Aparat za zavarivanje – varenje 20-170A Maxima 200 Synergic Telwin 816087
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
- TELWIN Maxima 200 Synergic je višeprocesna inverterska mašina za zavarivanje žice (MIG/MAG-FLUX), MMA i TIG DC.
- Na prednjoj strani generatora za zavarivanje nalazi se brzi konektor za promjenu polariteta u nekoliko sekundi i promjenu sa plinskog zavarivanja na zavarivanje bez plina punjenom žicom.
- TELWIN Maxima 200 Synergic je pogodan za radove održavanja i svjetlosne instalacije. Izvor napajanja je robustan i kompaktan i lako prenosiv na sva radna mjesta.
- Maxima 200 može se napajati motornim generatorom; zaštićen je termostatskim, prenaponskim, podnaponskim i prekostrujnim sistemima samozaštite.
- Aparat za zavarivanje ima dobar radni ciklus od 140A na 20% i 80A na 60% .
- Maxima 200 je opremljen SYNERGIC tehnologijom i kontrolna ploča je vrlo jednostavna za korištenje i podešavanje.
- Maxima 200 može zavarivati TIG postupkom, opremajući generator Tig plamenikom sa ventilom za kontrolu protoka plina. Ovaj TIG proces je u istosmjernoj struji i omogućava zavarivanje željeza, nehrđajućeg čelika (ne aluminija) s odličnim estetskim rezultatima. Paljenje luka je LIFT dodirom volframa na osnovni materijal. Gas koji se koristi je argon.
- Maxima 200 može zavariti rutilne, osnovne, nerđajući čelik, liveno gvožđe MMA obložene elektrode. Maxima 200 je opremljen elektronskim uređajima kao što su Anti-stick i Hot Start; sila luka je podesiva.
- Telwin Maxima 200 Synergic se isporučuje sa:
- Uputstvo za upotrebu
- Generator
- Svetiljka MB15 sa euro priključkom
- Stezaljka za uzemljenje sa kablom
- Rol za punjenje 0,6 za Mig žicu i 0,9 za proces zavarivanja bez gasa fluksom
Aparat za zavarivanje – varenje 20-170A Maxima 200 Synergic Telwin 816087
| Napajanje (V) | 50-60 Hz 1 Ph x 230 |
|---|---|
| osigurač (A) | 16 A |
| Polje regulacije MIG | 20 – 170A |
| Radni ciklus MIG-MAG | 140A 20%, 80A 60% |
| Snaga instalacije (KW) | 3,2 KW Maks |
| Napon praznog hoda (V) | 44 |
| Upotrebljivi prečnik kalema | 100 mm i 200 mm |
| Debljina čelične žice | 0,6 i 0,8 mm |
| Debljina žice od nerđajućeg čelika | 0,8 mm |
| Debljina aluminijumske žice | 0,8 do 1 mm |
| Žica sa punjenom žilom (bez gasa) Debljina | 0,8 mm – 0,9 mm – 1,2 mm |
| CuSi3 – CuAL debljina | 0.8 |
| Ventilirano | Da |
| Termostatska i prenaponska zaštita | Da |
| Generator | Da, zaštita +/- 15% varijacija |
| Isporučuje se sa | Stezaljka za masu + priključak gorionika Euro 150A 3 M |
| Dimenzije (mm) | 450 X 235 X 370 |
| Težina (Kg) | 11 |
Telwin
Telwin
Telwin je italijanski brend sa dugom tradicijom u proizvodnji vrhunskih aparata za zavarivanje, punjača akumulatora i opreme za elektroindustriju. Poznat po inovativnim tehnologijama, pouzdanosti i jednostavnosti korištenja, Telwin je prvi izbor profesionalaca širom svijeta.
Njihovi proizvodi uključuju inverter aparate za zavarivanje, aparate za zavarivanje MIG/MAG, TIG, punjače akumulatora i dodatnu opremu, dizajnirane da zadovolje potrebe i najzahtjevnijih korisnika. Telwin je sinonim za snagu, preciznost i dugotrajnost.
Za profesionalni rad i vrhunske rezultate – Telwin.
#Telwin_Sarajevo #Telwin_BiH #Telwin_Bosna_i_Hercegovina #Telwin_zavarivanje #Prox_Telwin
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Težina (kg) | 11 |
|---|
| Isporučeni pribor | Stezaljka za masu, priključak gorionika Euro 150A, kabal 3 m |
|---|
| Ostale informacije | Termostatska i prenaponska zaštita, generator kompatibilan (+/- 15% varijacija) |
|---|---|
| Opseg struje (A) | 20 – 170 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | Čelik 0,6 – 0,8 Nerđajući čelik 0,8 Aluminij 0,8 – 1 Flux žica 0,8 – 1,2 CuSi3-CuAL 0,8 |
| Snaga (kW) | 3,2 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 450 x 235 x 370 |
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 251 SUPERMIG
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 80 |
| Opseg struje (A) | 15 – 250 A |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | Ø 0,6 – 1,2 mm |
| Isporučeni pribor | PAG 250/4-K3B gorionik |
| Isporučeno u | (Paket, kutija, kartonska ambalaža) |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 660 x 245 x 430 mm |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 271 SUPERMIG 50-160A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Opseg struje (A) | 50-160 A (MIG), 10-160 A (TIG), 10-150 A (MMA) |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 351 SUPERMIG 50-160A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 0,6 – 1,0 |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-160C 160A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 12,5 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 0,6/0,8/1,0 |
| Opseg struje (A) | 10-160 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 485 x 185 x 370 |
Aparat za MIG-MAG-MMA-TIG zavarivanje-varenje Jasic JM-352C 350A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 54 |
| Opseg struje (A) | 50 – 350 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 900 x 400 x 670 |
Aparat za MIG-MAG-REL-TIG zavarivanje–varenje – inverter Hugong Extreme 160 160A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Intermitenca 40%: 160 AStruja zavarivanja: 20 – 160 AUlazni napon: 230 V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 3 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 3,2 mm |
| Opseg struje (A) | 20-160 |
Aparat za MIG-MMA zavarivanje-varenje Hugong INVERMIG 500/10 Water 500A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Aparat za varenje – zavarivanje Hugong INVERMIG 500/10 WaterIntermitenca 60%: 500 APromjer žice:Struja zavarivanja:Težina: 73 kgUlazni napon: 400V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 73 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,8 – 1,6 mm |
| Opseg struje (A) | 50 – 500A |
Aparat za MIG-TIG-MMA zavarivanje-varenje Hugong EXTREMIG 200 200A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 10,5 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,8 – 1,2 mm |
| Opseg struje (A) | MIG: 30 – 200 A, TIG: 20 – 200 A, MMA: 30 – 170 A |
Aparat za MIG-TIG-MMA zavarivanje-varenje Hugong EXTREMIG 200 LCD 200A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 19 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1,6 – 3,2 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 1,6 – 3,2 |
| Opseg struje (A) | MIG: 40 – 200 A TIG: 15 – 200 A MMA: 20 – 170 A |
Aparat za MMA – MAG zavarivanje – varenje Villager VWM 205 COMBO
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0.8 – 1 mm |
| Opseg struje (A) | MIG/MAG: 50-160 A MMA(REL): 30-140 A TIG: 30-200 A |
| Isporučeni pribor | Kabl za masu, Držač elektrode, Maska, Plastični transportni kofer |
| Težina (kg) | 8,6 |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.