Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER HD 7/17 M Plus HD7/17M 4200W 255Bar 1.151-932.0
| Garancija | 12 mjeseci |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Visokotlačni čistač HD 7/17 M ima robusnu aksijalnu crpku s tri klipa ojačana plemenitim čelikom, s automatskim tlačnim rasterećenjem i pouzdanim trofaznim motorom. Pouzdan i snažan, kompaktan i mobilan: naš visokotlačni čistač bez grijanja HD 7/17 M s trofaznim motorom objedinjuje dugotrajnost, iznimnu praktičnost u pogledu servisiranja, maksimalnu fleksibilnost i udoban rad s visokoučinkovitim uređajem, koji je konstruiran za rad u okomitom i vodoravnom položaju. Rad bez zamaranja te brzo pripremanje i raspremanje omogućuju EASY!Force visokotlačni pištolj, koji koristi reaktivnu silu visokotlačnog mlaza kako bi silu držanja smanjio na nulu, te EASY!Lock brzi zatvarači za peterostruko brže rukovanje u usporedbi s običnim spojevima, bez gubitaka na robusnosti i dugovječnosti. Zahvaljujući novoj tehnici crpki, energetska učinkovitost i učinak čišćenja povećavaju se za oko 20 %. Kako se visokotlačne komponente ne bi oštetile u stand-by načinu rada, integrirano je učinkovito automatsko tlačno rasterećenje. U serijskoj opremi također su i promišljene mogućnosti pospremanja raznovrsnog pribora – od mjesta za odlaganje mlazne cijevi kod kratkih stanki, preko pretinca za rotorsku mlaznicu pa do držača za opcionalni raspršivač pjene.
- Automatsko tlačno rasterećenje u svrhu zaštite komponenti produljuje njihov vijek trajanja.
- Učinkoviti dvopolni elektromotor sa zračnim hlađenjem.
- Kvalitetna cilindarska glava iz mesinga.
- Konstruirano za rad u stojećem i ležećem položaju.
- Maksimalna stabilnost u ležećem položaju, budući da kotači ne dodiruju pod.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 400 |
|---|
| Snaga (W) | 4200 |
|---|
| Težina (kg) | 31,9 |
|---|
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 225 |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 7 Compact 1.447-050.0 3000W 180Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 3/4″ spojnica za dovodno crijevoCrijevo visokog pritiska dužine 10mG 180 Q pištolj visokog pritiskaRoto mlazna cijevVario Power mlazna cijev |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 16 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 |
Električni visokotlačni perač – VAP Makita 1800W 130bar HW1300
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 12,7 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
Električni visokotlačni perač – VAP Oleo Mac PW 150 C 150bar 2.2kW
| Brend | OLEO MAC |
|---|---|
| Isporučeni pribor | pištolj sa zaštitom, koplje sa okretnom mlaznicom, cijev za pjenu, kolut za crijevo, 8 m termoplastično crijevo, fiksna četka |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2200 |
| Radni pritisak (bar) | 150 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 150 |
Električni visokotlačni perač – VAP STIHL RE 90 2100W 130bar
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 8 |
| Radni pritisak (bar) | 10 – 100 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
| Brzina protoka (L/H) | 350 – 440 |
| Max. temperatura vode (°C) | 40 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager 1400W 105Bar VHW 80
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1400 |
| Težina (kg) | 6,5 |
| Radni pritisak (bar) | 70 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 105 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager 1800W 135Bar AGM AHW 9020
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Radni pritisak (bar) | 135 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 90 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager VHW 130 2500W 195Bar
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2500 |
| Težina (kg) | 22 |
| Radni pritisak (bar) | 130 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 195 |
| Ostale informacije | Dužina crijeva: 5m Dužina kabla: 5m |
| Isporučeni pribor | Podešavajuća mlaznica Roto četka Roto mlaznica |
| Brzina protoka (L/H) | 420 |
| Max. temperatura vode (°C) | 50 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager VHW 155 3200W 225Bar
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3200 |
| Težina (kg) | 26 |
| Radni pritisak (bar) | 150 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 225 |
| Ostale informacije | Dužina crijeva: 5m Dužina kabla: 5m Glava pumpe: aluminij Integrisana posuda za deterdžent Metalna cijev Motalica za crijevo |
| Isporučeni pribor | 4x mlaznica Crijevo 5m Pištolj Produžetak pištolja Turbo (roto) mlaznica |
| Brzina protoka (L/H) | 540 |
| Max. temperatura vode (°C) | 50 |
Električni visokotlačni perač – VAP Villager VPW 195
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 4100 |
| Težina (kg) | 29 |
| Radni pritisak (bar) | 186 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 220 |
Električni visokotlačni perač – VAP STIHL RE 150 2900W 180bar
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Težina (kg) | 30 |
| Radni pritisak (bar) | 10 – 140 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 bar |
| Ostale informacije | Kabel za napajanje duljine m: 5 Visokotlačno crijevo duljine m: 9 |
| Snaga (W) | 2900 |
| Brzina protoka (L/H) | 540 – 610 |
| Max. temperatura vode (°C) | 60 |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.