Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER WD 3 S V-15/6/20 Home 1.628-150.0 1000W
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
Usisavač za mokro i suho usisavanje WD 3 S V-15/6/20 Home savršen je stroj za dom zahvaljujući maloj potrošnji energije od samo 1000 W. Sa svojim posebnim dodacima i sustavom filtera idealan je za usisavanje suhe prljavštine, te također vode i krhotina stakla.
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER WD 3 S V-15/6/20 Home WD3 1000W 1.628-150.0
Usisavač za mokro i suho usisavanje WD 3 S V-15/6/20 Home savršen je stroj za dom zahvaljujući maloj potrošnji energije od samo 1000 W. Sa svojim posebnim dodacima i sustavom filtera idealan je za usisavanje suhe prljavštine, te također vode i krhotina stakla. Usisavač impresionira svojim robusnim spremnikom od nehrđajućeg čelika od 15 l, kabelom od 6 metara i usisnim crijevom od 2 metra s odvojivom ručkom za udobno usisavanje u skučenim prostorima. Ostale značajke uključuju promjenjivu podnu mlaznicu za dubinsko čišćenje tepiha i tvrdih podova, mlaznicu za nježno čišćenje tapeciranog namještaja, 3 filter vrećice od flisa, mogućnost odlaganja usisnog crijeva na glavi stroja, praktičnu funkciju puhanja, rotirajući prekidač za uključivanje i isključivanje stroja, “Pull & Push” sustav zaključavanja za jednostavno otvaranje i zatvaranje spremnika, kao i ergonomski oblikovanu ručku za nošenje. Cijevi i podna mlaznica također se mogu odložiti na braniku.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Model | WD 3 S V-15/6/20 Home |
|---|
| Snaga (W) | 1000 |
|---|
| Dužina kabla (m) | 6 |
|---|---|
| Dužina crijeva (m) | 2 |
| Težina (kg) | 4.8 |
|---|
| Isporučeni pribor |
|---|
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 35.3 x 32.8 x 45.8 |
|---|---|
| Volumen zraka (L/min) | 6000 |
| Kapacitet (L) | 15 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 60 |
| Zapremina zraka (m³/min) | 6.0 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku set – bušilica – odvijač i ubodna pila Villager VLN 3220 i VLN 1120 066252 18V sa dvije 1.5Ah baterije i punjačem
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|---|
| EAN kod | 8605032616391 |
| U kompletu | VLN 3220 aku bušilica/zavijač, VLN 1120 aku ubodna pila, 2 × baterija 1.5Ah, Punjač 2.4A |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
| Punjač | 2.4 A |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Villager |
| Isporučeni pribor | 2 × baterija 1.5AhPunjač 2.4AVLN 1120 aku ubodna pilaVLN 3220 aku bušilica/zavijač |
Aparat za MIG-MAG-CO2 MMA TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 2005D Profimig 10-200A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 10 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Crijevo za plinDržač elektrode sa kablom dužine 3 metraDupli manometarGorionik: PAG B15 (3m)Kliješta za masu sa kablom dužine 2 metra |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 3011 PE 1.34KS 29cm
| Model | Villager motorna testera pila za carving VGS 3011 PE |
|---|---|
| Brend | Villager |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 28.5 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.0/1.34 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 3.4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 29 |
| Korak lanca | 1/4, 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 32 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 210 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 200 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 380 Prime 1.6KS 40cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 380 Prime |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 37.2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.2 / 1.6 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4.5 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Broj zuba lanca | 28.5 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 310 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 210 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 620 S 3.8KS 45cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Zapremina motora ( cm3 ) | 62 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.8 / 3.8 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Korak lanca | 3/8″ |
Benzinski čistač – bacač snijega – freza za snijeg Villager VST 70 040716 6.5KS 66cm
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Snaga ( kW / KS ) | 4.9 / 6.5 |
| Radna visina (cm) | 51 |
| Radna širina (cm) | 66 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 212 |
| Broj brzina naprijed | 5 |
| Broj brzina nazad | 2 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 3600 |
| Elektro start | Da |
| Domet bacanja snijega (m) | 5 – 11 |
| Težina (kg) | 95 |
| Veličina točka (mm) | 356 |
| Svjetla | Da |
| Sa gusjenicama | Ne |
| Grijanje ručki | Da |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control Home 1.676-103.0 1600W 120Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Četka za čišćenjeHome komplet, Čistač površina T 1, sredstvo za čišćenje za terase i palube, 0,5 lVario Power JetVisokotlačni pištolj, G 120 Q Power ControlVisokotlačno crijevo, 7m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 1120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 4 Power Control Home 1.324-033.0 1800W 130Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Glodalo za čišćenjeHome komplet, T 5 čistač površina, čistać kamena i fasada, 3u1, 1lIntegrirani filtar za voduVario Power JetVisokotlačni pištolji, G 160 Q Power ControlVisokotlačno crijevo, 8m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 11,5 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER Smart Control K 5 1.324-650.0 2100W 145Bar
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Multi Jet 3 u 1podržava bluetoothTeleskopska drškaVisokotlačni pištolji, G 180 Q Smart ControlVisokotlačno crijevo, 10 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Težina (kg) | 13,75 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 145 |
Set viljuškasto-okastih ključeva Hoegert 6-32mm HT1W496
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.