Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj Varmig CPTX-I 400 30-400A 400V
BREND
GARANCIJA
DOSTAVA BESPLATNA!
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Sa uključenim gorionikom i vezivnim setom od 5m
VARSTROJ aparat za varenje – zavarivanje Varmig CPTX-I 400
| Ulazni napon | 400 V / 50 Hz |
| Struja zavarivanja | 30-400 A |
| Promjer žice | 0,8-1,2 mm |
| Kolut žice | 15 kg |
| Intermitenca 100% | 400 A |
| Težina | 120 kg |
| Gorionik | MB EVO PRO 501D |
| Hlađenje | Vodeno |
Varstroj
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj Varmig CPTX-I 400 30-400A 400V” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
| Težina (kg) | 120 |
|---|
| Opseg struje (A) | 30 – 400 A |
|---|---|
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,8 – 1,2 mm |
SLIČNI PROIZVODI
Aparat za MIG-MAG-CO2 – MMA – TIG zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 1605D Profimig 50-160A
850 KM
SKU:
606968
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Digitalni prikaz parametaraIGBT – inverterska tehnologijaMeki start luka, pouzdan start lukaStabilno zavarivanje, malo prskanja, izvrsni zavareni spoj |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Prečnik šipke za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 mm |
| Opseg struje (A) | MIG: 50-160 A TIG: 10-160 A MMA: 10-150 A |
| Isporučeni pribor | Držač elektrode sa kablom dužine 3 metraInverter aparat za zavarivanjeKlješta za masu sa kablom dužine 2 metraMIG gorionik |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARIN 2005 LCD CEL GEN 603869 10-200A
1099 KM
SKU:
603869
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Opseg struje (A) | 10 – 200 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 5.0 |
| Isporučeni pribor | Čekić za šljaku Držač elektrode 3m Kabal za masu sa kliještima 2m Ručna maska |
| Isporučeno u | Plastičnom transportnom koferu |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 355 x 120 x 218 mm |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Ostale informacije | Intermitencija 100%: 77 A Intermitencija 60%: 100 A Regulacija struje: kontinuirana |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 351 D43 SUPERMIG 50-160A
5999 KM
SKU:
VARMIG 351 D43 SUPERMIG
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Ostale informacije | Intermitencija 100%: 88 AKolut žice 5 kgModel VARMIG 1605DProizvođač Daihen VarstrojPromjer žice 0,6 – 0,8 – 1,0 mmStruja zavarivanja MIG 50-160 AStruja zavarivanja MMA 10-150 AStruja zavarivanja TIG 10-160 AVARSTROJ aparat za varenje – zavarivanje VARMIG 351 D43 SUPERMIG |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 0,6 – 0,8 – 1,0 |
Aparat za MIG-MAG-CO2 zavarivanje – varenje Varstroj VARMIG 351 SUPERMIG 50-160A
4499 KM
SKU:
VARMIG 351 SUPERMIG
| Brend | Varstroj |
|---|---|
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 5 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 0,6 – 1,0 |
Aparat za MIG-MAG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-200PFC 200A
2619 KM
SKU:
JM-200PFC
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 12,8 |
Aparat za MIG-MAG-MMA-TIG zavarivanje-varenje Jasic JM-250P 250A
4099 KM
SKU:
JM-250P
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Ostale informacije | Garancija 5 godinaNapon 230 V, 50 – 60 HzNapon bez opterećenja 75Proizvođač JasicUlazna snaga 9,13 kVA |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 49,7 |
| Opseg struje (A) | 40 – 250 A |
Aparat za MIG-MAG-MMA-TIG zavarivanje-varenje Jasic JM-352C 350A
3790 KM
SKU:
JM-352C
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 54 |
| Opseg struje (A) | 50 – 350 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 900 x 400 x 670 |
Aparat za MIG-MAG-REL-TIG zavarivanje–varenje – inverter Hugong Extreme 160 160A
319 KM
SKU:
EXTREME160
| Brend | HUGONG |
|---|---|
| Ostale informacije | Intermitenca 40%: 160 AStruja zavarivanja: 20 – 160 AUlazni napon: 230 V |
| Garancija | 24 mjeseca |
| Težina (kg) | 3 |
| Prečnik elektrode za zavarivanje (mm) | 1.6 – 3,2 mm |
| Opseg struje (A) | 20-160 |
Aparat za MIG-TIG-MMA zavarivanje-varenje Jasic JM-500P-WC 500A
16900 KM
SKU:
JM-500P-WC
| Brend | JASIC |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Težina (kg) | 129 |
| Opseg struje (A) | 30 – 500 A |
| Dimenzije (DxŠxV) (mm) | 1180 x 510 x 1080 |
Aparat za MMA – MAG zavarivanje – varenje Villager VWM 205 COMBO
SKU:
081409
| Brend | Villager |
|---|---|
| Garancija | 36 mjeseci |
| Prečnik žice za zavarivanje (mm) | 0.8 – 1 mm |
| Opseg struje (A) | MIG/MAG: 50-160 A MMA(REL): 30-140 A TIG: 30-200 A |
| Isporučeni pribor | Kabl za masu, Držač elektrode, Maska, Plastični transportni kofer |
| Težina (kg) | 8,6 |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.