Baštenska fotelja od ratana – crna Green Bay Atlantic 047011
BREND
GARANCIJA
| Garancija | BEZ GARANCIJE |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Fotelja od ratana sa metalnom konstrukcijom bez jastuka
- Otporna na sve vremenske uslove
- Laka za održavanje
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Baštenska fotelja od ratana – crna Green Bay Atlantic 047011” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Boja | Crna |
|---|---|
| Dimenzije stolice (mm) | 590 x 600 x 890 |
| Materijal | Ratan |
SLIČNI PROIZVODI
Aku udarni odvijač Villager VLN 3412 – 2 BSC 12V sa dvije 2Ah baterije i punjačem u koferu
205 KM
SKU:
066164
| Punjač | 1.7A |
|---|---|
| Napon (V) | 12 |
| Komplet uključuje | Punjač, dvije 2Ah baterije, kofer |
| Vrijeme punjenja (min) | 60 |
| Težina (kg) | 2.7 |
| Brend | Villager |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prihvat alata | Cilindrični – obični |
| Broj isporučenih baterija | 2 |
| Broj udaraca (u/min) | 3000 |
| Broj obrtaja bez opterećenja (rpm) | 0-2100 |
| Max. obrtni momenat (Nm) | 110 |
| Prihvat ključa | 1/4″ |
| Isporučeni pribor | 2 × Baterija 12V 2AhkoferPunjač 1.7AVLN 3412 |
Aparat za MIG-MAG-CO2 – MMA – TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 1605D Profimig 50-160A
850 KM
SKU:
606968
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | MIG: 50-160 A TIG: 10-160 A MMA: 10-150 A |
| Isporučeni pribor | Držač elektrode sa kablom dužine 3 metraInverter aparat za zavarivanjeKlješta za masu sa kablom dužine 2 metraMIG gorionik |
Benzinska motorna pila – motorka Villager AGM 5400 2.86KS 45cm
SKU:
049172
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | AGM 5400 |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 49.3 |
| Snaga ( kW / KS ) | 2.1 / 2.86 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 6.0 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 45 |
| Korak lanca | 325 |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 560 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 260 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Benzinska motorna pila – motorka Villager VGS 380 Prime 1.6KS 40cm
SKU:
057749
| Brend | Villager |
|---|---|
| Model | VGS 380 Prime |
| Zapremina motora ( cm3 ) | 37.2 |
| Snaga ( kW / KS ) | 1.2 / 1.6 |
| Težina bez mača i lanca (kg) | 4.5 |
| Vodilica / mač ( cm ) | 40 |
| Broj zuba lanca | 28.5 |
| Zapremina rezervoara goriva ( ml ) | 310 |
| Zapremina rezervoara ulja ( ml ) | 210 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
Električni usisivač za mokro-suho usisavanje Villager Villyvac 10 HU
130 KM
SKU:
066269
| Brend | Villager |
|---|---|
| Isporučeni pribor | – Četka za suho i mokro usisavanje– Četka za tapacir– Hepa filter sa mrežom– Okrugla četka– Plastična cijev (2 dela)– Plastično crijevo: 1.5 m– Ravna mlaznica |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dužina kabla (m) | 4 |
| Model | Villyvac 10 HU |
| Dužina crijeva (m) | 1.5 |
| Radna snaga (W) | 1200 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Compact 1.676-200.0 1600W 120Bar
320 KM
SKU:
1.676-200.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter konektora za baštensko crevo A3/4″Crijevo visokog pritiska, 6 mDirt BlasterPištolj za prskanje visokog pritiska, G 120 QVario Power Jet |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,2 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control 1.676-100.0 1600W 120Bar
345 KM
SKU:
1.676-100.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter priključak za baštensko crijevo 3/4″Crijevo visokog pritiska 7 mG 120 Q Power Control pištolj sa prikazom jačineRotirajuća mlaznicaVario Power Jet podešavajuća mlaznica |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 3 Power Control Home 1.676-103.0 1600W 120Bar
430 KM
SKU:
1.676-103.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | Adapter za priključenje vrtnog crijeva A3/4″Četka za čišćenjeHome komplet, Čistač površina T 1, sredstvo za čišćenje za terase i palube, 0,5 lVario Power JetVisokotlačni pištolj, G 120 Q Power ControlVisokotlačno crijevo, 7m |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 1600 |
| Težina (kg) | 4,4 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 1120 |
Električni visokotlačni perač – VAP KARCHER K 7 Compact 1.447-050.0 3000W 180Bar
1000 KM
SKU:
1.447-050.0
| Brend | Karcher |
|---|---|
| Isporučeni pribor | 3/4″ spojnica za dovodno crijevoCrijevo visokog pritiska dužine 10mG 180 Q pištolj visokog pritiskaRoto mlazna cijevVario Power mlazna cijev |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Težina (kg) | 16 |
| Max. pritisak (Bar/PSI) | 180 |
Set viljuškasto-okastih ključeva Hoegert 6-32mm HT1W496
SKU:
HT1W496-1
| Brend | Hoegert |
|---|---|
| Garancija | BEZ GARANCIJE |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.