veličini i maloj težini, lako se prenosi i skladišti. Mali paket snage idealan je za brzo i efikasno čišćenje balkona, baštenskog nameštaja i nameštaja za terasu, kao i bicikala i malih automobila. Njegovo rukovanje je samo po sebi razumljivo: pištolj za prskanje, produžna cijev i Vario Power mlaznica mogu se sastaviti u samo nekoliko koraka. Pritisnite crevo visokog pritiska u i iz uređaja i pištolj za prskanje lako i brzo koristeći Quick Connect sistem. Pet metara ekstra tanko PremiumFlex crijevo visokog pritiska sprječava stvaranje dosadnih čvorova i nudi maksimalnu fleksibilnost i slobodu kretanja prilikom čišćenja. Odvojivi držač pribora omogućava pravilno skladištenje svih isporučenih dijelova. Kada završite sa čišćenjem, kabl za napajanje se može namotati oko postolja uređaja i držati na mestu pomoću kopče. Zbog svoje male veličine, K Mini se lako može skladištiti kako u unutrašnjosti tako i napolju.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 1400 |
|---|
| Težina (kg) | 3,9 |
|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4”Integrirani filter za voduNamatanje kabelaProdužetak cijevi za prskanjeQuick Connect na strani uređajaVario Power JetVisokotlačni pištolj, G 110 Q ShortVisokotlačno crijevo, 5, PremiumFlex |
|---|
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 110 |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Aku set – bušilica – odvijač i ubodna pila Villager VLN 3220 i VLN 1120 066252 18V sa dvije 1.5Ah baterije i punjačem
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| EAN kod | 8605032616391 |
| U kompletu | VLN 3220 aku bušilica/zavijač, VLN 1120 aku ubodna pila, 2 × baterija 1.5Ah, Punjač 2.4A |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
| Punjač | 2.4 A |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Villager |
| Isporučeni pribor | 2 × baterija 1.5AhPunjač 2.4AVLN 1120 aku ubodna pilaVLN 3220 aku bušilica/zavijač |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 3011 PE 1.34KS 29cm
| Model | Villager motorna testera pila za carving VGS 3011 PE |
|---|---|
| Brend | Villager |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 28.5 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.0/1.34 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 3.4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 29 |
| Korak lanca | 1/4, 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 32 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 210 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 200 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinski čistač – bacač snijega – freza za snijeg Villager VST 70 040716 6.5KS 66cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 4.9 / 6.5 |
| Radna visina (cm) | 51 |
| Radna širina (cm) | 66 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 212 |
| Broj brzina naprijed | 5 |
| Broj brzina nazad | 2 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
| Elektro start | Da |
| Domet bacanja snijega (m) | 5 – 11 |
| Težina (kg) | 95 |
| Veličina točka (mm) | 356 |
| Svjetla | Da |
| Sa gusjenicama | Ne |
| Grijanje ručki | Da |
Detektor profila Hoegert HT4M340
| Napon (V) | Ostalo |
|---|---|
| Brend | Hoegert |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Ostale informacije | Auto Power Off funkcija Detektuje drvene konstrukcije do 38 mm dubine u zidu Detektuje feromagnetne metale do 100 mm dubine u zidu Detektuje obojene metale do 80 mm dubine u zidu Detektuje strujne kablove pod naponom do 40 mm dubine u zidu Vizuelno i zvučno upozorenje |
| Isporučeni pribor | 1x 9V baterija |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 455 820W 125mm
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Veličina navoja na osovini | M 14 |
| Zaštita od povratnog udara | 820 W |
| Tip prekidača | Kolektorski elektromotor |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 1.68 kg |
| Brend | Villager |
| Snaga (W) | 820 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager Villyvac 10 HU
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 1.5 m– Ravna mlaznica |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Villyvac 10 HU |
| Dužina crijeva (m) | 1.5 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Compact 1.676-200.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter konektora za baštensko crevo A3/4″Crijevo visokog pritiska, 6 mDirt BlasterPištolj za prskanje visokog pritiska, G 120 QVario Power Jet |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,2 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control 1.676-100.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter priključak za baštensko crijevo 3/4″Crijevo visokog pritiska 7 mG 120 Q Power Control pištolj sa prikazom jačineRotirajuća mlaznicaVario Power Jet podešavajuća mlaznica |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 7 Compact 1.447-050.0 3000W 180Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 3/4″ spojnica za dovodno crijevoCrijevo visokog pritiska dužine 10mG 180 Q pištolj visokog pritiskaRoto mlazna cijevVario Power mlazna cijev |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 16 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 |
Set viljuškasto-okastih ključeva Hoegert 6-32mm HT1W496
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.