Aparat za zavarivanje – varenje MIG/MAG ELECTROMIG 400 SYNERGIC Telwin 816155
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
- Mikroprocesorski upravljani, višeprocesni MIG-MAG (kontinuirani i pulsni), FLUX / BRAZING / MMA / TIG DC-Lift inverterski aparat za zavarivanje.
WAVE OS sistem čini postupke zavarivanja: prilagodljivim prema potrebama kupca; sljedivo i analizirano, spremanjem podataka putem USB-a; pojednostavljeno zahvaljujući SINERGIJSKOM podešavanju parametara. Maksimalna operativna fleksibilnost za upotrebu u širokom spektru sektora primjene, od održavanja do instalacije i intervencija u radionicama.
Moguće je raditi na različitim zavarenim materijalima (čelik, nehrđajući čelik, aluminij), lemljenim materijalima (pocinčani i pocinčani lim) sa specifičnim postupcima zavarivanja s niskim termičkim prijenosom, ROOT-MIG i ATC, te posebnim postupcima za aluminij i lemljeni materijali AB PULSE i AB PoP. Inteligentna i automatska kontrola luka, trenutak za trenutkom, održat će visoku razinu zavarivanja u svim radnim uvjetima, s različitim materijalima i / ili plinovima. U kompletu sa VRD uređajem. Isporučen sa raznim pohranjenim programima za zavarivanje, nudi mogućnost i pohrane, praćenja i izvoza više prilagođenih programa.U kompletu sa MIG-MAG gorionikom, kablom i stezaljkom za uzemljenje.- ručno ili sinergijsko rukovanje;
- 40 unaprijed postavljenih sinergijskih krivulja;
- Mogućnost stvaranja, spremanja i preuzimanja prilagođenih programa zavarivanja;
- MIG-MAG podešavanja: nagib žice, elektronska reaktansa, vrijeme izgaranja žice, naknadni plin;
- 2/4 vremenski odabir operacija, dvorazinski, tačkasti, inčni i mm debljine materijala;
- Prilagođavanja u MMA: vrući start, sila luka, anti-stick;
- VRD izbor;
- Zaštita: termostatska, prenaponska, podnaponska, prekomjerna struja, motor pogonjen motorom (+/- 15%);
- TIG lift.
Aparat za zavarivanje – varenje MIG/MAG ELECTROMIG 400 SYNERGIC Telwin 816155
| Proizvođač | TELWIN |
| Model | ELECTROMIG 400 SYNERGIC |
| Kataloška oznaka | 816155 |
| Napon | 230 / 400 V / 50 – 60 Hz |
| Postupak zavarivanja | MIG-MAG/FLUX/BRAZING/MMA/TIG DC-Lift |
| Napon praznog hoda | 106 / 73 V |
| Apsorbovana snaga | Max. 12,6 / 16,5 kW |
| Apsorbovana struja | Max. 33 / 25 A |
| Apsorbovana struja na 60% | Max. 17 / 15 A |
| Struja zavarivanja | 20 – 320 / 20 – 400 A |
| Maksimalna struja | 320A – 25% / 400A na 30% |
| Elektroda | DC 1,6 – 8 mm |
| Žica | Čelik 0,6 – 1.6 mm Inox 0,8 – 1.6 mm Aluminium 0,8 – 1.6 mm Flux 1 – 1,2 mm Lemljenje 0,8 – 1.2 mm |
| Apsorbovana snaga na 60% | 6,5 / 9,5 kW |
| Nivo zaštite | IP23 |
| Efikasnost | 89.0 % |
| Faktor snage | 0.9 |
| Dimenzije | 865 x 390 x 915 mm |
| Težina | 42 kg |
| Isporučeni pribor | Kabal 35MMQ 3M-kliještaP-DX 50 Kuka za gorionik Gorionik MT36 MIG 3M |
Telwin
Telwin
Telwin je italijanski brend sa dugom tradicijom u proizvodnji vrhunskih aparata za zavarivanje, punjača akumulatora i opreme za elektroindustriju. Poznat po inovativnim tehnologijama, pouzdanosti i jednostavnosti korištenja, Telwin je prvi izbor profesionalaca širom svijeta.
Njihovi proizvodi uključuju inverter aparate za zavarivanje, aparate za zavarivanje MIG/MAG, TIG, punjače akumulatora i dodatnu opremu, dizajnirane da zadovolje potrebe i najzahtjevnijih korisnika. Telwin je sinonim za snagu, preciznost i dugotrajnost.
Za profesionalni rad i vrhunske rezultate – Telwin.
#Telwin_Sarajevo #Telwin_BiH #Telwin_Bosna_i_Hercegovina #Telwin_zavarivanje #Prox_Telwin
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Napon (AC)(V) | 220 |
|---|
| Težina (kg) | 42 |
|---|
| Isporučeni pribor | Kabal 35MMQ 3M, kliješta P-DX 50, kuka za gorionik, gorionik MT36 MIG 3M |
|---|
| Ostale informacije | Nivo zaštite IP23, efikasnost 89%, faktor snage 0.9 |
|---|---|
| Opseg struje (A) | 20 – 320 / 20 – 400 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | Čelik 0,6 – 1.6, Inox 0,8 – 1.6, Aluminij 0,8 – 1.6, Flux 1 – 1.2, Lemljenje 0,8 – 1.2 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1,6 – 8 |
| Snaga (kW) | Max. 12,6 / 16,5 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 865 x 390 x 915 |
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 MMA TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 2005D Profimig 10-200A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 10 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Crijevo za plinDržač elektrode sa kablom dužine 3 metraDupli manometarGorionik: PAG B15 (3m)Kliješta za masu sa kablom dužine 2 metra |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 251 SUPERMIG
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 80 |
| Opseg struje (A) | 15 – 250 A |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | Ø 0,6 – 1,2 mm |
| Isporučeni pribor | PAG 250/4-K3B gorionik |
| Isporučeno u | (Paket, kutija, kartonska ambalaža) |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 660 x 245 x 430 mm |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 271 SUPERMIG 50-160A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Opseg struje (A) | 50-160 A (MIG), 10-160 A (TIG), 10-150 A (MMA) |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 331 SUPERMIG 50-160A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Opseg struje (A) | 50-160 A (MIG), 10-160 A (TIG), 10-150 A (MMA) |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 351 SUPERMIG 50-160A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 0,6 – 1,0 |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-202C 200A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 12,8 |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 485 x 185 x 370 mm |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-352S 350A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 49 |
| Opseg struje (A) | 50 – 350 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 760 x 365 x 585 |
Aparat za MIG-MMA zavarivanje-varenje Hugong INVERMIG 500/10 Water 500A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Aparat za varenje – zavarivanje Hugong INVERMIG 500/10 WaterIntermitenca 60%: 500 APromjer žice:Struja zavarivanja:Težina: 73 kgUlazni napon: 400V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 73 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,8 – 1,6 mm |
| Opseg struje (A) | 50 – 500A |
Aparat za MIG-TIG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-500P-WC 500A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 129 |
| Opseg struje (A) | 30 – 500 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 1180 x 510 x 1080 |
Aparat za varenje – zavarivanje 30-170A MIG-MAG telmig 180/2 Telwin 821055
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Napon praznog hoda: 31 V, osigurač: 16 A |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 38 |
| Opseg struje (A) | 30 – 170 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | ST 0.6 – 0.8, SS 0.8, AL 0.8 – 1.0 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 800 x 450 x 570 |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.