Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER HD 5/15 C Plus HD5/15C 2700W 150Bar 1.520-931.0
| Garancija | 12 mjeseci |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Kompaktni, lagani i svestrano primjenjivi visokotlačni čistač s hladnom vodom HD 5/15 C Plus osvaja odličnom pokretljivošću te je prikladan za rad i u vertikalnom i u horizontalnom položaju. Uređaj ima rafinirani spremnik za pribor, a zahvaljujući cilindarskoj glavi od mesinga i automatskom tlačnom rasterećenju obećava dug životni vijek. Istovremeno također osvaja i inovativnim novim razvojima, koji korisniku trajno povećavaju komfor u radu, tako da mu omogućuju rad bez umaranja te brzo pripremanje i raspremanje uređaja. EASY!Force visokotlačni pištolj koristi reaktivnu silu visokotlačnog mlaza i tako smanjuje silu držanja na nulu, dok EASY!Lock brzi zatvarači omogućuju pet puta brže rukovanje u usporedbi s običnim vijčanim spojevima, bez gubitka na robusnosti i dugovječnosti. Sveukupno uvjerljiv paket opreme za izvrsne rezultate čišćenja, uz visoki komfor i dugovječnost.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 2700 |
|---|
| Težina (kg) | 23 |
|---|
| Isporučeni pribor | 10 m crijeva visokog pritiskaMlaznicaPištolj visokog pritiska |
|---|
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 150 |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Aku set – bušilica – odvijač i ubodna pila Villager VLN 3220 i VLN 1120 066252 18V sa dvije 1.5Ah baterije i punjačem
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| EAN kod | 8605032616391 |
| U kompletu | VLN 3220 aku bušilica/zavijač, VLN 1120 aku ubodna pila, 2 × baterija 1.5Ah, Punjač 2.4A |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
| Punjač | 2.4 A |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Villager |
| Isporučeni pribor | 2 × baterija 1.5AhPunjač 2.4AVLN 1120 aku ubodna pilaVLN 3220 aku bušilica/zavijač |
Aku udarni odvijač Villager VLN 3412 – 2 BSC 12V sa dvije 2Ah baterije i punjačem u koferu
| Punjač | 1.7A |
|---|---|
| Napon (V) | 12 |
| Komplet uključuje | Punjač, dvije 2Ah baterije, kofer |
| Vrijeme punjenja (min) | 60 |
| Težina (kg) | 2.7 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Broj udaraca (u/min) | 3000 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 0-2100 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 110 |
| Prihvat ključa | 1/4″ |
| Isporučeni pribor | 2 × Baterija 12V 2AhkoferPunjač 1.7AVLN 3412 |
Aparat za zavarivanje – varenje plastičnih cijevi Villager AGM PW 900 900W
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | bar kod: 3800972016286 – čl. br.: 077214 Dužina kabla: 2m. Elektrode: 1,5-4,00 mm Garantni rok: 36 meseci za fizička lica, 12 meseci za firme (YUL) Izlazni napon: V 28 Model: RD-IW220 Nazivna frekvencija: Hz 50 Nazivni napon: V 230 Stepen zaštite – IP21 Struja zavarivanja: A 20-200 Težina: 5.500 kgTehnički podaci: |
| Garancija | 24 mjeseca |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 380 Prime 1.6KS 40cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 380 Prime |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 37.2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.2 / 1.6 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4.5 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Broj zuba lanca | 28.5 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 310 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 210 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 455 820W 125mm
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Veličina navoja na osovini | M 14 |
| Zaštita od povratnog udara | 820 W |
| Tip prekidača | Kolektorski elektromotor |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 1.68 kg |
| Brend | Villager |
| Snaga (W) | 820 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električna vibraciona brusilica – šlajfarica Villager VLN 320 320W
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 – 12000 rpm |
| Isporučeno u | Sakupljač prašine, Brusni papir, Regulator brzine |
| Težina (kg) | 2.02 kg |
| Prečnik oscilacije | 115 × 230 mm |
| Ulazna snaga (W) | 320 W |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLN 320 |
| Isporučeni pribor | Brusni papirregulator brzineSakupljač prašine |
| Dužina kabla (m) | 1 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control Home 1.676-103.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Četka za čišćenjeHome komplet, Čistač površina T 1, sredstvo za čišćenje za terase i palube, 0,5 lVario Power JetVisokotlačni pištolj, G 120 Q Power ControlVisokotlačno crijevo, 7m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 1120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 4 Compact 1.637-500.0 1800W 130Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 11 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 7 Compact 1.447-050.0 3000W 180Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 3/4″ spojnica za dovodno crijevoCrijevo visokog pritiska dužine 10mG 180 Q pištolj visokog pritiskaRoto mlazna cijevVario Power mlazna cijev |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 16 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 |
Trampolina Green bay 067419 2.44m
| Brend | Green Bay |
|---|---|
| Ostale informacije | – Broj nogara: 3– Dimenzija (dia. × H): 2440 × 60 mm– Maksimalna dozvoljena težina: 50 kg– Metalni okvir: Dia 38 × 1.2 mm– Nogari: Dia 38 × 1.0 mm– Oblik opruga: konusni– Opruga: 48 komada 3.0 × 140mm– Pakovanje: 1 komad– Ulaz: bijeli rajsferšlusa crvenim nastavkom– Visina sigurnosne mreže: 150 cm |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.