Baterija za aku uređaje Makita BL1815G 1.5Ah 18V 198186-3
BREND
GARANCIJA
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Li-ion akumulator Makita 198186-3
| Model | BL1815G |
| Amperaža | 1,5 Ah |
| Napon akumulatora | 18 V |
Makita
MAKITA je najveći svjetski proizvođač aku - akumulatorskog alata. Kućišta i unutrašnje komponente proizvode se od kvalitetnih materijala te nadilaze očekivanja i najzahtjevnijih korisnika. Kako bi se zadovoljio vrhunski standard kvalitete, naši proizvodi prolaze kroz ispitivanja tokom postupka proizvodnje i montaže. Prije nego što proizvod napusti fabriku, prolazi završnu kontrolu u skladu sa standardom ISO 9001:2000. MAKITA garantuje vrhunsku kvalitetu svojih proizvoda. PROX doo je ovlašteni distributer Makita proizvoda za Sarajevo, tj kompletnu Bosnu i Hercegovinu. MAKITA u svojoj ponudi ima preko 1000 različitih alata,a neki od nju su nabrojani ispod: MAKITA aku - akumulatorska bušilica odvijač; MAKITA aku - akumulatorska ugaona brusilica; MAKITA kružna pila - cirkular; MAKITA aku - akumulatorska udarna bušilica - odvijač;MAKITA udarni čekić, MAKITA električni alati; MAKITA blanjalice; MAKITA setovi alata, MAKITA ručni alat, MAKITA potrošni materijal i dodaci. #Makita_Sarajevo #Makita_BiH #Makita_Bosna_i _Hercegovina #Makita_trgovina #Prox_Makita
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Baterija za aku uređaje Makita BL1815G 1.5Ah 18V 198186-3” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
088381475891
| Napon (V) | 18 |
|---|
| Težina (kg) | 0.5 |
|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
|---|
SLIČNI PROIZVODI
Aku set – 1.5Ah baterija i 2.4A punjač Villager Fuse 18V 067112
SKU:
067112
| Brend | Villager |
|---|---|
| Komplet uključuje | 1.5Ah baterija i 2.4A punjač |
| Kapacitet baterije (Ah) | 1.5 |
| Tip baterije | Fuse Li-ion |
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
Baterija za aku uređaje EGO BA2240T 4.0Ah
439 KM
SKU:
BA2240T
| Brend | EGO |
|---|---|
| Komplet uključuje | Baterija za aku uređaje EGO BA2240T |
| Vrijeme punjenja (MXF C punjač) (min) | 30 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 4 |
| Tip baterije | Li Ion |
| Težina (kg) | 1.9 |
| Napon (V) | 56 |
| Vrijeme punjenja (M28 C punjač) (min) | 80 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Baterija za aku uređaje EGO BA5600T 10.0Ah
1096 KM
SKU:
BA5600T
| Brend | EGO |
|---|---|
| Komplet uključuje | Baterija 10.0AH EGO BA5600T |
| Vrijeme punjenja (MXF C punjač) (min) | 70 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 10,0 |
| Težina (kg) | 3,4 |
| Napon (V) | 56 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Baterija za aku uređaje EGO BA6720T 12.0Ah
1311 KM
SKU:
BA6720T
| Brend | EGO |
|---|---|
| Komplet uključuje | Baterija 10.0AH EGO BA5600T |
| Vrijeme punjenja (MXF C punjač) (min) | 80 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 12.0 |
| Težina (kg) | 3.6 |
| Napon (V) | 56 |
| Garancija | 36 mjeseci |
Baterija za aku uređaje Makita 18V 3.0 Ah LXT BL1830B 632G12-3
SKU:
632G12-3
| Brend | Makita |
|---|---|
| Komplet uključuje | Baterija LXT serije |
| Vrijeme punjenja (MXF C punjač) (min) | nije dostupno |
| Kapacitet baterije (Ah) | 3.0 |
| Tip baterije | Li Ion |
| Težina (kg) | nije dostupno |
| Napon (V) | 18 |
| Vrijeme punjenja (C12 C punjač) (min) | nije dostupno |
| Garancija | 24 mjeseca |
Baterija za aku uređaje Makita 18V 5.0Ah LXT BL1850B 632F15-1
SKU:
632F15-1
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 5.0 |
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 24 mjeseca |
Baterija za aku uređaje STIHL 36V AP 200
296 KM
SKU:
4850 400 6560
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 151 Wh |
| Tip baterije | Li Ion |
| Težina (kg) | 1.3 |
| Napon (V) | 36 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Baterija za aku uređaje STIHL AS 2 za GTA 26 i HSA 26
99 KM
SKU:
EA024006500
| Brend | STIHL |
|---|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 2.1 |
| Težina (kg) | 0.22 |
| Sistem | STIHL AS sistema |
| Napon (V) | Ostalo |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
Baterija za aku uređaje Villager Fuse 18V 4Ah 056371
SKU:
056371
| Brend | Villager |
|---|---|
| Komplet uključuje | Baterija za aku uređaje Villager Fuse 18V 4Ah |
| Vrijeme punjenja (MXF C punjač) (min) | 150 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 4 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon (V) | 18 |
| Vrijeme punjenja (M1418C6 punjač) (min) | 90 |
| Garancija | 24 mjeseca |
Baterija za škare-makaze za živu ogradu – živicu HT2000E EGO CBA0240 12V
57 KM
SKU:
CBA0240
| Brend | EGO |
|---|---|
| Napon (V) | 12 |
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.