Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER NT 70/3 1.667-270.0
| Garancija | 12 mjeseci |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
NT 70 porodica uređaja sastoji se od velikih, snažnih mokro/suvih usisivača sa do tri motora. Kompletna paleta modela, koja svoje prednosti demonstrira pre svega u slučaju mokrih primjena kao i usisavanja grube nečistoće. Jaka usisna snaga i oprobani Kärcher kvalitet po povoljnoj cijeni.
NT 70 porodica uređaja sastoji se od velikih, snažnih mokro/suvih usisivača sa do tri motora. Kompletna paleta modela, koja svoje prednosti demonstrira pre svega u slučaju mokrih primjena kao i usisavanja grube nečistoće. Jaka usisna snaga i oprobani Kärcher kvalitet po povoljnoj cijeni.
Integrisana pregrada za odlaganje pribora
- U velikom braniku je integrisano čuvanje pribora.
Integrisano otpusno crijevo
- Preko crijeva za ispuštanje, rezervoar se lako prazni. Jedna jasna prednost je zahvaljujući veoma velikoj zapremini rezervoara od 70 litara.
Ergonomski pomični luk
- Zahvaljujući ergonomskom pomičnom luku se NT 70 Tact može otkotrljati do radnog mesta.
Robusni branik
- Robusni branik štiti uređaj od udara i udaraca.
Karcher
Alfred Kärcher SE & Co. KG je njemačka porodična kompanija sa sjedištem u Winnendenu, Njemačka. Posluje širom svijeta i proizvodi opremu za čišćenje i kompletne sisteme za čišćenje. Karcher je lider na svjetskom tržištu u tehnologiji čišćenja i zapošljava više od 10.000 ljudi širom svijeta. PROX doo je ovlašteni distributer Karcher proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Karcher u svojoj ponudi ima jako puno uređaja od kojih su najpoznatiji po:
Karcher visokotlačni perač , Karcher usisivač za suho i mokro usisavanje, Karcher uređaje za metenje - sweeper , Karcher mašina za čišćenje podova, Karcher parni čistač- paročistač, Karcher usisivač za prozore, Karcher pribor i potrošni materijal.
Garancija za sve Karcher uređaje je 2 godine,osim na profesionalni program ( uređaji sive boje ) gdje je garancija 1 godinu.
#Karcher_Sarajevo #Karcher_BiH #Karcher_Bosna_i_Hercegovina #Karcher_trgovina #Prox_Karcher Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Snaga (W) | 3600 |
|---|
| Dužina kabla (m) | 10 |
|---|
| Težina (kg) | 27.6 (sa dodacima) |
|---|
| Isporučeni pribor | Crijevo za odvodČvrst odbojnikKertridž filter: PapirKlasa zaštite: IIPodna papučica za mokro/suvo čišćenje: 400 mmRučka za guranjeUsisna cijev: 2 Kom, 0.5 m, MetalUsisno crijevo: 4 m, sa krivinomUski nastavak |
|---|
| Ostale informacije | Nivo zvučnog pritiska: 83 dB(A) Standardna nominalna širina: ID 40 |
|---|---|
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 720 x 510 x 975 |
| Volumen zraka (L/min) | 4440 |
| Kapacitet (L) | 70 |
| Ulazna snaga (W) | 3600 |
| Max. vakuum (MBar) | 254 |
SLIČNI PROIZVODI
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER KWD 1 W V-12/2/18 1.628-401.0 1000W
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 3.6 |
| Model | KWD 1 W V-12/2/18 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje KARCHER WD 5 P S V-25/5/22 1.628-356.0 1100W
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Mlaznica za fuge– Patronski filter– Plastična usisna papuča: 2 četke ili 2 brisajuće gume– Platnena filter kesa– Usisne cijevi: 2 x 0.5 m (plastika)– Usisno crijevo: 2.2 m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Dužina kabla (m) | 5 |
| Težina (kg) | 8.9 kg |
| Model | WD 5 P S V-25/5/22 |
| Snaga (W) | 2100 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 41.8 x 38.2 x 65.2 |
| Volumen zraka (L/min) | 1138 |
| Kapacitet (L) | 25 |
| Prečnik crijeva (mm) | 35 |
| Dužina crijeva (m) | 2.2 |
| Ulazna snaga (W) | 1100 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 244.8 |
| Zapremina zraka (m³/min) | 19.96 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1000W VC2000L
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 7.5 |
| Model | VC2000L |
| Snaga (W) | 1000 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 39.0 x 38.5 x 50.5 |
| Kapacitet (L) | 20 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1000W VC2012L
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 7 |
| Model | MAKITA usisivač VC2012L 20L |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 37.5 x 37 x 50 |
| Radna snaga (W) | 1000 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1000W VC2512L
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 8.0 |
| Model | VC2512L |
| Snaga (W) | 1000 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 37.5 x 39.5 x 53 |
| Kapacitet (L) | 21 |
| Kapacitet tečnosti (L) | 18 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1000W VC3011L
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 10.5 |
| Model | VC3011L |
| Snaga (W) | 1000 |
| Volumen zraka (L/min) | 3,600 |
| Ulazna snaga (W) | 1000 |
| Zapremina zraka (m³/min) | 3.6 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1050W VC3211HX1
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 16.9 kg |
| Model | VC3211HX1 |
| Snaga (W) | 1050 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 55.2 x 39.8 x 68.5 |
| Radna snaga (W) | 1050 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 2.0 / 1.5 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Makita 1200W VC3012L
| Brend | Makita |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 10 |
| Snaga (W) | 1200 |
| Dimenzije (DxŠxV) (cm) | 45 x 38 x 59,5 |
| Kapacitet (L) | 24 |
| Kapacitet tečnosti (L) | 19 |
| Brzina protoka zraka (m³/h) | 222 L/min |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager 1200W 20l Villyvac 20 DWS
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 2 m– Ravna mlaznica– Utičnica za alat– Vreća za prašinu |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 5 |
| Težina (kg) | 8.2 kg |
| Model | Villyvac 20 DWS |
| Snaga (W) | 1200 |
| Dužina crijeva (m) | 2 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager 1200W 40l Villyvac 40 DWS
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za pod– Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Metalna teleskopska cijev– Okrugla četka– Plastično crijevo: 2 m– Ravna mlaznica– Utičnica za alat– Vreća za prašinu |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 8 |
| Težina (kg) | 9.2 kg |
| Model | Villyvac 40 DWS |
| Snaga (W) | 1200 |
| Kapacitet (L) | 40 |
| Dužina crijeva (m) | 2 |
| Ulazna snaga (W) | 1200 |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.