Električna ubodna pila DeWalt DW331KT 701W u Tstak koferu
BREND
GARANCIJA
ROK ISPORUKE
Po narudžbi - isporuka 2-7 dana
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
- Snažna ubodna testera koja pruža odlične rezultate i u najtežim primenama
- Sistem brze izmene testerica
- Smanjuje vibracije i pruža udobnost pri dužoj upotrebi
- Promenljiva brzina od 500 do 3.100 hodova u minutu
- Ventilator za prašinu osigurava vidljivost linije rezanja
- Koristi testerice sa T prihvatom
DeWalt
DeWalt je američki proizvođač električnih i akumulatorskih alata , pribora, opreme sa sjedištem u Towsonu, Maryland. Kompanija koja upošljava preko 13.000 ljudi i ima historiju dugu preko 95 godina. PROX doo je ovlašteni uvoznik i najveći distributer DeWalt proizvoda i alata za Sarajevo tj za kompletnu Bosnu i Hercegovinu. Alati su posebno poznati po ekstremno visokoj kvaliteti proizvoda kojima je posvećeno puno vremena i pažnje.U svojim proizvodnim pogonima DeWalt proizvodi više od 50 različitih kategorija alata, sa preko 1000 različitih proizvoda, a iz svog širokog asortimana posebno mogu istaknuti: DeWalt aku odvijač - bušilica, DeWalt ugaona - kutna brusilica, DeWalt električna bušilica - udarna, DeWalt ubodna pila, DeWalt rotacijska brusilica - hoblarica, DeWalt glodalica, DeWalt kružna pila - cirkular, DeWalt trimeri za travu, DeWalt elektro - pneumatski čekić, DeWalt kombinovana bušilica, DeWalt blanjalica, DeWalt boreri - burgije, DeWalt bitovi, DeWalt pribor i DeWalt potrošni materijal... Garancija za sve DeWalt uređaje je 3 godine.( Za sve DeWalt proizvode kupljene kod nas, automatski Vam je produžena garancija - mi to uradimo za Vas ). #DeWalt?Sarajevo #DeWalt_BiH #DeWalt_Bosna_i_Hercegovina #DeWalt_trgovina #DeWalt_uvoznik_i_distributer #Prox_DeWalt
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Električna ubodna pila DeWalt DW331KT 701W u Tstak koferu” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
5035048434215
| Snaga (W) | 701 |
|---|
| Dužina hoda (mm) | 26 |
|---|
| Težina (kg) | 2.8 |
|---|
| Napajanje | 701 W |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 701 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 12 |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 20 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 130 |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 20 |
SLIČNI PROIZVODI
Električna ubodna pila Black+Decker KS501 400W
123 KM
SKU:
KS501
| Napajanje | 400 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Jedan list za drvo |
| Ulazna snaga (W) | 400 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 |
| Težina (kg) | 3 |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 10 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 5 |
| Standardna oprema | Jedan list za drvo |
| Brend | Black+Decker |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 10 |
| Dužina hoda (mm) | 19 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3000 |
| Snaga (W) | 400 |
Električna ubodna pila DeWalt DW333K 701W u koferu
700 KM
SKU:
DW333K
| Napajanje | 701 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | u koferu |
| Ulazna snaga (W) | 701 |
| Dužina hoda (mm) | 26 |
| Težina (kg) | 2.8 |
| Nesigurnost nivoa zvučne snage (db) | 0.00 |
| Vibracije pri rezanju metala (m/s²) | 0.00 |
| Kapacitet mitra (°) | 45 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 12 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 800-3100 u/min |
| Standardna oprema | DEWALT nož za rezanje u ravnini |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 130 |
| Snaga (W) | 701 |
Električna ubodna pila DeWalt DWE349 650W
SKU:
DWE349
| Napajanje | Električna |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 650 |
| Težina (kg) | 2.6 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 20 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3200 |
| Snaga (W) | 650 |
Električna ubodna pila Makita 4329 450W
199 KM
SKU:
4329
| Napajanje | Električni |
|---|---|
| Komplet sadrži | Montažna uputstva, backup alat |
| Ulazna snaga (W) | 450 W |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 mm |
| Dužina hoda (mm) | 18 mm |
| Težina (kg) | 1 |
| Nesigurnost vibracije za rezanje daske (m/s²) | 4 položaja |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3.100 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 217 x 77 x 197 |
| Snaga (W) | 450 |
Električna ubodna pila Makita 4350CT 720W
489 KM
SKU:
4350CT
| Napajanje | 720 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Ubodna pila, dodatna oprema |
| Ulazna snaga (W) | 720 |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 135 |
| Težina (kg) | 2 |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 20 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 26 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 2.800 |
| Dužina kabla (m) | 236 x 73 x 207 mm |
| Snaga (W) | 720 |
Električna ubodna pila Makita 4350FCT 720W
529 KM
SKU:
4350FCT
| Napajanje | 720 W |
|---|---|
| Ulazna snaga (W) | 720 W |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 135 mm |
| Težina (kg) | 2,7 kg |
| Nivo zvučne snage (db) | 95 dB(A) |
| Vibracije pri rezanju daske (m/s²) | 7,5 m/s² |
| Vibracije pri rezanju metala (m/s²) | 4,5 m/s² |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 20 mm |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 mm |
| Nesigurnost nivoa zvučnog pritiska (db) | 3 dB(A) |
| Nesigurnost vibracije za rezanje daske (m/s²) | 1,5 m/s² |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina hoda (mm) | 26 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 236 x 73 x 207 |
| Snaga (W) | 720 |
Električna ubodna pila Makita 4351FCT 720W
519 KM
SKU:
4351FCT
| Napajanje | 720 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Nema podataka o sadržaju kompleta. |
| Ulazna snaga (W) | 720 W |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 135 mm |
| Dužina hoda (mm) | 2.6 kg |
| Isporučeno u | Nema podataka o isporuci. |
| Težina (kg) | 2 |
| Nivo zvučne snage (db) | 96 dB(A) |
| Vibracije pri rezanju daske (m/s²) | 6.0 m/s² |
| Vibracije pri rezanju metala (m/s²) | 4.5 m/s² |
| Nesigurnost vibracije za rezanje metala (m/s²) | 1.5 m/s² |
| Max. kapacitet rezanja aluminijuma (mm) | 20 mm |
| Nesigurnost nivoa zvučnog pritiska (db) | 3 dB(A) |
| Nesigurnost vibracije za rezanje daske (m/s²) | 10 mm |
| Brend | Makita |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 2.800 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 271 x 73 x178 |
| Snaga (W) | 720 |
Električna ubodna pila Metabo STEB 65 QUICK 601030000 450W
SKU:
601030000
| Napajanje | Električna ubodna pila Metabo STEB 65 QUICK 450W |
|---|---|
| Komplet sadrži | Metabo Quick za zamenu listova testere bez alata, Gornja ručka s neklizajućom mekom površinom |
| Ulazna snaga (W) | 450 W |
| Maksimalni kapacitet rezanja za metalne cijevi (mm) | 18 |
| Težina (kg) | 1.9 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 600 – 3000 o/min |
| Brend | Metabo |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 65 |
| Dužina hoda (mm) | 18 |
| Dužina kabla (m) | 2.5 |
| Snaga (W) | 450 |
Električna ubodna pila Stanley FME340K 710W u koferu
244 KM
SKU:
FME340K
| Napajanje | 710 W |
|---|---|
| Komplet sadrži | kofer |
| Ulazna snaga (W) | 710 W |
| Težina (kg) | 2,7 kg |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 10 mm |
| Brend | Stanley |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 85 |
| Brzina hoda bez opterećenja | 3.200 |
| Snaga (W) | 710 |
Električna ubodna pila Villager VLN 1140 400W
64 KM
SKU:
060191
| Napajanje | 230 V ~ 50 Hz |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Ulazna snaga (W) | 400 W |
| Maksimalna dubina pri rezanju drveta (mm) | 55 mm |
| Dužina hoda (mm) | 18 mm |
| Težina (kg) | 1.7 kg |
| Kapacitet mitra (°) | 45 |
| Maksimalna dubina pri rezanju čelika (mm) | 6 |
| Brend | Villager |
| Isporučeni pribor | Paralelna vodilicapriključna cijev za usisivač |
| Snaga (W) | 400 |



061 / 449 – 216






Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.