Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 271 SUPERMIG 50-160A
BREND
GARANCIJA
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Uređaj je namijenjen zavarivanju MIG/MAG postupkom sa zaštitinim plinom. Upotrebljava se za zavarivanje raznih vrsta materijala, od konstrukcijskih čelika, aluminija, sve do CrNi čelika. Osim zavarivanja standardnom žicom i zaštitnim plinom, možete zavarivati i punjenom žicom. Visoka kvaliteta zavara i velika raznovrsnost materijala koji možete zavarivati ćini ovaj uređaj dobrim izborom. Pogon sa 4 točkića, može se koristiti za zavarivanje u dužim intervalima.
VARSTROJ aparat za varenje – zavarivanje VARMIG 271 SUPERMIG
| Proizvođač | Daihen Varstroj |
| Model | VARMIG 1605D |
| Struja zavarivanja MIG | 50-160 A |
| Struja zavarivanja TIG | 10-160 A |
| Struja zavarivanja MMA | 10-150 A |
| Promjer žice | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Kolut žice | 5 kg |
| Intermitencija | 100%: 88 A |
Varstroj
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 271 SUPERMIG 50-160A” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Težina (kg) | 5 |
|---|
| Opseg struje (A) | 50-160 A (MIG), 10-160 A (TIG), 10-150 A (MMA) |
|---|---|
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 |
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 – MMA – TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 1605D Profimig 50-160A
850 KM
SKU:
606968
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | MIG: 50-160 A TIG: 10-160 A MMA: 10-150 A |
| Isporučeni pribor | Držač elektrode sa kablom dužine 3 metraInverter aparat za zavarivanjeKlješta za masu sa kablom dužine 2 metraMIG gorionik |
Aparat za MIG-MAG-CO2 MMA TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 2005D Profimig 10-200A
1199 KM
SKU:
606969
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 10 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Crijevo za plinDržač elektrode sa kablom dužine 3 metraDupli manometarGorionik: PAG B15 (3m)Kliješta za masu sa kablom dužine 2 metra |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARIN 2005 LCD CEL GEN 603869 10-200A
1099 KM
SKU:
603869
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 5.0 |
| Isporučeni pribor | Čekić za šljaku Držač elektrode 3m Kabal za masu sa kliještima 2m Ručna maska |
| Isporučeno u | Plastičnom transportnom koferu |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 355 x 120 x 218 mm |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Ostale informacije | Intermitencija 100%: 77 A Intermitencija 60%: 100 A Regulacija struje: kontinuirana |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-160C 160A
1959 KM
SKU:
JM-160C
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 12,5 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 0,6/0,8/1,0 |
| Opseg struje (A) | 10-160 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 485 x 185 x 370 |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-202C 200A
2590 KM
SKU:
JM-202C
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 12,8 |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 485 x 185 x 370 mm |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-350P 350A
12159 KM
SKU:
JM-350P
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Ostale informacije | Garancija 5 godinaNapon 400 V, 50 – 60 HzNapon bez opterećenja 70 VProizvođač JasicUlazna snaga 15 kVA |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dostupnost | Po narudžbi |
Aparat za MIG-MAG-MMA-TIG zavarivanje-varenje Jasic JM-352C 350A
3790 KM
SKU:
JM-352C
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 54 |
| Opseg struje (A) | 50 – 350 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 900 x 400 x 670 |
Aparat za MIG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-200CS 200A
2539 KM
SKU:
JM-200CS
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 12,5 |
| Opseg struje (A) | 30 – 200 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 485 x 185 x 370 mm |
Aparat za varenje – zavarivanje 30-170A MIG-MAG telmig 180/2 Telwin 821055
1959 KM
SKU:
821055
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Napon praznog hoda: 31 V, osigurač: 16 A |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 38 |
| Opseg struje (A) | 30 – 170 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | ST 0.6 – 0.8, SS 0.8, AL 0.8 – 1.0 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 800 x 450 x 570 |
Aparat za zavarivanje – varenje BESTER multiprocesni 215 MP
1999 KM
SKU:
BESTER 215 MP
| Brend | Bester by Lincoln Electric |
|---|---|
| Ostale informacije | Arc Force, Anti-sticking, Vazdušna induktivnost, Kompatibilan sa generatorom |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 29 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 mm do 1,1 mm |
| Opseg struje (A) | MIG: 30 – 200 A MMA: 15 – 180 A TIG: 15 – 180 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 765 x 375 x 686 |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.