Aku reflektor SATA ST90613 1000LM
BREND
GARANCIJA
| Garancija | Doživotna |
|---|
ROK ISPORUKE
DOSTAVA IZNOSI 10 KM
DOSTUPNOST U POSLOVNICAMA
klikni za detalje
Proizvod je moguće prebaciti iz jedne poslovnice u drugu.
Blažuj
Otoka
Vogošća
Dostupno Potrebno provjeriti
Za svaki SATA alat dobijate doživotnu garanciju!
- 10000 lumenska ocjena za osvjetljenje visokog intenziteta
- IP65 dizajn prašine i vodootporan za vanjsku upotrebu
- ABS plastična školjka +Prednji poklopac TPR-a za zaštitu proizvoda od pada i oštećenja
Karakteristike
- 10000 lumenska ocjena za osvjetljenje visokog intenziteta
- IP65 dizajn prašine i vodootporan za vanjsku upotrebu
- ABS plastična školjka +Prednji poklopac TPR-a za zaštitu proizvoda od pada i oštećenja
- 270 ° okret usmjerava svjetlost gdje vam treba
- USB punjiva litijum-jonska baterija
- Lijeka hladovina optička preciznost smanjuje nelagodu od sjaja bez ugrožavanja svjetline
- Ugrađena litijum-jonska baterija od 4000mAh
- Dva nivoa postavki intenziteta svetlosti na 50% i 100% svjetline
- Razina baterije označena LED displejem
- Litijum-jonska baterija pruža do 5 sati vremena vožnje
Specifikacije
- Vrijeme pokretanja baterije: (do) 5h
- Vrijeme punjenja: 4,5h
- Bežično punjenje: Da
- Visina: 182 mm
- Težina (Katalog): 400,00 g
- Ocjena vode / prašine: IP65
- CE potvrda: Da
- Broj svjetiljki po postavljanju: 1000 lm
SATA
SATA je globalno priznati brend koji nudi visokokvalitetne ručne i pneumatske alate, dizajnirane za profesionalce u automobilskoj industriji, građevinarstvu, proizvodnji i održavanju. Njihovi proizvodi kombinuju preciznu izradu, napredne materijale i dug vijek trajanja, pružajući vrhunske performanse i pouzdanost u svakodnevnom radu. SATA alati uključuju širok asortiman ključeva, nasadnih gedora, odvijača, kliješta, mjernih instrumenata i specijalizovanih alata za automehaničare i industrijske majstore. Zahvaljujući inovativnim rješenjima i ergonomskom dizajnu, SATA alati omogućavaju efikasan i udoban rad čak i u najzahtjevnijim uslovima. Prox d.o.o. prepoznaje kvalitet i pouzdanost SATA alata, te ih nudi profesionalcima i zanatlijama koji traže vrhunske performanse u svom radu. Bilo da vam je potreban alat za precizne popravke, teške industrijske zadatke ili svakodnevnu upotrebu, SATA alati garantuju optimalne rezultate uz vrhunsku izdržljivost. #SATA_Sarajevo #SATA_BiH #SATA_Bosna_i_Hercegovina #SATA_trgovina #Prox_SATA
Ocjenjeno 0 od 5
0 recenzija
Ocjenjeno 5 od 5
0
Ocjenjeno 4 od 5
0
Ocjenjeno 3 od 5
0
Ocjenjeno 2 od 5
0
Ocjenjeno 1 od 5
0
Budi prvi koji će recenzirati “Aku reflektor SATA ST90613 1000LM” Cancel reply
Morate biti ulogovani da biste objavili recenziju.
BARKOD:
7891645156640
| Doseg (m) | 270 |
|---|
| Napon (V) | Ostalo |
|---|
| Težina sa baterijom (kg) | 0.4 |
|---|
| Broj isporučenih baterija | 1 |
|---|
| Kapacitet baterije (Ah) | 4 |
|---|
| Kompatibilnost baterija | Litijum-jonska baterija |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP65 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1000 |
| Kapacitet baterije (Ah) | 4 |
SLIČNI PROIZVODI
Aku reflektor – podesivi Milwaukee M12 UCL-0 4933478868 12V
SKU:
4933478868
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M12™ baterije |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1200/ 800/ 600/ – |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Težina sa baterijom (kg) | 1.7 (M12 B4) |
| Napon (V) | 12 |
| IP klasa zaštite | izdržljivo dizajniran |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Komplet uključuje | svjetlo, magnetska ladica |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor džepni Milwaukee L4 FL-301 4933479763 sa 3Ah baterijom i USB punjačem
229 KM
SKU:
4933479763
| Kompatibilnost baterija | REDLITHIUM™ USB baterija |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP54 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 445/ -/ 100/ – |
| Komplet uključuje | 1 x L4 B3 baterija, USB kabl, blister pakovanje |
| Isporučeno u | Blister pakovanje |
| Kapacitet baterije (Ah) | 3.0 |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | USB kabl |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 0.20 (L4 B3) |
| Napon (V) | Ostalo |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor LED DeWalt DCL077 18V XR 2000lm
371 KM
SKU:
DCL077
| Kompatibilnost baterija | 12V XR, 18V XR, XR FLEXVOLT |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 2000 |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | DeWalt |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor Makita DEADML814 14.4-18V
900 KM
SKU:
DML814
| Kompatibilnost baterija | Lion baterija 14.4 ili 18 V |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP55 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 3000 / 1700 / 900 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Komplet uključuje | Transportnu torbu |
| Isporučeno u | SOLO UREĐAJ – BEZ BATERIJE I PUNJAČA |
| Kapacitet baterije (Ah) | 5 |
| Punjač | nije uključen |
| Vrijeme punjenja (min) | nema podataka |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 8.1 |
| Doseg (m) | 1 |
| Brend | Makita |
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Ostale informacije | Autonomija rada Vrijeme korištenja sa baterijom od 5Ah: 10 / 5,5 / 3 hDimenzije 573 x 658 x 1 250 – 2 240 mmDodatne informacije Trajanje baterije s baterijom BL1850B je do 10 sati pri osvjetljenju od 900 lm (najniži nivo), do 5,5 sati na 1.700 lm (srednji nivo) i do 3 sata na 3.000 lmJačina svjetlosti: 3000 / 1700 / 900 LumenaModel DEADML814Napon Koristi Lion bateriju 14.4 ili 18 VPredmet isporuke: SOLO UREĐAJ – BEZ BATERIJE I PUNJAČAProizvođač MakitaSnaga Osvjetljenost na 1 m udaljenosti: 1250 / 750 / 400 lxTežina 7.4 kg bez baterije / 8.1 kg sa baterijom |
Aku reflektor Milwaukee M18 AL-0 4932430392 18V
497 KM
SKU:
4932430392
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M18™ baterije |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1500/ -/ 780 |
| Isporučeno u | Blister pakovanje |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 2.1 (M18 B5) |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor Milwaukee M18 HOAL-0 4933478118 18V
692 KM
SKU:
4933478118
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M18™ baterije |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 4000/ 2000/ 1200 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 3.3 (M18 B5) |
| Doseg (m) | 12 sati |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor Milwaukee M18 PAL-0 4933464105 18V
408 KM
SKU:
4933464105
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M18™ baterije |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP54 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1500/ 600/ 300 |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 2.2 (M18 B5) |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor Milwaukee M18 POALC-0 4933478120 18V
762 KM
SKU:
4933478120
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M18™ baterije |
|---|---|
| IP klasa zaštite | IP54 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 3000/ 1500/ 1000/ – |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Vrijeme punjenja (min) | 720 |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 5.9 (M18 B5) |
| Napon (V) | 18 |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Brend | Milwaukee |
Aku reflektor sa postoljem Milwaukee M12 SAL-0 4933464823 12V
618 KM
SKU:
4933464823
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M12™ baterije |
|---|---|
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 1400/ -/ 700/ – |
| Max. visina (m) | 1.72 |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Broj isporučenih baterija | |
| Težina sa baterijom (kg) | 3.4 (M12 B4) |
| Napon (V) | 12 |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |
Aku reflektor sa postoljem Milwaukee M18 HOSALC-0 4933478116 18V
1531 KM
SKU:
4933478116
| Kompatibilnost baterija | Sve MILWAUKEE® M18™ baterije |
|---|---|
| IP klasa zaštite | 34 |
| Izlaz svjetlosti (visoka/srednja/niska/strob) (Lumen) | 6000/ 4000/ 1700/- |
| Max. visina (m) | 2.2 |
| Napon (AC)(V) | 220 |
| Komplet uključuje | Punjač |
| Isporučeno u | Nema kompleta ili torbe |
| Kapacitet baterije (Ah) | Baterije nisu isporučene |
| Tip baterije | Li-ion |
| Punjač | Punjač nije isporučen |
| Broj isporučenih baterija | 1 |
| Težina sa baterijom (kg) | 11 (M18 HB8) |
| Doseg (m) | Više od 2.2 m |
| Napon (V) | 18 |
| Brend | Milwaukee |
| Garancija | 36 mjeseci |



061 / 449 – 216




Brusilice
Aku brusilice
Električne brusilice
Pneumatske brusilice
Dodaci i potrošni materijal
Bušilice
Agregati
Benzinski agregati
Dizelski agregati
Pile za obradu drveta i metala
Kompresori
Dodaci za aku uređaje
Adapteri za aku uređaje
Punjači za AKU baterije
Mješači za boju i lijepak
Rezači asfalta – betona
Aparati za zavarivanje
Aparati za MIG – MAG – CO2
Pištolji
Škare – makaze
Blanjalice
Koferi i torbe za alat
Koferi za alat
Torbe za alat
Kolica za alat
Ruksaci
Ostale torbe i koferi
Prskalice – atomizeri
Lampe i reflektori
Aku ručne baterijske lampe
Aku reflektori
Aku čeone lampe – lampe za glavu
Ostale aku lampe i reflektori
Glodalice
VIDI SVE
Motokultivatori
Traktori
Bušači rupa
Ručni bušači rupa – svrdla
Mašine za sijanje
Trimeri
Višenamjenski trimeri
Prozračivači travnjaka
Cjepači za drva
Šarafcigeri
Križni šarafcigeri
Pljosnati šarafcigeri
Nasadni šarafcigeri
Torx šarafcigeri
Kliješta
Kliješta za sječenje – sječice
Kombinirana kliješta – kombinirke
Podešavajuća kliješta – papagajke
Ključevi
Nasadni ključevi
Viljuškasti ključevi
Podešavajući-francuski ključevi
Mjerni alat
Laserski mjerni alati
Detektori
Libele
Ručne pile
Ručne pile za metal
Setovi ručnih alata
Čekići
Ručne kose
Sjekire
Ručne heftalice
Noževi
Ručne prskalice
Ručne škare
Lopate i ašovi
Škripci
Turpije
Skalpeli
Puhači – usisivači lišća
Visokotlačni perači
Mašine za pranje podova
Freze za snijeg
Mašine za metenje – metle
Paročistači
Ostali uređaji za čišćenje
Ulja za mješavinu za 2T i 4T motore
Motorna ulja – ulja za motore
Masti i maziva
Sprejevi za alate
Sredstva za čišćenje
Aktivna pjena za pranje
Četke za pranje automobila
Krpe i rukavice od gline
Krpe i rukavice od mikrofibera
Spužve za poliranje automobila
Osvježivači – mirisi – parfemi za automobile
Zaštitne jakne
Zaštitne jakne za rad
Prsluci
Prsluci za rad
Zaštitne maske
Ostale zaštitne maske
Kacige – šljemovi
Zaštitne rukavice
Zaštitne cipele
Zaštitne naočale
Zaštitne čizme
Zaštitne hlače
Zaštitni kombinezoni
Aparati za kafu i kuhala
Blenderi i sokovnici
Pegle i parne stanice
Pročišćivači zraka
Ostali uređaji – bijela tehnika
Oprema za navodnjavanje
Mlaznice za prskalice za crijeva
Prskalice za crijeva
Spojnice – priključci za crijeva
Baštenski namještaj
Baštenski namještaj
Baštenske ljuljačke
Suncobrani i tende
Trampoline
Bazeni i oprema za vodu
Dušeci, šlaufi, mišići za vodu
Čamci i oprema za čamce
Ljestve – merdevine
Police


Igračke za djecu i promo materijal
Ugradbeni motori
Recenzije
Obriši filtereJoš nema recenzija.