Aparat za zavarivanje – varenje 20-150A Maxima 160 Synergic Telwin 816085
| Garancija | 24 mjeseca |
|---|
DOSTAVA BESPLATNA!
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Dostupno Potrebno provjeriti
- Inverter za zavarivanje MIG-MAG / FLUX / BRAZING (lemljenje) sa mikroprocesorom. Omogućava veliku svestranost u korištenju raznih vrsta materijala (čelik, nehrđajući čelik, aluminij) i u svim mogućim primjenama, od radova održavanja do instalacijskih radova.
- SYNERGIC podešavanje parametara zavarivanja čini ovaj aparat izuzetno jednostavnim za korištenje i omogućava izvrsne rezultate rada s njim, čak i za manje iskusnog varioca. Lagan i kompaktan aparat, koji se može lako nositi na bilo koje mjesto za intervencije, unutrašnje ili spoljašnje.
- Povrat polariteta za GAS MIG-MAG / BRAZING (lemljenje) zavarivanje
- Termostatska, prenaponska, podnaponska, zaštita motora: (+/- 15%)
- Prikladan aparat za NO GAS / Flux zavarivanje, koji se može pretvoriti u MIG-MAG aparat uz pomoć dodane opreme koju posjeduje. Komplet s MIG-MAG gorionikom, radnim stezaljkama i kablom.
| Proizvođač | Telwin |
| Model | Maxima 160 Synergic |
| Kataloška oznaka | 816085 |
| Napon | 230 V |
| Napon praznog hoda | Max. 44 V |
| Glavna frekvencija | 50 – 60 Hz |
| Apsorbovana snaga | Max. 2.6 kW |
| Apsorbovana struja | Max. 18 A |
| Apsorbovana struja na 60% | Max. 9 A |
| Struja zavarivanja | 20 – 150 A |
| Maksimalna struja | 115 A – 20% |
| Struja na 60% | 9 A |
| Osigurač | 16.0 A |
| Žica | Čelik 0.6 – 0.8 mm Inox 0.8 mm Aluminijum 0.8 – 1.0 mm Lučno zavarivanje 0.8 – 1.2 mm Lemljenje 0.8 mm |
| Nivo zaštite | IP23 |
| Efikasnost | 86.0 % |
| Faktor snage | 0.7 |
| Težina | 9,29 kg |
| pribor |
Telwin
Telwin
Telwin je italijanski brend sa dugom tradicijom u proizvodnji vrhunskih aparata za zavarivanje, punjača akumulatora i opreme za elektroindustriju. Poznat po inovativnim tehnologijama, pouzdanosti i jednostavnosti korištenja, Telwin je prvi izbor profesionalaca širom svijeta.
Njihovi proizvodi uključuju inverter aparate za zavarivanje, aparate za zavarivanje MIG/MAG, TIG, punjače akumulatora i dodatnu opremu, dizajnirane da zadovolje potrebe i najzahtjevnijih korisnika. Telwin je sinonim za snagu, preciznost i dugotrajnost.
Za profesionalni rad i vrhunske rezultate – Telwin.
#Telwin_Sarajevo #Telwin_BiH #Telwin_Bosna_i_Hercegovina #Telwin_zavarivanje #Prox_Telwin
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Težina (kg) | 9,29 |
|---|
| Isporučeni pribor | Gorionik TW160 MIG 2MKabal16 MMQ 1.8 MKliješta za masu COLORADO 150B – 150A |
|---|
| Ostale informacije | Napon praznog hoda: Max. 44 V, efikasnost: 86%, faktor snage: 0.7, nivo zaštite: IP23, osigurač: 16 A |
|---|---|
| Opseg struje (A) | 20 – 150 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | Čelik 0,6 – 0,8 Inox 0,8 Aluminijum 0,8 – 1,0 Lučno zavarivanje 0,8 – 1,2 Lemljenje 0,8 |
| Snaga (kW) | 2,6 |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 450x235x370 |
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 MMA TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 2005D Profimig 10-200A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 10 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeni pribor | Crijevo za plinDržač elektrode sa kablom dužine 3 metraDupli manometarGorionik: PAG B15 (3m)Kliješta za masu sa kablom dužine 2 metra |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 251 SUPERMIG
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 80 |
| Opseg struje (A) | 15 – 250 A |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | Ø 0,6 – 1,2 mm |
| Isporučeni pribor | PAG 250/4-K3B gorionik |
| Isporučeno u | (Paket, kutija, kartonska ambalaža) |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 660 x 245 x 430 mm |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 271 SUPERMIG 50-160A
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Opseg struje (A) | 50-160 A (MIG), 10-160 A (TIG), 10-150 A (MMA) |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-350P 350A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Ostale informacije | Garancija 5 godinaNapon 400 V, 50 – 60 HzNapon bez opterećenja 70 VProizvođač JasicUlazna snaga 15 kVA |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Dostupnost | Po narudžbi |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-352S 350A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 49 |
| Opseg struje (A) | 50 – 350 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 760 x 365 x 585 |
Aparat za MIG-MAG-REL-TIG zavarivanje–varenje – inverter Hugong Extreme 160 160A
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Intermitenca 40%: 160 AStruja zavarivanja: 20 – 160 AUlazni napon: 230 V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 3 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 3,2 mm |
| Opseg struje (A) | 20-160 |
Aparat za MIG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-200CS 200A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 12,5 |
| Opseg struje (A) | 30 – 200 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 485 x 185 x 370 mm |
Aparat za MIG-TIG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-500P-WC 500A
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 129 |
| Opseg struje (A) | 30 – 500 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 1180 x 510 x 1080 |
Aparat za zavarivanje – varenje BESTER multiprocesni 215 MP
| Brend | Bester by Lincoln Electric |
|---|---|
| Ostale informacije | Arc Force, Anti-sticking, Vazdušna induktivnost, Kompatibilan sa generatorom |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 29 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 mm do 1,1 mm |
| Opseg struje (A) | MIG: 30 – 200 A MMA: 15 – 180 A TIG: 15 – 180 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 765 x 375 x 686 |
Aparat za zavarivanje MIG-MAG – TIG – MMA – varenje Telwin Technomig 210 dual Synergic 816055/816231
| Brend | Telwin |
|---|---|
| Ostale informacije | Efikasnost: 89% Faktor snage: 0.6 Nivo zaštite: IP23 |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 13 |
| Opseg struje (A) | 20 – 200 |
| Isporučeni pribor | Kabl 16 MMQ 3 m MT15 MIG gorionik 3 m TOLEDO 250 kliješta za masu 250 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 460 x 240 x 360 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) |



061 / 449 – 216





Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.