Električna ugaona – kutna brusilica Black+Decker BEG010 710W 115mm
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
- Meki start smanjuje kretanje alata pri pokretanju povećavajući kontrolu korisnika
- Veličina diska od 115 mm – korisno za rad u skučenim prostorima
- Bočna ručka u 2 položaja za dodatnu kontrolu i sigurnost
- Grabuljanje maltera između cigle
- Rezanje metalnih cijevi
- Uklanjanje hrđe sa metalnih radova
- Uklanjanje viška zavara
- Brusilica 710W 115mm
Black+Decker
Black+Decker Inc. je američki proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u Towsonu, Maryland. Kompanija koja upošljava preko 27.000 ljudi i ima historiju dugu preko 110 godina. PROX doo je ovlašteni uvoznik i najveći distributer Black+Decker proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Posebno su poznati radi jako dobrog omjera cijene i kvalitete,a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: Black+Decker aku odvijač - bušilica, Black+Decker ugaona - kutna brusilica, Black+Decker električna bušilica - udarna, Black+Decker ubodna pila, Black+Decker rotacijska brusilica - hoblarica, Black+Decker glodalica, Black+Decker kružna pila - cirkular, Black+Decker visokotlačni perač, Black+Decker elektro - pneumatski čekić, Black+Decker fen za vrući zrak, Black+Decker blanjalica, Black+Decker pribor i potrošni materijal... Garancija na sve Black+Decker uređaje je 2 godine.Za sve Black+Decker proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas. #Black+Decker_Sarajevo #Black+Decker_BiH #Black+Decker_Bosna_i_Hercegovina #Black+Decker_trgovina #Prox_Black+Decker
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ugaona – kutna brusilica Black+Decker BEG010 710W 115mm” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
5035048704295
| Snaga (W) | 710 |
|---|
| Težina (kg) | 1.7 kg |
|---|
| Isporučeni pribor | Diskovi za rezanje metala Zaštita za brušenjeDisk za rezanje kamenaZaštita za rezanje |
|---|
| Napajanje | žičani |
|---|---|
| Prečnik lista (mm) | 115 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 710 W |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 115 mm |
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 MMA TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 2005D Profimig 10-200A
1199 KM
SKU:
606969
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 10 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Crijevo za plinDržač elektrode sa kablom dužine 3 metraDupli manometarGorionik: PAG B15 (3m)Kliješta za masu sa kablom dužine 2 metra |
Aparat za zavarivanje – varenje plastičnih cijevi Villager AGM PW 900 900W
80 KM
SKU:
012769
| Brend | Villager |
|---|---|
| Ostale informacije | bar kod: 3800972016286 – čl. br.: 077214 Dužina kabla: 2m. Elektrode: 1,5-4,00 mm Garantni rok: 36 meseci za fizička lica, 12 meseci za firme (YUL) Izlazni napon: V 28 Model: RD-IW220 Nazivna frekvencija: Hz 50 Nazivni napon: V 230 Stepen zaštite – IP21 Struja zavarivanja: A 20-200 Težina: 5.500 kgTehnički podaci: |
| Garancija | 24 mjeseca |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 3011 PE 1.34KS 29cm
429 KM
SKU:
060096
| Model | Villager motorna testera pila za carving VGS 3011 PE |
|---|---|
| Brend | Villager |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 28.5 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.0/1.34 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 3.4 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 29 |
| Korak lanca | 1/4, 1.3 mm |
| Broj zuba lanca | 32 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 210 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 200 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 380 Prime 1.6KS 40cm
SKU:
057749
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 380 Prime |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 37.2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.2 / 1.6 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4.5 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Broj zuba lanca | 28.5 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 310 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 210 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinski čistač – bacač snijega – freza za snijeg Villager 375ccm 870mm VST 120
3599 KM
SKU:
040717
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
Električna ugaona – kutna brusilica Villager VLN 455 820W 125mm
77 KM
SKU:
051120
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik lista (mm) | 125 mm |
| Brzina bez opterećenja (o/min) | 12000 rpm |
| Veličina navoja na osovini | M 14 |
| Zaštita od povratnog udara | 820 W |
| Tip prekidača | Kolektorski elektromotor |
| Maksimalna dubina rezanja (mm) | 1.68 kg |
| Brend | Villager |
| Snaga (W) | 820 |
| Isporučeni pribor | Bočna ručkaKljuč za montažu diska |
| Prečnik unutrašnje rupe (mm) | 22,23 |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager Villyvac 10 HU
130 KM
SKU:
066269
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 1.5 m– Ravna mlaznica |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Villyvac 10 HU |
| Dužina crijeva (m) | 1.5 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control 1.676-100.0 1600W 120Bar
345 KM
SKU:
1.676-100.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter priključak za baštensko crijevo 3/4″Crijevo visokog pritiska 7 mG 120 Q Power Control pištolj sa prikazom jačineRotirajuća mlaznicaVario Power Jet podešavajuća mlaznica |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 4 Power Control Home 1.324-033.0 1800W 130Bar
745 KM
SKU:
1.324-033.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Glodalo za čišćenjeHome komplet, T 5 čistač površina, čistać kamena i fasada, 3u1, 1lIntegrirani filtar za voduVario Power JetVisokotlačni pištolji, G 160 Q Power ControlVisokotlačno crijevo, 8m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1800 |
| Težina (kg) | 11,5 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 130 |
Metalna kutija za alat Hoegert 53×20.5x20cm HT7G078
SKU:
HT7G078
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Ostale informacije | dvokrilni poklopac kada je otvoren, lak pristup svim dijelovima u isto vrijeme lakirani čelični lim 0,6 mm max. nosivost 50 kg.mogućnost osiguranja lokotom ojačana dvostruka ručka petokomorni veličina 21” |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 530 × 205 × 200 |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.