Električna ugaona kutna brusilica Bosch GWS 24-180 P 06018C2101 180mm 2400W
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 36 mjeseci |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
2400 W čiste snage brušenja!
- Novi patentirani motor ima veliku sposobnost preopterećenja i pruža 2X veću brzinu uklanjanja materijala
- Precizno izrađen mehanički sustav zajedno s dodatnom ručkom za kontrolu vibracija za 13 % smanjuje vibracije za rukovatelja
- Mekani rukohvat na stražnjoj ručki omogućuje bolje držanje i kontrolu alata pri radu
- Prekidač PROtection za veću zaštitu korisnika
BOSCH
BOSCH je zasigurno napoznatiji svjetski brend alata. BOSCH je njemački proizvođač alata, kućnih aparata, bijele tehnike i opreme, a osnovao ga je Robert Bosch u Štutgartu 1886. godine te konstantno raste i napreduje, već 136 godina. Kao grupacija posluju u više od 60 zemalja, a upošljavaju skoro pola miliona ljudi ( 402.600 uposlenih 2021. godine ) Garancija za sve BOSCH uređaje je 3 godine.(Za sve BOSCH proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas). PROX doo je ovlašteni distributer BOSCH proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. BOSCH u segmentu alata ima preko 2000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: BOSCH aku - akumulatorska bušilica odvijač; BOSCH mjerna tehnika (laser, metar, nivelir ); BOSCH aku - akumulatorska ugaona brusilica; BOSCH kružna pila - cirkular; BOSCH aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;BOSCH udarni čekić, BOSCH električni alati; BOSCH blanjalice; BOSCH setovi alata, BOSCH ručni alat, BOSCH potrošni materijal, pribor i dodaci. #BOSCH_Sarajevo #BOSCH_BiH #BOSCH_Bosna_i_Hercegovina #BOSCH_trgovina #Prox_BOSCH
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ugaona kutna brusilica Bosch GWS 24-180 P 06018C2101 180mm 2400W” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
4059952555935
| Model | GWS 24-180 P |
|---|
| Napon (V) | Ostalo |
|---|
| Težina (kg) | 5,3 |
|---|
| Isporučeni pribor | Dodatna ručka 1 602 025 030Kartonska kutijaKljuč za stezanje 1 607 950 061Matica 1 603 345 043Prirubnica (kataloški broj 2 605 703 014)Zaštitni poklopac 1 619 P15 622 |
|---|
| Broj isporučenih baterija | 1 |
|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | Nema baterije |
|---|
| Komplet uključuje | Ključ za stezanje 1 607 950 061, Prirubnica (kataloški broj 2 605 703 014), Matica 1 603 345 043, Kartonska kutija, Zaštitni poklopac 1 619 P15 622, Dodatna ručka 1 602 025 030 |
|---|---|
| Isporučeno u | Kartonska kutija |
| Kapacitet baterije (Ah) | Nema baterije |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8500 |
| Ulazna snaga (W) | 2400 |
| Prečnik lista (mm) | 180 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku set – bušilica – odvijač i ugaona – kutna brusilica Villager VLN 3220 i VLN 4320 060108 18V sa dvije 1.5Ah baterije i punjačem
SKU:
060108
| Komplet uključuje | VLN 3220 aku bušilica/odvijač, VLN 4320 aku ugaona brusilica, Baterija 1.5Ah, Baterija 3Ah, Punjač 2.4A |
|---|---|
| Tip baterije | 1.5 / 3 |
| Punjač | 2.4 A |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku ugaona – kutna brusilica Villager VLN 4320-1BSC 18V sa 4Ah baterijom punjačem i koferom
251 KM
SKU:
056359
| Komplet uključuje | -Brusilica -Baterija 4.0Ah -Brusna ploča -Ključ -Punjač 1.65A -Kofer |
|---|---|
| Isporučeno u | Kofer |
| Punjač | 1.65A |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Napon (V) | 18 |
| Standardna oprema | Punjač 1.65A, Kofer |
| Brend | Villager |
| Prečnik lista (mm) | 115 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | VLN 4320-1BSC |
| Isporučeni pribor | -Baterija 4.0Ah-Brusna ploča-Ključ-Kofer-Punjač 1.65A |
Aku ugaona – kutna brusilica Villager VLP 4520 18V 125mm
204 KM
SKU:
058976
| Komplet uključuje | bez punjača i baterije |
|---|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 1,5 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Broj isporučenih baterija | |
| Napon (V) | 18 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8500 |
| Ulazna snaga (W) | indukcijski |
| Napajanje | Akumulatorsko |
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Težina (kg) | 2 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 1,5 |
| Dostupnost | Po narudžbi |
Aku ugaona-kutna brusilica i udarna bušilica Makita DLX2179TJ1 sa 2 baterije i punjačem u koferu
1549 KM
SKU:
DLX2179TJ1
| Komplet uključuje | Akumulatorska kutna brusilica DGA504, Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP484, Punjač DC18RC, Akumulator 2 x BL1850B, Kofer Makpac |
|---|---|
| Punjač | DC18RC |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Brend | Makita |
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | DLX2179TJ1 |
Aku ugaona-kutna brusilica Makita DGA452Z 18V 115mm
SKU:
DGA452Z
| Isporučeno u | 18 V – LXT |
|---|---|
| Tip baterije | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Broj isporučenih baterija | |
| Napon (V) | 18 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 11.000 min^-1 |
| Ulazna snaga (W) | Makita DGA452Z |
| Standardna oprema | Za drvo |
| Brend | Makita |
| Prečnik lista (mm) | 115 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Aku ugaona brusilica Makita DGA452Z |
Aku ugaona-kutna brusilica Makita DGA514Z 18V 125mm
615 KM
SKU:
DGA514Z
| Kapacitet baterije (Ah) | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 |
|---|---|
| Broj isporučenih baterija | |
| Napon (V) | 18 |
| Težina (kg) | 2,8 |
| Brend | Makita |
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Makita DGA514Z |
Aku ugaona-kutna brusilica Makita DGA519Z 18V 125mm
719 KM
SKU:
DGA519Z
| Tip baterije | Li-ion |
|---|---|
| Broj isporučenih baterija | |
| Ulazna snaga (W) | 396 x 140 x 147 |
| Standardna oprema | 3,1 |
| Brend | Makita |
| Napon (V) | 18 |
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Makita DGA519Z |
Aku ugaona-kutna brusilica Makita DGA900PT2 18+18V 230mm sa 2 baterije i punjačem u koferu
1129 KM
SKU:
DGA900PT2
| Komplet uključuje | 2 baterije i punjačem u koferu |
|---|---|
| Tip baterije | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Napon (V) | 36 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 6000 |
| Ulazna snaga (W) | Visoka snaga motora za teške uvjete rada |
| Težina (kg) | 6,0 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 230 |
| Model | Makita DGA900PT2 |
| Isporučeni pribor | Akumulator 2 x BL1850BPunjač DC18RDZaštita od pono. pokret. ✔ |
Aku ugaona-kutna brusilica Makita GA008GM201 40V 125mm sa 2 baterije i punjačem u koferu
1549 KM
SKU:
GA008GM201
| Isporučeno u | koferu |
|---|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 2,5 / 4,0 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | DC40RA |
| Napon (V) | 40 |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 8.500 |
| Ulazna snaga (W) | 40 V max |
| Zaštita od povratnog udara | Da |
| Kočnice | Da |
| Brend | Makita |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Prečnik lista (mm) | 125 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | Makita GA008GM201 |
| Isporučeni pribor | 2 x BL4040AkumulatorDC40RAPunjačZaštita od ponovnog pokretanja |
Set aku alata 4-dijelni Makita DLX4155TX1
3209 KM
SKU:
DLX4155TX1
| Komplet uključuje | Akumulatorska bušilica-odvijač, Akumulatorski udarni odvijač, Akumulatorska kutna brusilica, Akumulatorska bušilica-čekić, Punjač, Akumulator, Pribor |
|---|---|
| Isporučeno u | Torba |
| Kapacitet baterije (Ah) | 5 |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Model | DLX4155TX1 |



061 / 449 – 216



Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.